Givenchy

Ár:   25 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 27.

Ár:   25 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Givenchy Very Irresistible női parfüm a virágos-gyümölcsös illatcsalád tagja, rózsa, bazsarózsa, csillagánizs illatjegyeket tartalmaz.

Ár: 1990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Givenchy Very Irresistible EDP
Ár: 14500 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

trianka

2012. szeptember 20.

Finom, enyhén édes, de mégis karakteres illat, évekig használtam gimi végén, egyetem elején. Most éppen nincs, de örök kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Vikcike

2012. július 9.

A gimis parfümöm! Életem második márkás parfümje a Rush után. Nagyon szerettem, nőies, kicsit édes, pont annyira, amennyire kell, amennyi nem túlzás! Venni kéne... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Elen

2012. június 11.

Üde, mégis fűszeres rózsa, jó, én elfogult vagyok a rózsaillatokkal, ráadásul ez még nagyon szép emlékeket is ébreszt... mindig van a polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 11.

Judiit

2012. április 26.

Alapból utálom a rózsás illatokat, de ez más ..... :) Nem is érzem a rózsát benne, de ha érzem is az is csak egy kis, könnyed éppen harmatos üde kis rózsabimbó illat :). Ennél csak a Very irresisitible az amibe még inkább belezúgtam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 26.

szappanka

2012. április 26.

egyszerűen imádtam! anyukámmal közösen használtuk, pedig van pár év köztünk... nagyon finom, de határozott illata van, és emlékeim szerint a tartósságával sem volt baj. csak aztán elcsábultam másra, bár ettől még ez egy remek parfüm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.