Givenchy

Ár:   35 760 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. szeptember 30.

Ár:   35 760 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejjegy: bors

Szívjegyek: citrusvirág, tubarózsa

Alapjegyek: bőr, szezám, vanília, pacsuli, vetiver

Givenchy L'interdit Intense EDP 35 ml
Ár: 16000 Ft + ajándék Givenchy minike , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti +fóia, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, fizetés banki utalás, posta, személyes átvétel
Fújós: Givenchy L'interdit Intense EDP
Ár: 2.500/4.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Lina6

2021. február 14.

Nekem hasonlo mint a sima edp.
Nem tartosabb.
Tul viragos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Nekem hasonlo mint a sima edp.
Nem tartosabb.
Tul viragos

Biancah

2021. január 11.

Ő az, akit már nagyon régóta kerestem mindenféle illatban. Azt az "aha" érzést vártam, ami belém üt, amikor megcsapja az orrom, csak vártam és vártam... Kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj, mert nem tudom meglovagolni a tucat parfümök hullámát és várok valami megmagyarázhatatlanra.
És akkor jött ő. Ó, istenem, ő az! Az a dög, az a NŐiesség, az a füst, az a rejtély, az a minőség, az, amire felkapod a fejed...
És tényleg, nem való mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

És tényleg, nem való mindenkinek.

Ilona77

2021. január 6.

Nagyon erős, tömény illat, viselni tudni kell. Dögös, vonzó. Nagyon tartós. Inkább éjjeli eseményre, vagy télre alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

emb1p3

2020. december 30.

Ha tubarózsa, akkor nyilván Dominique Ropion, ki más. A L'Interdit intense ölelő, szépségesen terpeszkedő, lusta, ragyogó tubarózsa, mély fás alapon, a pacsuli édesebb, nem túl földes-pincés árnyalatával. A puha, meleg, krémes vaníliát is elég bő kézzel mérte a mester. Rajtam (!) az eleje, vidám, pikáns, rágógumis, a leszáradásában egyértelműen vaníliadomináns. Nem szaladok megvenni - főleg a vanília okán -, de azért szép, komoly és nagyon nőies illat, egyértelműen az előző évtized édességküszöbére kalibrálva, viszont abszolút időtállóan. Ha már Ropion tubarózsái, akkor én elsősorban a Carnal Flowerért nyúlok, másodsorban az Amarige-ért, de nagyon remélem, hogy minél többször alkalmam adódik belegyalogolni egy Interdit intense-felhőbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

floracska6

2020. december 22.

Mivel az EDT változat elégedett tulajdonosa vagyok, viszont az EDP nagyon nem az én világom kíváncsi voltam mit vált ki belőlem az Intense verzió.
Hát sajnos az EDP felturbózott változata ez, édes és nagyon vaníliás. Nem egy tucat illlat és nem is lehet azzal vádolni, hogy vattacukrosan édes lenne inkább a nőies, klasszikus vonalat erősiti. Viszont az EDT-ben nekem pont az tetszik hogy fanyar és könnyed ami itt nincs jelen.
Egy tartós illatról van szó egyébként, minőségi darab úgyhogy 3 csillagnál nem is tudnék kevesebbet adni neki, annak ellenére hogy magamnak nem tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Saranhuone

2020. december 17.

Általában a legfelkapottabb, legjobban reklámozott illatok bizonyulnak nálam olyannak, amitől vagy kiszaladok a világból, vagy sima kis lötyinek érzem őket. Hosszú ideje ez az egyetlen, amire azt mondtam, hogy na ezt elfogadnám. Nagyon jó benne a bors, a bőr, a vanília, nem túl édes, nem gejl, fűszeres, kicsit csípős és gigatartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

zsuzska78

2020. december 17.

Egy kis illatminta után vettem itt egy kedves krémmániástól nagyobb kiszerelésű mintát. Elsőre: hhhu ez nagyon nem én vagyok. Ez az illat egy vagány, karakán, harsány, de jófej csajhoz illik. Aki mondanom sem kell, nem én vagyok. Nnna, de miért ne lehetnék az egy illat segítségével dögösek, ami önbizalmat és főleg boldogságot ad nekünk? Hát nem erre(is) szolgálnak? Tartogatom az ünnepi pillanatokra, jól írták az előttem szólók ez nem hétköznapra rohangálós fújkáljuk össze-vissza illatocska. Szépen összerakott, tartós is. Hiába Givenchy..niche kategória. A bőr és a vetivel rajtam nagyon dominál, később csitul és előbújik a tubarózsa, vanília.
Nagyon megszerettem..érik az üveges változat. Jézuska olvasod..?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Nagyon megszerettem..érik az üveges változat. Jézuska olvasod..?

Vitti10

2020. december 15.

Nagy reményekkel fújtam ma a csuklómra a M.ben és nézelődés közben a maszkon keresztül is meg-megcsapott egy ismerős illat. Talán a pacsuli az ami rajtam férfiasan savanykás izzadtságszagot áraszt. Rohantam haza lemosni. Tartós, mert még fürdés után is érzem, sajnos. A Dolce Gabbana The only one 2 okozott ehhez hasonló hányingert. Magamon ez nagyon nem tetszik. Azt hittem, vaníliás tubarózsás illat, de még nyomokban se találtam ilyesmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

momo

2020. december 8.

Lehet, hogy az én orrommal van a gond, de nekem ebben az eredeti illaton kívül felsejlik még a Lanvin Marry me és anyukám egyik, a 90-es/00-es években szívesen használt, valamilyen olajjal működő szobaillatosítója is. A férjem szerint agresszív, de neki az EDP és az EDT sem jött be. Nem vett le a lábamról, sőt, nagyon szerettem volna már úgy igazán szerelmes lenni egy illatba, de most sem sikerült. Nagyon tartós, az illatolós papírka két napja van a kabátom zsebében és még mindig intenzív. Ha ajándékba kapnám, elhasználnám, de magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

Laurencia

2020. december 6.

Így kell ezt, ez aztán megújulás, ráncfelvarrás, modernizálás kellő ízléssel.
Tubarózsi, fák, fűszerek (de még milyen fűszerek) az anyaillat aláfestésében, ettől még Monsieur Hubert sem forog a sírjában és Dominique Ropion mindig nagyot húz ha újra kell kreálni valamit.
Semmi cukor, csak 1960 és Audrey Hepburn meg a kis fekete.
Nagyon szép darab kimondottan addiktív és ilyenkor visszatér egy kicsit a designer illatokba vetett hitem.
(Ha olvassa még valaki az ős parfümánok közül amit itt bepötyögtem, külön felhívást intéznék a művésznőkhöz: el ne menjetek mellette!!!!)

Up: bitang!!!Olyan ereje van, hogy a fákat kicsavarja a helyéből, középfázisban minimálisan trollkodik a vaníliás bázis, de alapvetően a rágógumis turbarózsa szolgáltatja az édességet hála az égnek.
Bors és zöld, jófajta ürmök nyikorognak a háttérben kaján vigyorral az orcájukon, az életben nem gondoltam volna hogy ezt így lehet öntögetni.
Niche minőségű, a lelke mélyéig sötét egy kutyulmány ez, bravo, bravo, bravo......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 6.

Így kell ezt, ez aztán megújulás, ráncfelvarrás, modernizálás kellő ízléssel.
Semmi cukor, csak 1960 és Audrey Hepburn meg a kis fekete.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral