Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Phoenix19

2019. május 2.

Mikor megláttam a Marionnaud-ban izgatottan emeltem le a polcról, Givenchy a kedvenc designer márkám, bíztam benne. Nem szoktak tetszeni az újdonsült vagy éppen újra kiadott mainstream illatok, s emiatt elkalandoztam az utóbbi években niche vizekre. De most...egyik ámulatból a másikba estem, isteni finom körte, édes tubarózsás (a jellegzetes rágógumis illatával) rajongva szaglásztam, nem birom a tubarózsát, de ebben gyönyörű. Miután hazamentem nem birtam kiverni a fejemből. Egyfolytában azon rugóztam, hogy meg kell vennem. Olvasható itt néhány hasonlítás, Eden, Rush, Opium stb., mindet ismerem és utálom. Aki az említett parfümöket szereti, ezt pont nem fogja. A LVEB hasonlóságot sem tudom megerősíteni, (bár az finom) mivel még véletlenül sem hasonlít rá, maximum az édessége miatt érzik többen is hozzá hasonlónak. Vettem egyet. Aztán csak vettem még egy üveggel, meg még eggyel, meg még eggyel. Soha életemben nem volt négy teli üveggel ugyanabból a parfümből, régebben előfordult, hogy néhány Guerlain-ből dupláztam, de jelenleg csak a Sensuous Noir-ból van két üveggel. Teljesen oda vagyok meg vissza ettől az illattól. Húsvétkor nagy vendégség volt, többen mondták, hú de jó illatod van! Mi ez? Mi ez? Givenchy nekem parfümben az atyaúristen, simán túlszárnyalja Diort, a másik kedvencet, aki a dobogó 2. fokán feszít. Mindenki virágos illatnak írja le, nekem inkább körtés, ami csak úgy harsan, zamatos, édes körte egy kis Donald rágós emlékezetű tubarózsával. Rendkívül dinamikus illat, tele vitalitással, pozítív energiákkal. Egy körtés-fehérvirágos fergeteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

mariann33

2019. április 24.

Végre egy "erős",ütős illat!Ez az első gondolatom róla.Virágos nagyon,de mai,modern stílusban,és annyira tartós,amilyennel ritkán találkozni.Szokatlan illat,ha túlzásba viszi valaki,nagyon tolakodó lehet,a titka,a kevés fújás.Leszáradásában kezd a fás oldala megmutatkozni,végig nagyon szép.
Az üveg is nagyon Givenchy-s,olyan jó,hogy mindig egyedit alkotnak,mégis hűek a márkához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

infernal

2019. március 30.

Különleges, egyedi illat.
Elég belőle egy nagyon kicsit fújni, akkor is érezni. Egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Különleges, egyedi illat.
Elég belőle egy nagyon kicsit fújni, akkor is érezni. Egész nap kitart.

Kodi

2019. február 21.

Nagyon nem tudom elképzelni magamon. Olyannyira, hogy számomra tényleg Tilos. Mert Ő bizony egy Szuperszajha. Egyetértek azzal, hogy a régi nagy Givenchy parfümökre emlékeztet, egy korszakra, amely nagyjából az Amarige-zsal és az Organzával véget ért. A törekvést alapvetően értékelem, legalább nem cukor, vagy mézdömper, ellenben valóban az Amarigere és Ysatisra jellemző buja tubarózsás, fehérvirágos vonalat hozza el újra, ami számomra nagyjából elviselhetetlen, nemcsak magamon, máson is. Az eredeti L'Interditet sajnos nem ismertem, mindig a 2003-as kiadással találkoztam és mindig romlott volt a teszter. A leírás alapján ez egy új koncepció, talán a nevet szerették volna továbbvinni. Akik szeretik a könyörtelenül buja, lehengerlő parfümöket, mint az Eden, Amarige, Rush, Alien vagy a Poison, nos nekik kötelező darab, egy fújás bizonyosan megnyerő lesz. Halkan annyit javasolnék, hogy csak alkalomra megfelelő mérték és keretek között: Mérték: negyed csepp szétoszlatva, keret: alkalom, nagy terem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

zsazsi1

2019. február 20.

Harmonikus, szép illat, nem igazán lehet kivetnivalót találni benne.Tartóssága is rendben. Szerintem sokak kedvence lesz. Nekem valami hiányzott belőle mégis az 5 *-hoz, de talán csak túl nagy várakozással teszteltem a sok jó értékelés után. Első felfújásra olyan ismerős, ezt már éreztem-fíling, de ahogy telik az idő, a kicsit unalmas kezdés után szépen bontakozik ki az illat.

A reklámarc (nem tudom ki) vámpíros horrorfilmbe illő - egyáltalán nem passzol az illathoz.

Tényleg hasonlít az Alien-hez! A jázmin lehet az oka. Csak míg az egy hűvösebb és izgalmasabb illat, ez a mostani vonulatnak megfelelően édesebb gourmand összetevőkkel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 20.

mokushka

2019. február 13.

Épp a reptéren ütöttem el az időmet, amikor először szembejött velem. Már az üveg letisztultsága is megfogott, de az igazi varázs akkor történt meg, amikor a csuklómon is kipróbáltam. Különleges illat, ami erőt de egyúttal nőies bájt is sugároz. Rendkívül tartós is, és egy rossz szót nem tudnék rá mondani. Nekem abszolút szerelem. Ritkán szoktam parfümöt impulzusból vásárolni, de ezt ott akkor helyben első kipróbálásra el is hoztam, és azóta sem bántam meg a döntésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

syssy48

2019. február 6.

Amikor ma csuklómra fújtam a kapott mintát, olyan érzés fogott el, amin teljesen meglepődtem. Hiszen ez Givenchy! A G. tipikus illatával. Na nem a maiakra gondolok, hanem a régebbiekre, a 70-80-as évek igazijaira. Végre nem a mindenütt illatolható, megszokott aromák, egy picit púderes, egy picit kesernyés, az én bőrömön alig édeskés, imádom illat. Leszáradás után is érezni azt a tipikus Givenchy illatkeveréket, amit régen is nagyon szerettem, és amit nagy örömömre ma is felfedeztem. Vásárlás lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Ritus33

2019. január 30.

Csodás virágcsokor!! Inkább alkalmi, de nagyon nőies, finom illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Csodás virágcsokor!! Inkább alkalmi, de nagyon nőies, finom illat

highnessofcreams

2019. január 8.

Reptéren nyomta a kezembe tesztcsíkon először egy hostess hölgy, hogy ez az új Givenchy. Megillatoltam, majd konstatáltam, hogy hmm ez nem is rossz, a Givenchy ilyet tud? Még sosem próbáltam vagy használtam egy illatukat sem. De rohannom kellett a géphez, a tesztcsíkot is ott hagytam valahol.
Aztán mikor itthon illatoló túrán jártam a Givenchy részleghez tévedtem. Akkor még nem is kötöttem össze, hogy ő "az az új Givenchy", amit korábban átnyújtott a hölgy. Csak miután kifújtam, akkor jött a felismerés. Olyannyira tetszett, hogy azonnal megakartam venni. Ilyet egyszer csináltam a Mugler Auranál, de jól meg is bántam és eldöntöttem ilyet soha többé, szóval győzött a józan ész. Másodszorra is teszteltem, jaj imádtam, de aztán eltelt pár óra és már kicsit rosszul voltam tőle. Brutál tartós és intenzív. Nagyon ritka manapság, hogy ilyen tartós designer illatot piacra dobnak. Papíron is hazahoztam pár másik illat között, de mindet elnyomta. Imádnám ezt a domináló mivoltát, de ilyen édesen tálalva már nem tudnám viselni. Itt meg is szakadt a rajongásom.
Eltelt pár hét és újra elkezdtem használni mostanában az Alienem és nekem kísértetiesen hasonlít rá. Csak az Alient nem érzem ennyire édesnek. Abban nincs karamell, ami nekem már inkább zavaró összetevő. Kinőttem. De ugyanaz a kékszőlős-jázminos illat. Érdekel más is érzi e hasonlónak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Gwen

2019. január 1.

Azért szagoltam meg, mert barátnőm mutatta, hogy Freddie Mercury ezt használta. Egyből bele szerettünk az illatba mindketten. Amúgy is, de így, hogy Freddie Mercury egyik kedvenc illata volt...azóta mindig ezt szagoltam a parfümériákban. Meg fogom venni. <3 Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol