Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. július 29.

Kategória:   Hajápolók

Karité olajat és kasmír proteint tartalmazó formulája javítja a hajszerkezet sérüléseit és hajának rugalmasságot biztosít.

mokojka

2012. április 11.

Csak közvetlenül hajfestés után alkalmaztam,regenerálásra.Egyébként nagyon vékony szálú hajra nem javaslom,iszonyatosan lapít,"túlpuhít"!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

annapanni

2012. január 3.

A fekete gliss kur után csalódás. Nagyon finom illata van, de elnehezítette a hajam, viaszos-zsíros tapintású lett szárítás után. Nálam nem vált be, másnap éreztem, hogy hajat kell mosnom (én sem a tövétől kenem, csak az alsó 40-50cm-t). A balzsam kevésbé viaszos hatású, talán azt újravásárolom az isteni illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 3.

MiaMatschinson

2011. november 7.

Megvettem az egész családot a hosszú igénybevett hajamra (sampon, balzsam, pakolás). Nagy csalódás volt, kb. mintha viasszal öntöttem volna le magam, úgy elnehezítette, és ez még csak a balzsam volt. Először azt is hittem, hogy elfelejtettem lemosni a hajamról. Két mosás után elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

csillag1219

2011. július 12.

Még régebben használtam, de nem venném újra. Bár nagyon szeretem a Gliss Kur termékeket, ez elnehezítette a hajamat és nem éreztem úgy, hogy táplálta volna. A zsírosításról annyit, hogy hamarabb zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 12.

Aquamarine

2011. március 22.

Ez egy nagyon jó termék, amúgy is szeretem a Gliss kur termékeit, de ez tényleg nagyon bevált, pedig kétnaponta vasalom a hajam, mégsem töredezik. Én is tovább hagyom rajta, mint amennyit előír, hogy több ideje legyen hatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 22.

superhero

2011. március 17.

Kellemes illatú, szép csillogást és puha tapintást ad a hajnak. Én több ideig hagyom rajta a hajamon, mint amit ír, szerintem így hatásosabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol