Givenchy

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   22 600 Ft, 31 990 Ft és 38 600 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus illat 2018. őszi kiadása, amelyet Rooney Mara képvisel.

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: bergamott, körte, meggy

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, arab jázmin

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxan, karamell, vanília

Ár: 20 000 , Eladó: dermaaddict
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati, Corvin negyed
Ár: 14000 (csökkentett) , Eladó: babusch
Állapot: Kevés fogyott belőle, egy ideig megőrültem érte, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy rövidtávú szerelem volt. 35 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pomme

2018. november 19.

Rágóillat. Se több, se kevesebb. Milánóban találkoztam először vele amikor (asszem a Sephorában) konkrétan ki volt rakva egy olyan 600 db L'interdit a kirakatba lépcsősen, 2 vagy 3 hatalmas kirakatot foglalt el összesen (sokcsillió üveg, ami teszterként végzi :D), egy lány meg a bejáratnál állt és próbálta minél több emberre felfújni a parfümöt. Majdnem elkapott a kísértés, de sajnos csak pár napot maradtunk és mivel életreszóló élményekért mentem, nem akartam elrontani az emléket valami random hülyeséggel. Még a végén egy érdemtelen parfümmel azonosítok egy ilyen csodás kirándulást :D Amúgy pont olyan, mint amit elképzeltem, fruitchuli as its best, egy kicsit felnőttesebb rágóillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

széva

2018. november 13.

Elsőre engem is emlékeztet a Cinemara. Azt is nagyon szeretem igazi klasszikus. Még barátkozunk,eddig 5 ös.
Az üvege az csodás,ritka mikor ennyire remek üveg kerül egy illat köré. Kézbe veszed és nem akarod letenni.

Nos nincs vele semmi baj...tartós is különleges is csak nem az én illatom.
sajnálom ,mert imádom az üveget,de ez nem elég sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Nos nincs vele semmi baj...tartós is különleges is csak nem az én illatom.
sajnálom ,mert imádom az üveget,de ez nem elég sajnos.

Mayoranna

Korcsoport: >54
2018. november 5.

Rajtam finom elegáns púder illat, semmi több, elejétől a végéig.
Jean Paul Gaultier Classique parfümjét aki szereti, ezt is fogja. Nagyon hasonló, ez talán nem olyan erőteljes.
Finom, de nem nekem való, parfümként számomra unalmas a púder illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 5.

Rajtam finom elegáns púder illat, semmi több, elejétől a végéig.
Finom, de nem nekem való, parfümként számomra unalmas a púder illat.

Timi8

2018. november 2.

Update: többszöri (gyári mintácskámat követő) tesztelés után 1 csillagot le kell vonnom... Nagyon sajnálom. Előkerül imitt-amott egy zavaròan szùròs zönge amit nem tudom, melyik összetevőnek tudhatok be a felsoroltak közül. Az 5/4-es pontozás amùgy jelen esetben nem reális, 10/8; 8,5 volna leginkább véleményem szerint. Tetszik ìgy is de nem maradéktalanul.

Sajnos nem volt szerencsém az eredetijéhez, nyilván ez egy modernizált, a mai illatokhoz "hozzátrendiesìtett", hozzáigazìtott, akár az elődjéhez mérten lebutìtott (akkoriban minden kölnis virágkavalkád volt, persze most minden pacsulis cukorszirup...) változat. Nekem borzasztòan tetszik. Finomságos, lágy, közepesen édes, valòdi nőies illat, én semmi tùlzòt vagy műt nem érzek benne és plusz pont az is, hogy tartòs a bőrömön valamint ahogy szárad le, fokozatosan krémesedik. Fogom még tesztelni de addig is ìgy egy pròba után megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

bernikrém

2018. október 14.

hát,számomra az idei őszi illatok közül ez a favorit.
Nőies,édes,de mégis gyengéd,nagyon tartós, csábító.
A karammel,jázmin és körte annyira csodálatos benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

hát,számomra az idei őszi illatok közül ez a favorit.
Nőies,édes,de mégis gyengéd,nagyon tartós, csábító.
A karammel,jázmin és körte annyira csodálatos benne

force

2018. október 12.

Na ez már valami! A 2018-ban kiadott illatok közül talán az egyetlen, ami felkeltette az érdeklődésemet eddig. Tesztelni fogom még, az tuti. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2018. október 6.

Senskinnel értek egyet teljesen!!!!!! Ez az illat maga a tökéletes társa ,a parfüm világában,egy okos értelmes, érett határozott nőnek,aki modern és elegáns! Engem elsőre teljesen lehengerelt,mert a már megszokott tucat illatokat ő most felváltja, lesöpri ,maga mögé utasítja! Teljesen más illat világ! Szerintem nem édes ,nem ragogumis, inkább egy örömet adó , boldogságot sugárzó ..... Amikor rajtam van, boldog vagyok! Érzem az élet csodás szépségét. Tartós is ráadásul!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 6.

Scara

2018. október 4.

Nem ismertem a régi kiadást, de biztos vagyok benne, hogy nem túl sok illatjegyben tér el tőle az új. Céltalanul bolyongtam a Mülllerben, amikor észrevettem és mivel sok véleményt olvastam már róla, kipróbáltam.
Egy illat kapcsán az ember számít erre-arra, de ami velem történt azt alig hiszem el. Amint a csuklómra fújtam, hirtelen 25 évet mentem vissza az időben , egy réges régi karácsonyi emlék jutott eszembe. Biztos vagyok benne, hogy ennek az elődjét használta akkor az anyukám. Miután csendben pityeregtem kicsit a drogéria egyik sarkában, fogtam a 35ml-es kiszerelést és boldogan mentem a kasszához.

Édes-krémes, téli illat, ami harmóniát és nyugalmat áraszt. Az illat, amitől úgy érzed, hogy nem kell tovább rohanni a céljaid után, már megérkeztél. Haza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Tarkamilla

2018. október 3.

Nagyon vártam már, ma miatta mentem be a D-ba. Kivételesen kértem eladó hölgyi asszisztenciát, mivel kutyával voltam és nem akartam keresgetni, pedig jobban szeretek egyedül megismerkedni egy illattal.
Első szimatolásnál arra gondoltam, hogy kellemes - végülis. És gyorsan emlékeztettem magam, h tudtam hogy ez egy mai illatt lesz... Tehát kellemes. Igen-igen. Mondjuk gyümölcsös rágógumis.
Második szippantásra is nagyon édes volt. Annyira, hogy gyorsan meg kellett szagolnom az LVEB-t - összehasonlításképp.
Hát igen, az még szörnyűbb. Az eladó hölgy csak meresztette a szemét, azzal a felkiáltással, h a két illatnak semmi köze egymáshoz. Most megnéztem, öt illatjegyük azonos. Na meg ami ott praliné, az itt karamell. Számomra oly mindegy... Még azt is mondta, hogy ő megosztó illat lesz, mert nem illik a trendbe - itt egy kicsit elszégyelltem magam tájékozotlanságom okán, mert az én orrom szerint teljesen belepasszol.
Most négy óra elteltével rosszul vagyok ettől a gejl módon édes, szintetikus szagtól. Fejfájdító és egyszerűen semmilyen. Rooney Mara arca is egy talány hozzá.
Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a fehérvirágos illatokat általában szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a fehérvirágos illatokat általában szeretem.

micsmics

2018. október 2.

Az ősz általam legjobban várt illata. Kislány koromban karácsonyra mindig kaptam Anyától mini parfümöket, általában Givenchyt. Fura módon teljes, totális parfüm függőségem ellenére egyetlen egy Givenchym sincs azóta se, és nem azért, mert nem tetszenek, pl. a Hot couture, a L'ange Noir nagyon is, csak így alakult. Szóval első randinkon gyors fújás, majd megállapítottam, hogy nem az enyém. Aztán eltelt fél óra, esetleg... Nap végén, oké, hagyjuk, a fene egye meg, csak meg kell venni... Nagyon szép illat, ez a szó passzol nekem hozzá leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol