Best of Beauty 2019

GlamGlow

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2016. május 13.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrgyógyászok segítségével dolgozták ki a benne levő forradalmi és szabadalmaztatott ásványi anyag utánpótló hatóanyagegyüttest, a TEAOXI-t. Az összetevő helyreállítja a kollagén-szintézist, és három nap alatt ragyogóvá varázsolja a bőrt. Csökkenti a finom vonalakat, ráncokat, szűkíti a pórusokat, és egy sima, üde bőrtónust eredményez. Felvitel után 10 perccel egy kellemes, bizsergető érzést ad a bőrnek. Minél intenzívebb érzést tapasztalható a használó a hatóidő alatt, annál hatékonyabb a hidratáló kollagén-szintézis. Az eredmény: Láthatóan simább bőr és sugárzó arcszín.

HASZNÁLATA:
Vigyen fel egy vékony és egyenletes réteg iszappakolást a bőrfelszínre. Néhány percig egy intenzív, bizsergető érzés tapasztalható a bőrön. Minél intenzívebb ez az érzés, annál tökéletesebb lesz az eredmény. A hatóidő kb. 10 perc . Ez idő alatt az iszappakolás magába szív minden szennyeződést, méreganyagot a pórusokból. A Teaoxi Youth Formel™ hatóanyag, a bőr mélyebb rétegeiben aktiválódik, és hat a kollagén-szintézisre, amely akár 12 órán keresztül tart, ezzel ragyogó, fiatalos megjelenést biztosítva. Vízzel és lágy körkörös mozdulatokkal távolítsa el a maszkot. A lemosás során a vulkáni kőzetből nyert nanorészecskék mélyebb szintű hámlasztást eredményeznek.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: fox vagy személyes átvétel
Ár: 3500 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés / posta is megoldható (+pk)
puglover

2016. április 10.

Rendszeresen használom, nagyon szép lesz a bőröm a lemosás után. Nagyon féltem, hogy az érzékeny bőrömet irritálni fogja, de szerencsére nem így lett.
Szép, egységes arcot varázsol, kár, hogy valóban rendszeresen kell használni, ahhoz, hogy ez az állapot tartós legyen. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Nur

2015. augusztus 30.

Minden szinten hozza amit ígér! Egységes, lenyugodott, összehúzott, tiszta bőrképet eredményez. Pakolás lévén azonban nem tudom megítélni, hogy mennyire hosszútávú és maradandó a hatása. Aki anyagilag megengedheti magának, mindenképpen és bátran ajánlom kipróbálásra, különösen azoknál lesz meghökkentő és látványos az eredmény akinek nem tökéletes a bőre. Na, ebben az esetben tényleg csodát tesz. Ami miatt mégsem fogom újravásárolni, annak az az egyszerű oka, hogy valószínűnek tartom, hogy állandóan kellene használni a maradandó állapot fenntartására, és ez anyagilag nagyon húzós. Húzós azért, mert inkább bőrben hagyható termékre áldoznék annyit, amennyibe ez a termék kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

bobekecske

2015. július 15.

Maximálisan egyetértek Szuesztivel: tisztít, hatásos, de pont annyira, amennyire bármilyen más agyagos-kaolinos pakolás, csak talán kellemesebb illattal és kiszerelésben. Én is a sok magasztaló YouTube és blog review hatására vettem meg, és egyszer sem éreztem akkora wow-hatást. Egyáb hámlasztó szerekkel együtt (na persze nem közvetlenül) használni kimondottan nem kellemes, picit már sok a kámforos érzet a bőrömnek. A felvitel és a 10 perc hatóidő kivárása csak a már említett, indokolatlanul nagy zöld tea leveleknek köszönhetően macerá. Nem látom sok értelmét annak, hogy miért nem őröltebb vagy apróbbra vágott állagában került a termékbe.
Az 50 gramm nagyon kevés, de igazából meglepően sokáig eltartott a tégelyem - bár valóban nem nyúlok érte heti rendszerességgel.
Lemosni kicsit nehézkes és utána a bőröm még legalább egy kis tonikos vattás áttörlést igényel, mert mint ha réteget hagyna a bőrömön, ha csak bő vízzel öblítgetem.
Lehet, hogy ha ismét valami olcsóbb kategórisá maszkért fogok nyúlni, akkor majd érezni fogom a különbséget - de egyelőre nem hiszem, hogy rohannák újat venni.
Ennyit a Lush arcmaszkok is tudnak, és kíméletesebbnek is érzem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Ennyit a Lush arcmaszkok is tudnak, és kíméletesebbnek is érzem őket.

szueszti

2015. július 2.

Nagyon kíváncsi voltam erre a csodamaszkra, aztán külföldi utazás, Sephora..... ő lett az egyik szuvenír.
Állagra egy sötétszürke, sűrű, illatos agyag, amiben kb. borsónyi nagyságú zöld tea levelek vannak. Meggyőző, hogy ebben tényleg van zöld tea, de kényelmetlenül nagyok, mert nem engedi szépen terülni a maszkot, felfogja az anyagot és amikor szárad elkezd lepotyogni. A száradás egyébként gyors és látványos. Egészen világos lesz és a pórusok körül kis foltok keletkeznek, ahogy szívja magába a faggyút. ( Ezt egyébként csinálja más agyagos, kaolinos maszk is.) Eközben érezhető egy "valami dolgozik az arcomon" bizsergető érzés. Írja még a termék, hogy száradás után vizes kézzel radírozó mozdulatokkal távolítsuk el, mert a vulkáni kőzet őrlemény egy utolsó bónuszként még eltávolítja az elhalt hámrétegeket. Egészen pontosan nanorészecskének nevezi, ami elég távol áll a valóságtól, inkább egy karistoló dara.. nekem nem esett jól radírozni vele. A végeredmény egy tiszta, üde bőr anélkül, hogy szárítana. De ennyi, nincs három napig tartó egyre szebb bőrrel ébredek hatás. Első alkalommal még a nyaralás alatt próbáltam, szeles volt az idő, sokat mászkáltunk a városban, össze-vissza ettem és kevés folyadékot ittam, ezzel feladtam neki a leckét, ráadásul használtam még BHA hámlasztót, Paula antioxidáns szérumot és a Clinique Super Rescue antioxidáns éjszakai krémjét és így is idő kellett, hogy helyrejöjjön a bőröm, szóval ilyen csodapakolások nincsenek.
Nagyon drága, de emiatt nem tartom korrektnek a pontlevonást, mert tudomásul kell venni, hogy egy olyan terméket, amivel telepakolják az összes Vogue-ot és backstage, illetve sztárneveket emlegetnek nem a magyar pénztárcákhoz fogják pozicionálni az árát.
Három csillagnál többet nem érdemel, mert ez a termék minden elemével a látványra koncentrál, egy átmeneti wellnessélményt nyújt csak, gyorsan fogy és az árkategóriáján belül is nagyon kevés a mennyiség, amit kínál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

thirdgeneration

2015. február 16.

MUST HAVE!

...csak sajnos marha drága.
De ha valami, akkor ez biztosan megéri az árát.
A száraz, piros foltos, ultra érzékeny bőröm a használata után puha, egységes, teljesen tiszta és "nyugodt" lett. Olyan volt, mint egy csoda. 😀
A hatás kb. 2-3 napig tartott, de ez alatt a 2-3 nap alatt olyan volt a bőröm, mint még sosem.
Mindenképpen újra veszem, számomra ez alapdarab a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

MUST HAVE!

...csak sajnos marha drága.
De ha valami, akkor ez biztosan megéri az árát.
Mindenképpen újra veszem, számomra ez alapdarab a polcon.

klaresz

2014. november 10.

normál bőrre javaslom, problémásra inkább a supermud a tuti. picit bizserget csak, nem kell félni, kellemes zöldtea illata van, sokkal sűrűbb a textúrája, mint a supermudnak, hamar szárad, 10 percig elég fent hagyni. ragyogó, sima bőrt ad, ahogy ígéri. csakis az ebay-ről rendelem: a legjobbak az árak, ezerféle kiszerelés közül lehet váalsztani. tester verziók is vannak, így még jobb áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

fruzsi94

2014. február 16.

Hála egy nagyon erős gyógyszernek, elmúlt az akném, és elkezdtek kisimulni a régről megmaradt hegeim is.. Sok külföldi beauty guru-t hallottam már róla beszélni, de valahogy sose vettem rá magam, hogy megvegyem.. Borsos ára ellenére, egyik nap hazajött velem.
Alig vártam, hogy kipróbáljam, már a doboz egy külön élmény.
Kinyitottam, és felkentem.
Csípős, feszülős, bizsergős de NEM kellemetlen érzés a bőrön. Felkentem, 10-15 percig hagytam (addigra már a sötét szürkéből, fehéres-szürkésbe átment a színe) lemostam, radírozva a csodálatos krémmel az arcom.
Imádtam!
Szép, egyenletes, telt és egészséges volt utána az arcom, és ez másnap csak jobb lett.
Az éjszakai krémjeim sokkal jobban beszívódtak, így reggelre kész Disney hercegnőnek éreztem magam!
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nem zavar az illata (mert az egyetlen negatívum, a fránya Parfum benne, amitől nagyon erős illata van.. de bevallom, még ezt is szeretem benne..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Alig vártam, hogy kipróbáljam, már a doboz egy külön élmény.
Kinyitottam, és felkentem.
Imádtam!

andrea.horvath79

2013. május 24.

Hollywoodban, a backstage- ben használják előszeretettel ezt a maszkot, amely azonnal ragyogó bőrt eredményez.
Én kétszer használtam, változást nem vettem észre, de azért fontos megemlítenem, hogy az én bőröm nagyon jó állapotban van. Csak pozitív véleményeket olvastam róla, szóval akinek problémásabb a bőre, biztos pozitív változást észlel használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.

PVP 0 0