Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra:

• Csökkenti a hajtöredezést
  • Javítja a haj belső sérüléseit
  • Mélyen ápol és regenerálja a hajszerkezetet
  • Intenzív ápolás az egészségesen fénylő, rugalmas hajért

Ár: 800 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 2-3-szor próbált, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
pont

2016. január 3.

eléggé túlzónak érzem a termékleírást. nekem nem igazán jött be, nem volt tőle túl puha és hidratált a hajam, pedig nem lett volna olyan sok dolga, mert nincs rossz állapotban. örülök, hogy ennyi embernek bevált, de 3 csillagnál többet nálam nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

xoxocandy

2015. december 30.

Imádom ezt a terméket. :)
Nagyon kellemes az illata, és extra puhává varázsolja a hajamat. Jelenleg egy másik Gliss Kur pakolással kísérletezek, ami szintén jó, de ezt nem múlta felül.
Biztos, hogy újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Imádom ezt a terméket. :)
Biztos, hogy újra fogom vásárolni. :)

emagdi

2015. december 29.

Nekem nem igazán vált be. Semmi különös, a hajam állapotán nem sokat változtat (igaz, annyira nem is problémás, csak kicsit száraz). Kb olyan hatása van, mint egy átlagos hajbalzsamnak. További hátránya, hogy nagyon alaposan ki kell öblíteni, mert ha nem, akkor pont úgy néz ki a hajam, mintha koszos lenne :S. Ezt az egy tégelyt elhasználom, de az teljesen biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

mooo

2015. december 10.

Feketéről váltottam szőkére, így sorozatos szőkítés - festés és újra....szóval sikerült "nyúlósra" roncsolnom a hajam. Aki járt már hasonló cipőben tudja milyen érzés...kétségbeejtő! Mindent kipróbáltam és ez volt az egyetlen dolog ami látható javulást eredményezett. Törölközőnedves hajra tettem, minimum fél órát maradt rajta a pakolás folpach-ba dunsztolva és csodát tett. Azonnal úgy döntöttem, hogy a samponomat és a balzsamot is erre a márkára cserélem, mert ezek után maximális a bizalmam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

nyisike

2015. november 11.

Nagyon jó! :) A hajam sokkal puhább és nem töredezik annyira. Felturbóztam egy kis macadamia olajjal, így még jobban teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Mimi0411

2015. november 3.

Eddig 2x használtam csupán, de úgy gondolom, hogy figyelembe véve a hajam állapotát, az eddigi teljesítményére már megadom a *5-öst! A hajam vége túlzás nélkül is már olyan volt, mint a seprű vége, és ez a csodaszer, mintha visszafordította volna az időt! A hajam szép fényes, és mintha még dúsabb is lenne tőle! :) Valamint egyáltalán nem érzem úgy, hogy jobban zsírosodna tőle a hajam, mint egyébként, pedig a leírással ellentétben én legalább egy fél óráig fent szoktam hagyni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

littlek

2015. november 1.

Illat-állag-hatás: 5*!! Az ár és kiszerelés annyira nem barátságos, de sebaj, maga a termék nagyon tudja a dolgát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

AdamcsikEcy

2015. október 29.

Imádom. Bár nem éri meg megvenni ilyen kis adagot,csinálhatnának belőle 1000 ml-et. Kellemes tapintású lesz tőle a hajam, isteni az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

kovacsrekaa

2015. október 24.

Anno vettem ilyen haj pakolást. Szidtam, mert a festett vasalt hajam ugyan úgy tort. Hat persze, hiszen kinoztam. Glamour napokon ujra vettem, imádom! Puha, illatos, könnyen kifesulheto haj. Nagyon szeretem. Sokat segít a hajamon. Balzsamjaval együtt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

timeatoth

2015. október 19.

Jó az állaga, könnyen kezelhető, puha hajat eredményez. :)
Más terméket szoktam használni, ezt ajándékba kaptam, de nagyon örülök neki, mert mindenképpen jót tesz a hajamnak. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Jó az állaga, könnyen kezelhető, puha hajat eredményez. :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.