Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Panatta

2019. január 1.

Nagyon szeretem! :) A drogériás hölgy ajánlotta, de akkor valamiért mégsem ezt választottam. A csuklómon viszont rajta maradt az illat, órákkal később is éreztem és beleszerettem, visszamentem érte.
Nagyon nőies, különleges illat. Azt nem mondanám, hogy egyedi és nem jön szembe 3 hasonló illat az utcán, de ez most engem egyáltalán nem zavar! :)
Nem irodába való, attól sokkal alkalmibb, különlegesebb.
Kicsit még hozzágyűjtögetős- de újravevős :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Nem irodába való, attól sokkal alkalmibb, különlegesebb.
Kicsit még hozzágyűjtögetős- de újravevős :D

Marcsi66

2018. december 27.

Megnéztem az alkotókat és köztük van a legszebb tubarózsás parfüm atyja,de itt már nem csillan meg úgy a tehetség,,,,nem rajta és nem is a többieken múlik ez az egész,ennyi is elég lesz szlogen beékelődött már egy ideje, Az eredetit nem ismerem,neki most egy pluszt jelent,Nem rossz illat,de a fehér virágos boldogsághoz én többet szeretnék! Ha esetleg megvenném is valami oknál fogva,újat nem vinnék haza,,,,ez azért bukta.
Virágos de nem az tombolós,az elején gyümölcsös,majd a tubarózsa és a narancsvirág ,a jázmint is kiérzem,szerencsére nem túl édes púderes leszáradás.
Tartóssága jó,hatósugár szintén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Tartóssága jó,hatósugár szintén.

Csilluci

2018. december 27.

Csodás, gyönyörű, ikonikus illat. Nem tudok betelni vele.

Én a fás jegyeket nem érzem rajta, a jázmin játékossága dominál. Arra emlékeztet, amikor kislány koromban Tunéziában voltunk és kedves helyiek jázminnyaklánccal ajándékoztak meg minket.

Sajnos most lemondok a beszerzéséről, mert párom szerint túl erőteljes, túl nyomulós illat. Így egyelőre beérem a mintával...Egyelőre😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Csodás, gyönyörű, ikonikus illat. Nem tudok betelni vele.

Angelless

2018. december 26.

Na Végre valami tartósabb, körbelengős király cucc! Csak a csuklómra fújtam egyet és azt kentem el a másik csuklómon, és már vagy egy órája megfulladok. :D
Nagyon kíváncsi vagyok, rajtam hogyan fog megjelenni ahogy telik az idő, eddig nagyon biztató. Kifújáskor meglepően friss, érdekes, azt hiszem, a körtét éreztem főleg. Most egy, a kedvenc illat-tónusaim közé tartozó illatot érzek, ezt a rózsás-keleties, tömjénes meleg fűszeres illatot. Nagyon kellemes élmény így a havas télben ez a parfüm - első tapasztalásra legalábbis. Ebből biztosan fogok nagyobbat venni.

Update: ahj, hát ez sem valami tartós rajtam :(( Attól még szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Update: ahj, hát ez sem valami tartós rajtam :(( Attól még szerelem.

Nigea88

2018. december 21.

Reptereken nagyon gyakran elôfordulok, így szinte azonnal kipróbálom az új illatokat csuklón, nyakon is, és ha van, amit tetszik, azt többször is, hogy a tartósság is kiderüljön. Így szerettem bele ebbe az illatba, mert mást akartam kicsit, mint a meglevô parfümjeim. Aztán megvettem itt és tart a szerelem. Az elsô Givenchy illatom egyébként. A friss illatok kedvelôinek nem fog tetszeni, én úgy érzem, hozzám már passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Secretgirl

2018. december 11.

Nagyon tartós, nagyasszonyos illat😊
Nekem sajnos a lágyabb, kevésbé tolakodó illatok jönnek be, ezért feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Nagyon tartós, nagyasszonyos illat😊

Quebeck

2018. december 4.

Nem volt szerencsém az autentikus L'interdit illathoz, de azt gondolom ha most a XXI. században Audrey Hepburn és maga Monsieur Givenchy megillatolhatná ezt a változatot - el lennének bűvölve.
Mellesleg én is el vagyok - méghozzá rendesen.
Hosszú-hosszú idő óta az első parfüm amivel az első találkozás végzetesnek bizonyult :)
Annyira finom, krémes - minden túlzástól mentes - letisztult illat, hogy én a magam részéről, nagy sikert jósolok neki.
Érdemes volt a Givenchy háznak visszanyúlni a régmúltba és új életet lehelni ebbe a nagyszerű illatba.
Édes? Igen!
..... de nem fojtogató, geil módon hanem letisztultan és elegánsan. Fehér virágok kavalkádja, lédús körtével, lehelletnyi vaniliával és a pacsuli karcosságával körbeölelve.
Elbűvölő illat, benne van a párizsi elegancia és sikk. Tartós és a szillázsa is megfelelő - amolyan pont jó kategória - nem mászik bele a másik aurájába de vitathatatlanul jelen van.
Szerény véleményem szerint, ez egy remekbe szabott darab lett és nálam/nekem ez az illat 2018-ban a No.1

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

Mellesleg én is el vagyok - méghozzá rendesen.
Édes? Igen!

skin

2018. december 3.

Elképesztő átváltozóművész ez a parfüm. A késő őszi enyhe időben találkoztam vele és nem hagyott túl mély nyomot bennem .
Aztán később a vélemények hatására gondoltam adok neki még némi esélyt. Érdekes akkor a hűvösebb időben már sokkal inkább tetszett.
Igazából a karamell és jázmin került előtérbe a bőrömön.
Most ,hogy valóban beköszöntött a tél, meglepően a narancsvirág az ami igazán dominál rajtam. Ez a dominancia azért nem annyira tetszik pedig szeretem a narancsvirág illatát. Mégis a háttérben duruzsoló vanília és tubarózsa kellően megédesíti amitől megpuhul. Nagyon szép ünnepváró hangulata van számomra. A téli esték aromái a narancs a fenyő az alma a pattogó tűz illata, minden benne van és körülölel puhán védelmezőn . Szépen megkomponált illat csak egy kicsit a narancsvirág túlcsordult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

Igazából a karamell és jázmin került előtérbe a bőrömön.

tigerkid

2018. november 30.

Ha nem mentem vissza 5x a parfümériába, egyszer se. Újra és újra és egyre jobban tetszett, míg megvettem. Mindenhez hasonlított és semmihez. Ezen kívül több Givenchy illatom van és mindet nagyon szeretem, viszont talán ez a legnagyobb szerelem. Sajnos még elég drága, mert új, remélem később mindenhol lehet majd kapni és olcsóbb is lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

Nenuka

2018. november 21.

Nos, ő nekem az 5-ös illat! Szeretem, sajnos van 3 téli illatom, most nem akarok már újat, teljesen felesleges lenne. Alulértékelt a Givenchy brand, szerintem a top 3 parfum brandben benne van,leszámítva a mostanábon agyonhájpolt niche illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol