Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

eternity

2021. március 24.

Gyerekkoromban volt golyós szájfényem, ami felkenve úgy nézett ki, mintha libazsírt ettél volna, az illata pedig ilyen brutál mű szőlő. Na pont ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Liberte

Korcsoport: >54
2021. március 3.

Bárhogy akarom szeretni, rajtam erőteljes pasi illat. Kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. március 3.

Bárhogy akarom szeretni, rajtam erőteljes pasi illat. Kár.

Lina6

2021. február 14.

Szerintem egy nagyon jól sikerült illat. Különleges, nem hasonlit semmihez. Ezeket szeretem. Akinek ez nem tetszik, baj lehet a szaglàsàval. Engem nagyon emleztet Betty boopra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Poptie

2021. február 9.

Nem szoktam parfümöket véleményezni, mert szerintem nagyon szubjektív. De évek óta ez az egyetlen illat, ami teljesen magával ragadott, külföldön találkoztam vele először, és csak hónapokkal később lehetett itthon kapni, fél évbe telt, mire sikerült szert tennem egy példányra. Óriási a szerelem, imádom a tartósságát, a finom eleganciáját, de egyben kalandos illatát. Minden részlete lenyűgöz. Mióta használom, sem tartósságban, sem komplexitásban nem találtam ehhez hasonló parfümöt, pedig folyamatosan keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Frézia

2021. február 1.

Nagyon szép, jó minőségű illat, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 1.

Nagyon szép, jó minőségű illat, tartós.

Barbara2021

2021. január 17.

Legnagyobb kedvencem! (jelenleg). Meggyes nyitány, de nem sima meggy, fűszeres, és jönnek a virágok, de nem is tudom szetbontani, mert olyan gyönyörűen komplex. Nőies, szexi, komplex. mindig jobb kedvem lesz ha viselem. Tartós bár inkább ruhán vagy hajon. Nagyanyám tavaly a 80-ik szülinapjára ezt kapta tőlem. Annyira jól áll neki is! És hordja, szereti, húzza a csíkot vele és zsebeli a bókokat. Mondjuk az én nagyanyám nem az az otthonkas típus, inkább egyfajta Jane Fonda karakter, aki 80 évesen is aktív és nőies. Szerintem ez egy kortalan darab. Nagyon szeretném a változatait is tesztelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Vichy

2021. január 14.

A legjobb "téli" parfüm, amit valaha használtam. Erős, karakteres és kicsit szexis illat, én belevaló egyéniségeknek ajánlom. Nagyon tetszik, ahogy körbeölel és a kezdeti szofisztikált nyitány után átalakul egy extra A NŐ illatba. Én munkába (is) használom, pár kollégám meg is dícsérte, párom is nagyon kedveli rajtam, szóval bejön a pasiknak is.
Valóban baromi tartós, hajon és ruhán napokkal később is érezhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Valóban baromi tartós, hajon és ruhán napokkal később is érezhető. :)

Missglamorazzi

2021. január 10.

Nagyon extra, nagyon nőies, nagyon tartós! Óvatosan érdemes használni, teljesen megtölti a teret, ruhán is elképesztően sokáig érződik. Napközben, munkában soknak érezném, ennek a parfümnek mefelelő alkalom és hangulat kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Letti2

2020. december 31.

Nagyon szeretem! Nagyon más, mint a korábbi vintage hangulatú elegáns, aldechides változata, de hétköznapokra sokkal szívesebben viselem ezt a fiatalosabb verziót. Könnyű, és finom, de mégis karakteres. Nem egy felejthető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Masnuci

2020. október 27.

Hát nevessetek ki, de ez rajtam olyan mint a must. De eskü! Pont mint otthon "kisfalumban" a kékszőlő must. Az illat nosztalgikus, kellemes emlékeket idéz, de mint illatot magamon viselni? Azt azért nem, köszönöm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol