Givenchy

Ár:   25 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 27.

Ár:   25 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Givenchy Very Irresistible női parfüm a virágos-gyümölcsös illatcsalád tagja, rózsa, bazsarózsa, csillagánizs illatjegyeket tartalmaz.

Ár: 1990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Givenchy Very Irresistible EDP
Ár: 14500 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sz. Csilla

2015. május 27.

Kellemes illat, bár én az ánizs illatot nem szeretem, azt kivenném belőle. Gyógyszerre emlékeztet az az illat. Ezért egy pontot levonok az ötből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Jeckyl

2015. május 8.

Évekkel ezelőtt rendeltem magamnak, csak úgy találomra, nem ismertem az illatát. Az összetevői alapján jónak tűnt. Kicsit csalódtam mikor megérkezett, mert nem az volt amire számítottam, de azért nem adtam fel. Jól tettem. Fokozatosan bontja ki a varászos összetevőit, amiatt nem szerelem első látásra és utána puff egy év múlva már nem tudom használni mert meguntam, hanem a nagy szerelem lett belőle! Nem használom állandóan, de időről-időre visszatérek hozzá, mert nem tudom nélküle elképzelni az életet. Egyáltalán nem egy tucat illat, ha megérzem az illatát mindig beleborzongok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

nyarigabi

2014. december 22.

Szép kis rózsás illat lenne, ha nem lenne benne az a fene ánizs....nem szeretem parfümökben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

erika81

2014. november 14.

21 évesen kaptam belőle mintát. Oda meg vissza voltam érte. Nagyon vigyáztam rá. Építkeztünk, így nem vettem meg. A 22. születésnapomon ezt az illatot viseltem, viszont sajnos éppen aznap volt egy kellemetlen egész napos orvosi vizsgálatom. Az olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy mikor már megtehettem volna akkor sem vettem meg, viszont többször vágyakozva nézegettem a parfümériában. Eltelt több mint 10 év. Most az emlékek miatt rendeltem egy mintát, hátha... Kifújás után nem éreztem azt az illatot amit vártam. Egy kellemes illat lengett körül kb. 4-5 órán keresztül, de csak ennyi. Délután ismét tettem magamra, akkor viszont nagyon vidám lettem tőle. Még próbálgatom néhányszor. Nem adom fel! Viszont attól tartok, hogy az elmúlt időben én változtam meg és már más illatra vágyom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Liza333

2014. október 15.

Páromtól kaptam névnapomra, talán ezért is áll közel ez az illat a szívemhez. Az üvege azáltal, hogy karcsú és háromszögformájú, elég jól beékelődik a polc sarkába, így sok helyet nem foglal el. Ezen túlmenően kissé középszerűnek találom a formatervezését (számos hasonló sémára készített üveg van a piacon pl.: Escada: Magnetism, Kenzo: Flower, stb.).
De az illat finom virágos, nőies. Kifújáskor a rózsa dominál, de nem markánsan, vadul, hanem szerintem lágyan, kifinomultan, a többi illetjeggyel jól összekombinálva van jelen. Az idő múlásával pedig egy édes, púderes lecsengés jellemzi. Elég tartós, a sálamon még 2-3 nap múlva is érezhető. A hatósugara is megfelelő, nem bántó a környezet számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 15.

senskin

2014. augusztus 15.

A dögös és nőies! A formás üvegben, egy káprázatosan szép illatú rózsacsokor növekedett, virágos-gyümölcsös érzékiséggel,
a viselője igazán Nőnek érzi magát, amikor a pompás illat a bőrét érinti, a felhő, kitakarja a napot és
forróság öleli körül Őt...
Édes, izgalmas, mámorítóan szép illatkompozíció Givenchy -től,
a titokzatos jegy egy örök ábrándozásra hív...

Biztosan megveszem, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

forróság öleli körül Őt...
Édes, izgalmas, mámorítóan szép illatkompozíció Givenchy -től,
a titokzatos jegy egy örök ábrándozásra hív...

Biztosan megveszem, szeretem :)

Dindy

2014. június 23.

Sokáig keresgéltem a M-ben, mi is legyen a menyasszonyi illatom. Kiprobáltam a tipikus menyasszonyis-esküvőis parfümöket is, de annyira semmitmondóak és illékonyak voltak nekem....aztán 2 órányi szagolgatás után az eladó megkérdezte milyeik a kedvenc virágillatom. Kapásból rávágtam, hogy a rózsa. Akkor mutatott még vagy 5-10 féle illatot amik rózsásak, köztük volt ez is. Rögtön szerelembe estem vele, és őt választottam menyasszonyi illatomnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

edinalazar

2014. május 18.

17-18 éves korom körül használtam, isteni illata van, ami nagyon sokáig megmarad még akkor is, ha nagyon keveset fúj magára az ember lánya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Neovo

2014. május 7.

Csak azért írom le a negatív véleményemet, mert én is ezen a honlapon szoktam tájékozódni és nem egyszer mellényúltam a sok jó vélemény miatt.
Tegnap teszteltem és semmi különleges nem volt benne számomra. Egy tök átlagos illat, olcsó parfüm hatását keltette, semmi különleges. Sőt mintha már régebben sokat éreztem volna, amikor még az olcsó sprayket fújkáltam..Nálam az még ront, hogy ráadásul ilyen drága..Utólag egy egyszerű édes illat marad vissza, mint az oriflamesek többségénél.
Még egyszer bocs akinek tetszik! Lehet, hogy máshoz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Még egyszer bocs akinek tetszik! Lehet, hogy máshoz illik.

sophieeny

2013. november 12.

Nagyon sokáig használtam és nagyon szerettem, illetve középiskolás korom legszebb emlékei eszembe jutnak róla, mert abban az időben használtam. Ma sok idő után ujra magamra fujtam a Douglesben , megvolt a varázs, de sajnos már enyhébben, most valahogy ugy éreztem, hogy túl erős nekem. De valami csábítás még mindig ott motoszkált :) Valamiért megint megragadott annak ellenére, hogy most nem olyan volt , mint az emékeimben. Páromnak kifejezetten nem tetszett, de szerintem azért, mert ő már megszokta rajtam a Nina Ricci- Ninát, lehet nekem is azután a könnyed illat után tűnt csak erősnek ez a Givenchy. 5 pontot kap, mert mikor használtam imádtam , a tartóssága szerintem szuper. És az emlékek sem utolsók :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.