Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

awesomesone

2019. november 6.

tavaly októberben leicesterben vásároltam, mikor reklámozták ezt a parfümöt. 3—4 hölgy fújogatta papírcsíkokra és kérdés nélkül osztogatták mindenkinek. nem foglalkoztam vele különösebben, mivel épp egy másik parfümöt vettem ( giorgio armani — sí ) aztán hazaérve letettem az asztalomra és ott is maradt. kb 2 hétig mindennap éreztem az illatát, hihetetlenül kellemes volt. november 7—én jöttünk haza angliából autóval és értelemszerűen kompra kellett szállnunk, ott pedig lehetett vásárolni és megvettem az 50ml—es kiszerelést

nagyon szeretem, az egyik kedvenc illatom ( a másik kettő : lancôme — la nuit trésor, giorgio armani — sí )
tartós és elég 2 fújás belőle, de már az is sok. engem folyton kellemetlen helyzetbe hoz ez a parfüm, ha őszinte akarok lenni :D munkahelyre szoktam használni, és ott mindenkinek tetszik, mindig mondják hogy tudják mikor érek be mert érzik az illatomat. többször is rákérdeztem, hogy nem zarvarja e őket, hogy ennyire erős, de azt mondták nem, mert kellemes az illata. a buszon viszont van két idős hölgy, akik megjegyzéseket tesznek rám minden reggel. azt gondolják hogy a fél üveget magamra fújom, pedig egyáltalán szó sincs ilyenről, aztán kérdezgetik egymást hogy nem veszem e észre mennyire büdös vagyok :D szóval azóta mindig többet fújok és jókat kacagok a megjegyzéseiken... minden reggel a sofőr mögötti ülésen foglalok helyet, ők pedig a mellettem lévő helyen ülnek, és egyik reggel szálltam fel a buszra és ott volt egy táska, így nem tudtam odaülni. gondoltam hogy ők voltak, ezért direkt a mögöttük lévő ülésre ültem, aztán elkezdte mondani az egyik, hogy nem volt jó ötlet odatenni a táskát. őszinte leszek : ha mondták volna hogy zavarja őket és megkértek volna hogy ne fújjak ennyit magamra, egyáltalán nem fújtam volna be magam amíg utazok, de így hogy kellemetlen helyzetbe hoznak minden reggel és mások előtt szidnak, így azt hiszem megérdemlik... most a 80ml—es kiszerelést vásároltam meg, így még sokáig bosszankodhatnak. szóval igen, eszméletlen tartós és ha belépsz egy helységbe, mindenki érezni fogja az illatod :) az egyik legtartósabb illat, amit birtoklok, rajtam ennél tartósabb csak a baccarat rouge 540 ( mfk ) és a flowerbomb nectar ( viktor & rolf ) voltak, mindkettőt nagyon szeretem és néha szoktam használni őket, de a baccarat már tényleg olyan kategória hogy szerintem még a marson is érezni lehet :D
összességében olyan személyeknek ajánlom ezt a parfümöt, akik szeretik az édes, simogató illatokat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

karaibrahimgil

2019. október 18.

Hey-Ho kékszőlő-ital, de legalább tartós. Magam sem hittem volna, hogy ilyen erős és látszólag értelmetlen (hiszen nincs is benne szőlő) képzettársítást idéz bennem az illatjegyek összhatása, ha nem a saját szememmel látom és a saját orrommal szaglászom meg a Marionnaudban, ahol gyönyörű, vörös ajándékdobozban árulják egy mini rúzs és szempillaspirál kíséretében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Shelly

2019. október 15.

Jellegtelen számomra, de lehet csak én vártam sokat tőle.:( Közepes, se nem rossz, se nem jó, nem érzem kiemelkedőnek. Fújkálom, de nem fog meg, máson ettől még lehet szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Wey1122

2019. szeptember 23.

Nekem is van egy dobozom amibe a parfüm mintàkat szorgossan gyűjtögetem. Ìgy került a kezembe ez a kis csoda. Nem is tudom mièrt gyűjtögetek! ? Èdes kis csoda ami körbeölel ès simogat. Őszi tèli estèken meleg takaròba a kanapèn ülve egy jò forralt bort vagy egy meleg kakaòt inni :) Ez olyan illat a szàmomra,mint az Armani Code Satinja,vagy az Estee Lauder Moder Muse Nuitja, mint egy meleg plüsstakarò körbeölel ès a melegsègèvel kènyeztet!
Most van itt az ideje,hogy hasznàld mikor kint a hőmèrsèglet hidegebbre fordul! A sàljaim előszeretettel hamar àtveszik az illatot amit viselek,ìgy spòrolok kicsit a parfümmel!
A jövő hònapba lesz a szülinapom, talàn meglepem magam : ), mert megèrdemlem!
Rajtam 7-8 òràt kitart az illat ,ès sokan meg is kèrdeztèk mit viselek,mert nagyon jò!
Nem szabad pròba nèlkül parfümöt venni,mindenkinek màs a bőre! Rajtam sem működik nagyon sok igèretes ès jònak mondott parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

A jövő hònapba lesz a szülinapom, talàn meglepem magam : ), mert megèrdemlem!

emeseee6

2019. szeptember 21.

WOW! Nem kifejezetten mondanám,hogy az általános ízlésemnek megfelel,de mégis nagyon elvarázsolt. Elején a körte (ami újabban nagy kedvencem lett) aztán egy karakteres virágos illat,nem az a cukiskodó légies fajta,amit amúgy nem bírok. Tetszik listás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Blackxentric

2019. szeptember 21.

Fújós mintát használtam el belőle. Nagyon tetszik ez az illat. Karakteres és nőies darab. Tartóssága nagyon jó, még a nap végén is éreztem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

dalma9

2019. szeptember 18.

Tavaly télen szereztem még be, és a jelenlegi kedvenc parmümövé nőtte ki magát! Én alapból nem szeretem az édes illatokat, de ebben van valami más, valamitől mélyebb ami megmagyarázhatatlan.
Hihetetlen jó illata van már alapból, de amikor magamra fújom, akkor jön a nagy bumm. Arról ne is beszéljünk, hogy még másnap fürdés után is sokszor érzem magamon ez az elegáns illatot!! Ha lehetne még több csillagot is adnék :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

lauran

2019. szeptember 14.

Nem jön át más az elején csak a tömény gyümölcskoktél, ami engem egy nagy adag szamócára emlékeztet. Aztán később kezd finomodni, innen lenne vállalható, de nem én vagyok, ugyanakkor el tudom képzelni, hogy jól tud állni, a megfelelő személyiséggel társítva kellemes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Erikaaida

2019. szeptember 11.

Szerintem dauervíz illata van....tartósnak tartós, de nem fújnám magamra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Szerintem dauervíz illata van....tartósnak tartós, de nem fújnám magamra....

Sherka

2019. szeptember 9.

Nagyon kézre áll az üvege, letisztult és modern. Régebben megőrültem volna ezért az illatért, de most túlon túl édesnek, nagyon édesnek találom, ami a nap végére kevésbé van jelen, de ettől függetlenül nem érzem magaménak. Ez egyáltalán nem a parfüm hibája, az én ízlésem alakult át. Mint majdnem mindegyik Gyvenchy parfüm esetében, a tartósságára nem lehet panasz. Klassz kis parfüm, érzem/látom én, egyszerűen nem az én ízlésvilágomat tükrözi, holott imádom a tubarózsát, ezért is szerettem volna mindenképpen esélyt adni neki. Lehet, hogy előbb-utóbb jobban megszeretem (bár van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog bekövetkezni), de ezek szerint most nem ezt az időszakomat élem. Ezért sem szeretném nagyon lepontozni, nem ő tehet róla, hogy most sokkal inkább a "nagyvilági" illatokat keresem, és annak ellenére, hogy szeretem, ha egy illatban van egy édeskés vonal, nekem ez egy az egyben cukorbombának hat. A régebbi verzióhoz nem volt szerencsém, így nem tudom összehasonlítani a 2 verziót.

UD: mostanában egyáltalán nem az édes vonalat érzem ki belőle, sokkal inkább a Fracas-ra emlékeztető fanyarságot. A barátomnak ez tetszik a legjobban, de valamiért még mindig nem érzem magaménak, mégis határozottan többet nyúlok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol