Givenchy

Ár:   25 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 27.

Ár:   25 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Givenchy Very Irresistible női parfüm a virágos-gyümölcsös illatcsalád tagja, rózsa, bazsarózsa, csillagánizs illatjegyeket tartalmaz.

Ár: 1990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Givenchy Very Irresistible EDP
Ár: 14500 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel

szambi

2013. szeptember 23.

Nem egy túlbonyolított illat, ez tény, de mégis a maga egyszerűségében megáll a lábán. A rózsa igencsak dominál benne, gyakorlatilag elviszi a hátán az egészet.
A neve viszont dob egy nagyot rajta, mert látatlanban pusztán a "kellemes" jelzőt tudnám ráaggatni, de mikor meglátja az ember, hogy ez igazán ellenállhatatlan, akkor valamiért elhiszi. A szó suttyomban már be is kúszott a tudatalattiba.
Paco Rabanne illataival ellentétben, tökéletes példája annak, hogy hogyan kell egy ízléses, egyszerű, mégis észrevétlenül manipulatív köntösbe bújtatva eladni egy tulajdonképpen átlagos illatot. Ez az illat magával a tudattal teljesedik ki, hogy azt hisszük ellenállhatatlan. Az önhipnózis pedig működik. Elég pár fújás, és magunkról is hasonlóképpen vélekedünk. Aki pedig magáról elhiszi, az valóban az is. Erre épül egy rakás önismereti tréning meg könyv is, hát a marketing sem rest kihasználni. Itt viszont kevésbé bánom, mert igazán jól csinálták. Nincs agresszió, nincs sulykolás, pusztán két szó, jókor, jó helyen. Bár tudom az igazságot, most bedőlök neki szívesen, mert a csodát én csinálom, a cél pedig szentesíti az eszközt. Tán még szívességet is tesznek, hogy segítenek. Nézőpont kérdése. Agyafúrt kis dolog ez, de ettől lesz mesteri. Én úgy érzem a helyén tudom ezt kezelni, így hát belopta magát magát a kívánságlistámba. :-) Addig is gyakran ránézek ha arra járok.
A Givenchy az Ange Ou Demonnal is alkotott még egy hasonlót.
Szerintem így egyben nézve nagyszerű munka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

A Givenchy az Ange Ou Demonnal is alkotott még egy hasonlót.
Szerintem így egyben nézve nagyszerű munka.

Barack

2013. augusztus 25.

Ez az illat is az egyik kedvencem. Gyümölcsös, rózsás, krémes, fűszeres illat számomra. Én nagyon szeretem a rózsa illatát, úgyhogy nekem telitalálat ez az illat. Valóban nagyon érzéki, a nap végére kicsit füstössé alakul rajtam. EDT létére is elég tartós, minőségi darab. Télen-nyáron használható szerintem. 2 éve nyáron egy reptéren megvettem a tropical változatát is. Az is nagyon finom, trópusi gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Forest

2013. június 25.

Nekem a Sensual változata volt/lesz.
Igazi pasifogó parfüm! Nem munkába, vásárolgatásra való az biztos. Mindig kapok bókot, ha ez van rajtam, és nem egy férfiú mondta már, hogy szívdöglesztő illat. Számomra nagyon felszabadító, érzéki, mégis friss, mozgalmas illata van, ezer élmény köt hozzá. Az ára kicsit borsos, de nincs mit tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Nekem a Sensual változata volt/lesz.

liiilu

2013. május 15.

4 éve a kedvenc parfümöm, főként télen használom, hogy emlékeztessen a tavaszra és a nyárra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Annette

2013. január 13.

Kedvencem, az illat is nagyon tetszik, tartósságban pedig a legjobbak a givenchy parfümjeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

radioaktiva

2013. január 13.

Anyu pár éve kapott ajándéka egy üveggel, hozzá a tusfüdőjét is. Nem szerette. Nagyon nem. Nekem akkoriban kezdett tetőzni a parfümmániám, így "örökbe fogadtam". És nem tetszett. Nagyon nem. Próbáltam nyáron, próbáltam télen, hétköznapra, alkalomra, de egyszerűen nem tudtam elviselni magamon. Volt benne valami, ami az én orromnak nagyon zavaró volt. Ettől függetlenül az illat még lehet jó, a tartóssága is remek, de nem találtunk egymásra. Elajándékoztam. És csak azért nem csak egy csillagot kap tőlem, mert érdekes módon a tusfürdője remek volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

rosa.love

2013. január 13.

Medora te minden parfümöt lepontozol mert olyasvalaki használja akit nem bírsz? Bocs de épp a Midnight Rain lehúzásodat olvastam 2 perce most meg ezt:))
No de a parfümről: Ajándékba kaptam, sajnos nem passzol az egyéniségemhez, de ennek ellenére használgatom. nem mintha ultra trendi és hiper modern lennék, de ez a parfüm nekem kicsit "öreges". vagyis talán jobban passzolna 10 év múlva. 4 csillagot azért kap, mert amúgy egy tiszta, kellemes illat-a megfelelő személynek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 13.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 13.

Egyik kedvenc illatom, már többször újravettem, testápolóját és dezodorát is használom, használtam, nem tudom megunni. Szerencsére nincs elcsépelve. Ahogy nézem a kommentelőket, mindenféle korosztály szereti. Nekem is örök kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 13.

Angi

2012. november 11.

Sajnos nagyon nem szeretem, pont a rozsa miatt. Erdekes mert a Vichy rozsas tusfurdojet szivesen hasznalom, de ez mar nekem tulsagosan emelyito, talan nem tesz jot neki hogy a rozsa mellett meg valamitol edes is. Nem mondom hogy elviselhetetlen, de annyit messze nem er amennyi az ara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

ronicic

2012. október 3.

Nekem is az örök kedvencek közé tartozik, eszméletlen jó mix. Valahogy úgy van rózsás illata, hogy nem megy el pacsuli irányba. Megunhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.