Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. július 29.

Kategória:   Hajápolók

Karité olajat és kasmír proteint tartalmazó formulája javítja a hajszerkezet sérüléseit és hajának rugalmasságot biztosít.

sz18kata

2012. július 26.

Ezt a pakolást a samponjával együtt használom. Az első 2-3 használatnál nagyon puha, könnyű volt tőle a hajam, nem zsírosította (3-4 naponta mosok hajat), az illata nagyon nagyon finom. A legutóbbi hajmosásnál már kevésbé éreztem jónak, nagyon elnehezítette, már másnap zsíros volt. Nem tudom, hogy ez a pakolásnak köszönhető-e. Nem tartozik a legolcsóbb termékek közé, ha már ennyi pénzt költök hajápolásra, legközelebb inkább valami mást veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Bogirl*

2012. július 13.

Ahogy korábban ígértem, írom a véleményt is, mivel használtam már párszor. Érdekes, amikor elkezdtem használni a kallos placentás hajpakolását, az első használat után a hajam olyan puha és selymes volt, hogy az hihetetlen. De a következő használat után, már nem lett ennyire puha a hajam tőle. Most ugyanezt tapasztaltam ezzel is. Az első használat után, amikor öblítettem ki a hajamból a pakolást, szinte folyt a hajam is. Nagyon jó puha és ápolt volt, soha nem volt még ilyen jó a hajam tapintása. Aztán a következő alkalommal már nem volt ennyire puha és ápolt tőle a hajam, de még mindig sokkal jobb volt a tapintása, sokkal puhább és egészségesebb volt, mint amikor a placentásat használtam.
Külön előnye, hogy nem zsírosítja a hajamat, ez állandó kétely nálam, ha hajápolási termékekről van szó. Igaz, a hajtőre sosem kenek belőle, csak a hajhosszra, de egészen a fejtetőtől (tehát a hajtőre nem, de utána már igen).

Összességében nagyon jó pakolás, örülök, hogy kipróbáltam, nálam ez 5*-os termék, de legközelebb a fekete tégelyeset fogom kipróbálni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Gitta

2012. július 8.

Csodát tesz a száraz hajjal, minden hajmosás után használom. Én kb. negyed óráig hagyom a hajamon. Nagyon-nagyon jó az illata is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

ludmilla

2012. július 7.

Akciósan vásároltam (teljes áron nem venném) és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó! Száraz hajúaknak ajánlom, mert csodát tesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Dorinaa

2012. július 5.

Nagyon szeretem az illatát, és az állaga is könnyen eloszlatható a hajon.Kénytelen vagyok minden alkalommal használni, mert a nap kiszárítja a hajam, de ő teljesen puhává, és könnyen fésülhetővé teszi! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 5.

edina.samu

2012. július 2.

Nagyon jól hidratálja és puhává teszi a hajam, kellemes az illata is, én nagyon szeretem. Sokkal jobb, mint a pumpás spray verziója, ami kissé elnehezíti a hajat. Ez nem :) És nem kell órákig fenn hagyni, tényleg elég pár perc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Lora

2012. május 19.

teljesen elégedett vagyok vele. a kedvenc hajpakolásom. nagyon puha, selymes és könnyen fésülhető lesz a hajam tőle. az illata is finom. tovább az 1-3 perces hatóidő is igaz - ez különösen vonzó volt számomra, nem szeretek órákat vacakolni még a pakolással is, így is egy fél nap, mire a hajam elkészül. :) újravásároltam és vásárolni is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Viki000

2012. május 7.

Valóban táplál, selymes, fényes lesz tőle a hajam, de eléggé lehúzza, akkor is, ha nem használom a hajtövekre, emiatt gondolkozom, hogy megvegyem-e újra. Szerintem amúgy segít megelőzni a töredezést is. Én nem 1 percre hagyom fenn, hanem 1-2 órára. Így jobban érvényesül a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Sephira

2012. április 29.

Nemrég próbáltam a hajdúsító-szárító Garnier sörélesztős-gránátalmás sampon és balzsam mellett és jól teljesített. :) (Bár lehet magában lapítana, a Repair változat máskor kissé nehezített). A hajam nem száraz, nem lapul le, legtöbbször puha volt és össze volt tapadva, most viszont nem sprőd és nem is esik össze. Az illata nekem furcsa de meg lehet szokni, sok van benne nem kellett belőle sokat tennem. 5 percig hagytam a hajamon majd alaposan kiöblítettem.
Azért csak 4-et kap mert csak egyszer használtam, most még jó, remélem végig ilyen jól teljesít míg el nem fogy (bár eleve nem vagyok "hű'' és mindig más milyet veszek, legközelebb a fekete lesz soron).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

ur.isten.ne.mar

2012. április 21.

Most mostam vele hajat (Gliss Kur színvédő sampon, rá ez a pakolás, szárítás előtt Satin Relax kifésülő spray), és nagyon tetszik a végeredmény. Maga a pakolás jó krémes és sűrű, nem folyik szét és az eddigi pakolásaimhoz képest viszonylag kevés is elég belőle. Én vagány módon a hajtöveimre is felkentem (szerintem még vasnehezékekkel se lehetne lelapítani a hajamat :D), most pedig fényes, puha és illatos, ráadásul a hajvégeim is rendben vannak.
Az illata nekem kicsit szokatlan volt, de egyáltalán nem kellemetlen, most már pedig kimondottan megkedveltem.
Akinek hozzám hasonlóan nyúzott (festett, vasalt), száraz haja van és töredezettek a hajvégei, annak csak ajánlani tudom, pláne most, hogy a Rossmannban akciós :)

UPDATE: a fényét elaludtam, de még mindig nagyon puha, ugyanolyan a tartása, mint közvetlenül mosás után, és a hajvégeim is jól vannak, köszönik szépen :)

UPDATE2: Kitaláltam, hogy a fekete hajam helyett világosbarnát szeretnék, és a szőkítés eléggé megviselte a loboncomat, megégett a vége, elvékonyodott, száraz és töredezett lett. A pakolás mellé beújítottam az ugyanilyen sampont és balzsamot és mandulaolajos pakolás mellett 3 hajmosás után TELJESEN rendbejött a hajam, olyan volt, mint szőkítés előtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol