Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. október 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

pmoncsi

2014. április 2.

Amszterdamban találtuk, és mivel nekem is és ( ez a fő) a páromnak is azonnal megtetszett meg is vettük. az a baj, hogy 2-3 órán át tart, és itthon nem kapható. Ennek még nem találkoztam a parfümjével se a reptéren, se üzletbe, de vadászok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

ursus

2013. november 16.

Hát ez csodálatos! Pár hete a müncheni reptéren ajánlotta egy eladó és nagyon megtetszett. De mivel hetekig szokok egy parfümöt így most jött el az a pillanat, hogy megszerettem. Sokkal jobb, mint az EDP. Ő a következő vágyam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

szeliger

2013. szeptember 26.

1 ml mintát kaptam belőle, de nem ám fiolában, hanem kis tasakban, nem volt egyszerű kinyerni belőle a mintát, spriccelt mindenfelé. Az anyaillatát és változatait eddig nem ismertem, mindenesetre (kíváncsi fáncsi, mindent kipróbál) most már tudom, hogy ez nekem nem is nagyon kell. A bőrömön először tiszta citromos tea, aztán a pézsma dominál, 1-2 óra amíg érzem, hamar elillan. Nem túl harsány, hétköznapokra hordható illat, de minek, ha vannak sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.