Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

haszi79

2020. október 12.

Lehet, hogy háttal ülök a moziban, de én csak a meggyet érzem. Meggybefőttet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Lehet, hogy háttal ülök a moziban, de én csak a meggyet érzem. Meggybefőttet.

Mandy05

2020. szeptember 23.

Nekem sajnos nem jött be, tele üveggel ott áll a polcomon.
Az üzletben imádtam, megvettem, otthon pedig száradás után jázmin+égetett karamell illat maradt csak a virágfelhőből, olyan öreg nénis szag.
Tartósnak tartós, de nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Nekem sajnos nem jött be, tele üveggel ott áll a polcomon.
Tartósnak tartós, de nem az én illatom.

Deep1982

2020. szeptember 10.

A kezdet nagyon finom, noies, intenziv, amit en szeretek, de kb 2 ora mulva pasi illatom lesz,lesz tole. :/ ez vajon mitol lehet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Anett0721

2020. szeptember 9.

Szerintem ez egy nagyon jól összerakott illat! Illatra egyáltalán nem, de stílusra nekem ez olyan, mint YSL Cinemája. Elegáns, különleges, nem mindennapi, felmelegítő és kortalan mint a stílus maga. Amolyan modern díva, ami nem cukros cukor, mégis édes, nem öreges, mégis klasszikus, nem hétköznapi, mégis fújható egy csodás kedd délelőttön is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

fannc22

2020. augusztus 7.

Hű, ez nagyon finom. Annyian meséltek már róla, hogy ma én is megszaglásztam. Reggel fújtam és még mindig érzem, elég tartósnak bizonyul. Nekem ez érettebb nők illata, édesanyámon nagyon el tudnám képzelni. Viszont....annyira jól működik az én bőrömmel is, hogy valószínűleg pár milit be kell majd szereznem belőle is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

manna88

2020. július 24.

Imádom. Harminc alatt szerintem még korai elkezdeni használni, mert ehhez az illathoz meg kell érni. Ez egy figyelemfelkeltő, de nem tolakodó illat, amit tudni kell viselni. A hatósugarával és a tartósságával is elégedett vagyok, van olyan tavaszi kabátom, ami két hónapja nem volt rajtam, de az előszobába lépve még ma is érezni rajta ezt a parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Frufru3

2020. július 18.

2020. Július 18.
My signature...Végre! Mintha a lelkivilágom lenne üvegbe zárva..beleszippantok és valami katartikus élményt élek át,mintha elhatolna a tudatalattimig,komolyan. Ahogy becsukom a szemem és az illatjegyek átszaladnak az orromon,minden,amit átéltem,benne érzem. Alapvetően a friss,virágos illatokat szeretem,az illatjegyek alapján meg se próbáltam volna,teljesen tervezetlen próba volt,ő talált énrám 😊. Én még most nyáron is magamra fújtam,bár amilyen bolond nyár van..
Örülök,hogy megismerhettem ezt az illatot,mert csodálasan működik rajtam és ezáltal megtudhattam,hogy nem olyan vagyok,mint amit gondoltam magamról és nem lettem olyan,amitől féltem. Benne van minden..amilyen voltam,vagyok és amilyennek lennem kell az élet és a körülmények miatt. És ez így egyben mégiscsak jó😊.
2019. December 23.
Ez az illat..azt a mindenét!
Kb.1 évvel ezelőtt, mikor kezdő illatkörútra mentem a parfümériába,hogy én most amit érek végigszagolok,ezt úgy raktam vissza a polcra,h szerintem még meg is szólaltam hogy "fujj"..ez borzalmas.
Na ez nem ilyen "szagolgatom a kupakját" típus,vagyis csak ha már tudja az ember lánya,H mi rejtőzik benne.
Friss, fűszeres indítás után egy belevaló női illattá alakul. Én talán a narancsvirágot érzem enyhén kesernyésen fűszeresnek,nekem ez a karcosság nagyon bejön, már-már férfiassá akar alakulni,de az édeskés alapjegyek nem haggyák,és ezek keveredése szerintem lenyűgöző összhatást érnek el.
Néha fenyősnek érzem,pedig azt utálom,az a fránya tubarózsa sem a barátom,de pont annyira csempész bele talán egy kis porosságot,amit még énis elviselek. Szerintem az édes jegyek tompitják mindezeket,tökéletes a harmónia.
Nekem nagyon vagány érzés viselni,senki nem hord ilyet a környezetemben,és már az elején ilyen dicséretet kaptam,hogy "dejó illatod van", és "jó ízlésed van!".
Azoknak ajánlom,akik nem elégszenek meg a sima kis édeskés illatokkal,hanem kell nekik valami friss,fűszeres vagányság is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

2020. Július 18.
2019. December 23.
Ez az illat..azt a mindenét!

Erika80

2020. július 15.

Hmmmm, ez az illat... nagyon finom! Amikor először megéreztem, a gyümölcsössége érződött ki leginkább, majd ahogy egyre többet és többet szippantottam belőle, már egy nagyon egyedi és varázslatos kompozíciót alkotott a virágokkal. Szerintem csodálatos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Russianblue2020

2020. július 15.

Pár napja megszereztem egy flakonnal belőle. Ez a parfüm egy igazi csoda! Egy illat, amelynek a fej-, szív- és az alap illatai is egytől egyig finomak! Csodás illat! Tőkéletes! Csak finomság, nőiesség van benne. Csatlakozom azokhoz, akik az illat tartósságát is dicsérik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 15.

Vancsi

2020. július 12.

Ez valami rettenetes. Orrfacsaro, erőszakos borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Ez valami rettenetes. Orrfacsaro, erőszakos borzalom.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol