Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Svetlana

2018. október 2.

Hát, akkor lássuk először a rosszat: nem hasonlít az eredeti L'inteditre, ami nem baj, ám akkor miért nem találtak neki másik nevet?! Azonfelül hasonlít az Ellie Saab parfümre. Édeskés, virágos, gyümis,(annak is igaza van, aki rágó-illathoz, samponillathoz hasonlítja) és bár tubarózsa-alapú, nem vélem benne felfedezni a Fracast, ami szintén nem baj. Tartósságával nincs semmi baj. Szép, hordható őszi-téli parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

senskin

2018. szeptember 30.

Mennyei! Végre a kezembe vehettem. Csodálatos minőségi illat, egyszerűen lehengerlő. Nagyon elegáns, viselője pedig egy szenvedélyes nő. Aki irányítja az érzelmeit és aki megszerzi azt amiért küzdött. Erős, karakteres, határozott nőnek való illat.aki egyben csábító is. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

laracroft

2018. szeptember 29.

Abszolút nem ismertem az illatjegyeket, mégis amit azonnal éreztem, az a tubarózsa rágógumis édessége, életemben először úgy lecsitítva, olyan finom vaníliás alappal, hogy a hajam égnek áll amiért megint parfümöt kell vennem. Melengetően édes, de nem geil, erős, de nem fojtogató, és bár beleillik a mai édes trendbe, nem tucatillat. A leszáradása kellemesen púderes, még mindig melengető és bújós, őszre-télre telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

szeliger

2018. szeptember 24.

Én sem ismerem az eredetit, de sokat hallottam róla, úgyhogy nagyon kíváncsi voltam, mit sikerült összehozni. Jó ám!
Az üveg szép, súlyos, jól kézreáll. Az illat kezdetben semmi, rá is legyintettem. Aztán úgy negyed óra múlva elkezdett rajtam fészkelődni és egyre többet mutatott magából. Édes melengető illat, határozott vaníliás, karamelles vonulattal, ugyanakkor végig ott van mellette egy friss virágos árnyalat, ami nem engedi belesüllyedni a cukorsziruppa. Jó benne ülni, a tartóssága is rendben van, lesz ebből még üveg itthon, asszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

nyuszo

2018. szeptember 22.

Átlagos! Szinte semmi nem jut róla eszembe...
Semmit nem mozgat meg bennem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Átlagos! Szinte semmi nem jut róla eszembe...
Semmit nem mozgat meg bennem....

Asianlover

2018. szeptember 20.

Az a fura, hogy rajtam gesztenye illatú lett :) nem nagyon értem, hogy jött ez ki, de a végeredmény egy kellemes, meleg, beburkolós őszi-téli illat. Szép, igényes, de semmi eget rengető újdonság. Tartóssága is abszolút rendben van. Főleg ezzel a merész, hatàrokat feszegető kategóriával kapcsolatban van nagy hiányérzetem, amit a reklám beígért... (de legalább itt jó a reklám, csak nem passzol) szerintem ez egy tipikusan nem határokat feszegető illat, pont ellenkezőleg. Én idén nem veszem meg. De karácsonyra szép ajándék lehet konszolidált, 30 plusszos családtagnak/hölgy ismerősnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

dorottyatth

2018. szeptember 19.

Tartós, de nekem teljesen Jean Paul G. utánzat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Tartós, de nekem teljesen Jean Paul G. utánzat.

kencecica

2018. szeptember 19.

Szerintem ez az illat a tipikusan kortalan illat! Idősnek is fiatalnak is tökéletes választás! Rendkívül tartós illat, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

csakmoni

Korcsoport: >54

Átmásolom ide a tegnapi véleményemet, amit a régihez írtam:
Az új üvegest próbáltam ma, gyönyörű, olyan súlya van, hogy féltem, leejtem. Az illat papíron és bőrön is szép, kissé régimódi, kellemesen összesimulnak a jegyek. Aldehidet nemigen érzek, és nem is igazán púderes, inkább gyümölcsös-virágos. Szép, halk illat rajtam. Nem tudom, olyan-e, mint a régi, azt nem ismerem. Nem nekem való, ezért csak négy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Átmásolom ide a tegnapi véleményemet, amit a régihez írtam:

beder810

2018. szeptember 19.

A Fragranticán lett elegem az egész emberiségből.Megmondom őszintén én utálom a snob bandát aki mindet újat kiutál s csak a nyanyaszagokat szereti.Nem is értem miért minden baj az embereknek?Ezt a szegény illatot is lehordták a pokolba de miért?Hiszen a régi verziókat már ezer éve nem lehet kapni,bizony nekem is megvolt,még a vintage verzió is de attól nem kezdem el az utálkozást.Szerintem ha új nevet adtka volna akkor is baj lenne.
Szerintem egy igazán elegáns,nagyon fehérvirágos nagyon nehéz illat.Végre nem cukorbomba vagy szirupos sz*r.Egy csodás régies,néha nyanyás illatú retro virágcsokor,földes pacsulival,száraz fás vetiverrel.Itt bizony nincs se karamell se vanília se semmi más.

A nyitány tiszta szőlő,engem a szüretre emlékeztett.Nem tocsogó édesség inkább száraz szőlő illat,ha van értelme.Ezután kezdenek a virágok erősödni,főleg a tubarózsa s soook jázminnal.A leszáradás egy földes-leheletnyi édes, pacsulis alapokon fekvő nehéz virágos csoda.Igazán felnőttes illat,bizony nem minden napi használatra,arra túl erős,nehéz,fejfájdítós.Nagyon elegáns,nagyon komoly partikra,alkalmakra.
A kitartása isteni,napokig lehet érezni,egy igazán erős parfüm,ami tartós ahogy ruhán úgy a bőrön is,szóval megéri a pénzét.
A Fragranticán azt írták hogy a mai csajoknak való,hát egy nagy medvét,olyan isten nem lesz hogy a mai fiatalok ezt fújják magukra,nekik ez túl nagyasszonyos s nem is passzolna a kivasalt hajhoz,tonnányi műszempillához,csilli-villi műkarmokhoz.

Nekem is már hivatalos megjelenés előtt megvolt,s bizony sokszor hordtam s próbáltam.Szerintem végre valami más s nem egy LVEB,Black Opium,Si meg kitudja még milyen édes illat.

Nekem is fáj a szívem sok vintage,retro illat miatt de nem leszek egy rohadék hanem inkább élvezem ami van s próbálok pozitív lenni s maradni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol