Givenchy

Ár:   35 760 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. szeptember 30.

Ár:   35 760 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejjegy: bors

Szívjegyek: citrusvirág, tubarózsa

Alapjegyek: bőr, szezám, vanília, pacsuli, vetiver

Givenchy L'interdit Intense EDP 35 ml
Ár: 16000 Ft + ajándék Givenchy minike , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti +fóia, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, fizetés banki utalás, posta, személyes átvétel
Fújós: Givenchy L'interdit Intense EDP
Ár: 2.500/4.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Asianlover

2020. szeptember 17.

2020 szeptember: különös mòdon viselkedik rajtam ez a parfüm, bőrön nem, hogy èdesebb volna, de kifejezetten kevèsbè èdes, mint az anyaillat. Egy ilyen "sötètebb", fűszeres jellege van. Örülök, mert tùl akartam adni rajta, mondvàn, hogy es nekem màr sok, de ìgy nem fogok!

2020. augusztus: papìrlapos szagolgatàs alapjàn 5 pontot adok. Egymàs mellè tettem az Edp-t, Edt-t ès az Intense verziòt, nekem mèg mindig egyèrtelműen az Edt a kedvencem. Ez az ùj verziò a legèdesebb - pedig a màsik kettő sem nevezhető èppen friss illatnak - nekem màr tùl èdes is, bàr az ingerküszöböm elèg alacsonyan van. Nagyon màsnak tűnik, mint az anyaillat, legalàbb 8 òràn àt, amìg el nem èrtem a leszàradàsig, vakteszten nem jutott volna eszembe az eredeti L'Interdit. Krèmesen èdes, valòban pirìtott szezàmmag èrezhető benne, nagyon kellemes meleg-èdes-fűszeres, minősègi tèli illat. Tartòssàg ès hatòsugàr felèr az eddigiekhez, tehàt durva :) Kìvàncsi leszek az ideje intense dömpingre, de egyelőre erre az illatra bàtran ràmondom, hogy biztonsàgos vàlasztàs lehet karàcsonyra 35 èv feletti, igènyes hölgyek rèszère.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

szeliger

2020. szeptember 14.

Más mint a L'Interdit, ezúttal szerencsére, mert az eredeti illat kevésbé jön be nekem, ez az újdonság sokkal jobban. Jó választás lehet a hűvösebb napokra, bár még majd tesztelni kell, hogy a hidegebb időben is ilyen szépen illatozik-e. Most rajtam az illat sok-sok vanília, elegendő pacsuli és finom virágok keveréke. A hatósugár bő méteres, messziről érezni, a tartósság is kifogástalan.
Markáns, magában is erős illat, a vonásaiban a mai trendnek megfelel. Napközben is biztonsággal hordható, de csak óvatosan a fújkálással, könnyen túl sok lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

riatai

2020. szeptember 9.

Finom kis illat, de a "sima" L'interdit edt és edp finomabb. Számomra az edt áll az első helyen és ez marad is így. Az intense egy picit fűszeres, rendkívül édes. Ettől valóban "tucatillattá" avanzsált....Nyomokban emlékeztet a L'interdit-re. De nem olyan egyéniség. Számomra. Hangsúlyoznám, h. alapvetően kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Verona5

2020. szeptember 5.

Téli illatnak szánják ezt a szép fekete üveges példányt. Nem olvastam el az összetevőit a próba előtt, gurmandus, meleg, fűszeres illat, ami mogyorósra szárad le rajtam. Egész klassz és teljesen függetlenedni tudok az anyaillatoktól, azokat ugyan fuffantottam már párszor, de nem nagyon ragadtak meg az orromban, ismét próbálnom kellene őket. Az intense verzió önállóan is értelmezhető szerintem.
Sajnos van benne valami szintetikus mellékzönge a mogyorós szakaszban, ezért az öt csillagot most nem tudom megadni, de kb 4,5-öt mindenképp ér most nálam, csak lefelé kerekítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

micsmics

2020. augusztus 31.

Nem állt szándékomban idén több parfümöt venni. Sajnos ennek az elhatározásnak lőttek.
Fantasztikus illat, eszméletlen tartósság, hihetetlen hatótáv. A sima edp is megvan, imádom, ez viszont tök más. Anyu virágcsokor, ez meg a nasis doboz.
Szépen kérem azokat, akik utálják a LVEB-t, a GG-t és társait, kerüljék el őt, mert aztán porig fogják itt alázni, és azt annyira nem érdemli meg.
Ezt előre is köszönöm nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Ezt előre is köszönöm nektek!

laracroft

2020. augusztus 28.

Én ma hasonló borzadályokat kóstoltam, mint az előttem szóló tegnap. :) És hasonló a véleményem is, annyi különbséggel, hogy nekem a Givenchy se lett a szívem csücske.
Az én bőrömön ugyanis bődületesen erős és nyálcsorgatóan édes, vaníliás pacsuli.. Halványan a Mugler-féle Angel vonalra emlékeztet, karakterében legalábbis. Sajnos én semmi mást nem érzek ki belőle, pedig olyan nagyon kíváncsi voltam a borsra, bőrre, szezámra! Ehelyett még a leszáradásában is egy lecsendesített, döngicsélő Angel.
Fragin pl. sokan hasonlítják a L'interdit EDP-hez, rajtam viszont ég és föld a kettő, biztosan bőrfüggő is, de ha ennyire az, akkor vakvásárra semmiképp nem ajánlom.
A minősége egyébként kifogásolhatatlan, ahogy a tartóssága és a hatósugara is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

A minősége egyébként kifogásolhatatlan, ahogy a tartóssága és a hatósugara is.

Forster

2020. augusztus 27.

Nagyon tetszik, meg is vettem, a mostani 4 újdonságból, amit vártam, magasan vezet. Az Armani My Way egy szúrós borzalom, az Idol Intense olyan, mint nagyi kertjében a rózsák illata volt, se több, se kevesebb,és nem sokban különbözik az armanitól, talán a leszáradásában elviselhetőbb, de akkor is csak egy rózsa, semmi más, a Libre Intense olyan pasis lett, még brutálabb, mint volt, ezt már aztán tényleg nem lehet női parfümként eladni. Ő viszont nagyon jó. Szeretem a sima parfümöt is,de az intense még finomabb, lágyabb, le van kerekítve, semmi nem lóg ki, a tartóssága rajtam nem jobb, mint a másik, de messze tartósabb, mint a mai illatok. Szóval nagyon szép, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral