Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Echooo

2020. július 9.

Mikor kijött az illat, akkor kaptam egy mintát egy rendeléshez. Vagy vettem. Nem tudom. De mikor magamra fújtam, majdnem kiesett a szemem, hogy ez szőlős illatos radír gyerekkoromból! Szóval megvettem. Sajnos azóta sem érzek semmit ki semmilyen parfümből, de ezt használom legtöbbször azóta is. Szerelem. Még az EDT-t is megnézem, hátha az is bejön. Tartós, a pasik szeretik általában... és szerintem egyedi is, bár annyira nem értek én ehhez. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Pumi

2020. május 11.

Nagyon profi, igazi noies illat! Ez nem akarmilyen katyvasz! Jol felepitett es megtervezett elegancia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Xani

2020. május 9.

Annak elenére, hogy "illat mániás" vagyok és körülöttem mindennek illatoznia kell, sokáig nem használtam parfümöt, mert magamon nem tudok elviselni akármit. Két éve viszont megtaláltam a számomra tökéletes csodaszert, ami végig kisér a napjaimon. Sokszor megjegyzik, hogy "mi ez a jó illat". Egyszerűen imádom. Tartós és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Borvick

2020. április 4.

Na igen. Nagy édes illat kedvelő vagyok. Jöhet minden mennyiségben, nem számít, hogy tél vagy nyár. Csak a gyümölcsös!! Voltam vele eddig... De Ő!!!!! Attyaég! Végre megtaláltam. Nálam überel. Nem is gondoltam volna. Megmagyarázhatatlan, hogy lehet egy parfüm ennyire könnyed, nem tolakodó, de mégis nagyon elit illat. Az ördögöm a tartósság, de nála ez is kipipálva! Megunni nem fogom, én csak ajánlom minden Nőnek!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

berika9

2020. március 20.

Több kismintát vettem, naponta próbálok ki egyet-egyet. Ma reggel Ő volt soron. 1-1 fújás fültőre, délben megszólal a férjem: írd be a krémmániába, hogy kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg szexológusát és szeretőjét! ;-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 20.

riatai

2020. január 20.

Tündéri kis illat. Kecses, bájos, tartós illat. Mióta tudom, hogy az őse Audrey Hepburnnek készült - akit imádok - azóta hozzá hasonlítom. Figyelem felkeltő, de nem agresszívan, hanem csak olyan lágyan. Ahogy megérzi az ember, felcsigázza.... Mi ez? Amikor először illatoztam -egy csere útján - tudtam, hogy nagyon finom. De akkor magamon még nem tudtam elképzelni. Egyre többet illatozgattam és be kellett szerezzek belőle egy üvegnyit. ( flakont, ahogy a nagy parfümös könyvekben írják, mondják.... :) ) Szóval elkezdtem használni és úgy érzem nem lóg ki az aurámból. Egész jól illik hozzám. Féltem ugyan, hogy sok lesz, de nem. Megfelelő az édessége, a meggy valami isteni benne és mintha érezném a karamellt is. Bár azt hittem magamról, nem szeretem a karamellás, vaníliás illatokat. Azt hiszem, ha csak elolvasom az összetevőit, nem keltené fel az érdeklődésem. De nagyon örülök, hogy egymáséi lettünk... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

silence

2020. január 2.

Érdekes, amikor még nem ismertem ezt az illatot, nem villanyozott fel annyira, hogy kipróbáljam, pedig nagy beharangozója volt annak idején.
Valahogy mindig azt gondoltam, hogy ez nem lenne nekem való, ez inkább nagyvilági dámák illata, mint egy hétköznapi, harmincas éveinek végét taposó sportos - farmeros nőé....
Aztán vásárlások mellé kaptam két illatmintát is, amiket jó ideig pakolgattam, mire egyszer úgy döntöttem: egye-fene kipróbálom.
Egy évvel a megjelenése után történt mindez, 2019 nyarán, ráadásul a legnagyobb melegben.
És hoppá, micsoda meglepetés ért, hogy ez az intenzív illat még nyáron sem volt émelyítő, vagy fullasztó, sőt mi több; elvarázsolt az alapból is gyönyörű illatösszetevőinek csodás aránya és kellemes egybeolvadása.
Végigböngészve az illatjegyeit, az összes összetevőt imádom, így együtt pedig tényleg csodás harmóniát alkotnak! Meglepő volt számomra, hogy a gyümölcsös, a virágos és a fás jegyek milyen csodás harmóniában olvadnak össze.
Persze, hogy azonnal meg kellett vennem belőle a lehető legnagyobb üveggel, aminek most télen örülök leginkább, mert hiába nem tolakodó nyáron sem a használata, leginkább őszi - téli, hűvösebb időre való, ilyenkor bársonyosan, puhán körbeölel és felmelegít az illata.
Ennél a parfümnél látom leginkább azt, hogy minden illatnak kell adni egy esélyt (még ami kinézetre, vagy reklám alapján nem túl bizalomgerjesztő, vagy nem gondoljuk magunkhoz valónak, annak is)!
Már látom, hogy ez a L'Interdit abszolút nem "nagyvilági dámák illata", használat során egyre inkább magaménak érzem, pedig tényleg egy sportos típus vagyok, de amikor ezzel vagyok befújva mindjárt nőiesebbnek és vonzóbbnak érzem magam! Valahogy magabiztossá tesz az illata!
Mindenképp megemlíteném az üvegét is, mert nekem nagyon tetszik, hogy olyan letisztult, és elegáns!
A hatósugara tökéletes, intenzíven érződik körülötted, viszont nem válik tolakodóvá vagy émelyítővé egy percig sem. Tartóssága csillagos 5-ös, reggeli 2-3 fújás esti tusolásig tart.
Azóta már beszereztem az EDT verzióját is, amit szintén nagyon szeretettel használok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

csillabella

2019. december 1.

Különleges illat, említik, hogy Audery Hepburnek készült. Nem feltétlenül jut a parfümről eszembe az a kecsesség és báj, gondolom ez már egy édesített/modernizált verziója. A tartóssága rendben van. Kis mintát kaptam belőle, amit pár napig szívesen használtam, aztán azt vettem észre, hogy valahogy sok lett és zavart magamon. Végül a kis mintát sem használtam el, örülök, hogy nem vettem meg, de ez nem von le semmit a parfüm minőségéből. Biztos van, akin remekül működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

floracska6

2019. november 18.

Nagyon kevés parfum van amit tenyleg egyedinek tartok ugyanakkor el is tudom magamon viselni. Ez a parfum felkerult erre a nyulfarknyi listára! Kicsit férfias lesz ahogy kezd enyhülni de én ezt is szeretem. Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Csillampor26

2019. november 9.

Egy sephora születésnapi doboz tartalma volt a Lancome La vie est belle parfümmel együtt. Az utóbbi sokkal jobban felkeltette az érdeklődésemet, ez pedig első szaglásra kimondottan nem tetszett, olyan öreglányosnak tűnt, így eltettem és meg is feledkeztem rola. Egyszer azonban a kezem ügyébe akadt es próba cseresznye magamra tettem. Ez nagyon jó döntésnek bizonyult, ugyanis bőrön egyáltalán nem ad öreghölgy effektust. Igazán erős illat, de édeskés, kellemes, leginkább a kedves szóval tudnám jellemezni, de a korábbi parfümjeimhez képest mégis komoly. Még este fürdés után is lehet érezni a csuklómon, tehát szuper tartós. Minimális mennyiség is elég belőle. Nekem egy 10ml-es változat volt meg kezdetben (nagyon bejött, hogy ugyanolyan az üvege, mint a nagyobb kiadásnak, csak miniben), ami öntögetős volt, de így is kb 4 hónapig kitartott. Most joy napok alkalmával szereztem be egy 35ml-es változatot, ami szerintem életem végéig sem fogy el. Csak olyanoknak ajánlanám, akik kedvelik a brutál erős illatokat és szívesen hívják fel magokra a figyelmet ily módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol