Givenchy

Ár:   25 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 27.

Ár:   25 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Givenchy Very Irresistible női parfüm a virágos-gyümölcsös illatcsalád tagja, rózsa, bazsarózsa, csillagánizs illatjegyeket tartalmaz.

Ár: 1990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Givenchy Very Irresistible EDP
Ár: 14500 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel

mancus2

2018. április 6.

Imádom!!! Többször újra vettem már, 3-4 évig használtam egyhuzamban, pedig előtte mindig váltogattam a parfümöm. Most kicsit háttérbe szorult, új szerelem van :-) de azért vissza-vissza térek hozzá így is, ilyen mindig lesz otthon :-)

Update: újra szerelmes vagyok belé ❤ majdnem egy év kihagyás után rá kellett jönnöm, hogy Ő AZ IGAZI ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

HanXi

2017. július 24.

Az esetek felében, mikor ezt az illatot viselem, valami megjegyzi, milyen jó ez az illat. Nagyon szeretem, jó kedvre derít, nőies, édes, de nem fojtogató. Eddig kétszer vettem, magamnak, pedig ez nem jellemző, általában ajándékba kapom az illatokat a férjemtől. Most is érik egy rendelés :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Lulu6

2017. március 23.

Életem első "igazi" parfümje. :) Imádom, mindig van belőle itthon. Intenzív, tartós, alkalmi illat! Nyáron nem igazán szoktam használni, ez inkább őszi/téli ill. éjszakai illat! Megszerettette velem a rózsaillatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

vfejes

2016. november 28.

Anyu imádja, sőt, rajtam is mindenki szerette. Csak nem tudott megfogni, semmi különöset nem találtam benne. Végül anyunak adtam, de nem szereti magán igazán, mert túl intenzívnek találta. Azt hiszem attól meg néha használja, de nem veszünk többet ilyet...

Anyu migrénes lett tőle, így visszaadta. Itt csücsül a polcon és szomorkodik, közben leverte a makka, picit eltört a kupak és alatta a kis felirat. Méltatlan sors szegénynek. :( Gondolkodom, talán a télen még teszek pár próbát vele, hátha sikerül megszeretni.Durva, hogy még majd a 2/3-a megvan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

HuAnita

2016. szeptember 10.

Nem egy Hot couture, de nekem tetszik :)
Szerintem nem rossz illata, sőt. Erős, tartós, különleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Nem egy Hot couture, de nekem tetszik :)
Szerintem nem rossz illata, sőt. Erős, tartós, különleges.

javgke

2016. április 20.

Férjem kedvenc illata, nagyon ragaszkodik hozzá - szerencséjére én is szeretem, ezért mást nem is tartok itthon :) Általában évente veszek egy új üveggel (bár most sikerült egy 75 ml-es tesztert rendelnem, ez talán tovább is kitart). Nagyon tartós és erős illat, két fújás a nyakra nekem már bőven elég szokott lenni. Egyszerre gyümölcsös, könnyed és nőies. Próbálkoztam olcsóbb utánzatokkal, de inkább az eredetire éri meg beruházni, mert egészen más az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Vancsi

2016. április 4.

Tinilányok illata, de attól még szép, csak 16 évesnek kell hozzá lenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Tinilányok illata, de attól még szép, csak 16 évesnek kell hozzá lenni..

DeNoirChristine

2016. február 13.

Nem vagyok jóban a rózsával,sőt... Gondoltam,talán majd nála. Hát,nem. Nem jött be a dolog. Nekem tömény vattacukor,ráadásul abból is a műfajta... Kár,szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

nashko77

2016. február 7.

Rajtam olyan, mintha meg se jelenne ez az illat. Ha mégis érzek valamit, az egy igaz, hogy az ánizs miatt kicsit frissebb, de még mindig nagyon tucat virágillat. Akin tartós, és van karaktere, annak jó persze. Erre pláne igaz az, hogy bőrön kell tesztelni, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

0808

2016. január 22.

Kicsit csibészes, kicsit szexi, izgalmas, sokoldalú de nem közönséges. Nem ez az édimédi tingli tangli gyümis tucat. A téli hideg jól áll neki. Próbáljátok ki, ilyenkor az igazi! Jó pár évvel ezelőtt használtam, úgy éreztem akkor épp ilyen lennék, de vhogy kinőttem, de ez nem ront az értékén! jár az 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.