Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra:

• Csökkenti a hajtöredezést
  • Javítja a haj belső sérüléseit
  • Mélyen ápol és regenerálja a hajszerkezetet
  • Intenzív ápolás az egészségesen fénylő, rugalmas hajért

Ár: 800 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 2-3-szor próbált, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
nanne

2015. szeptember 13.

Kellemes tapintású lesz tőle a hajam, isteni az illata is. Bajom csak, annyi, hogy elég gyorsan fogy sajnos. Még keresem a tökéletes pakolást, de mindenképp megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

shatzy

2015. szeptember 3.

Az egyik legjobb termék amit szinte akárhol meg lehet venni, és pozitívum, hogy sokszor van kupon hozzá a Glamour/ JOY napokon. Festett, töredezett hajamat normél állapotban tartotta, neki köszönhetem, hogy még egyáltalán van hajam Mivel vörösre volt festve, és azt nem elég sajnos csak tőben festeni, a hajam iszonyatosan töredezett, volt, hogy 2 év alatt egy centit sem nőtt, mert mindig letört a vége. Amikor végül úgy döntöttem, hogy elég volt a vörös, és színt váltottam, a sok vegyik károkozás után egy ilyen pakolás elegendő erővel látta el a hajamat, hogy még legyen kedve a fejemen maradni 5-ös, illata remek. Mondjuk én volt, hogy több óráig rajta hagytam, úgy is tökély az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

pilluska

2015. július 27.

Kb egy éve próbáltam ki először, előtte az ultimate repair-t használtam, gondoltam kipróbálom ezt a fajtát is. Akkor nagyon nem vált be, így azóta ott gubbasztott a fürdőszobában. 2 hete azonban kifogytam a pakolásomból, szóval elővettem megint ezt a pakolást, de most kicsit máshogy használtam. Hajmosás után felvittem a hajam alsó felére és rajtahagytam egy órára. Az eredmény megdöbbentő volt, gyönyörűen csillogó, könnyen kifésülhető haj. Nem nehezítette el a hajamat és nem is zsírosodott tőle hamarabb. Szóval nagyon tetszik ez a pakolás, tuti újra fogom venni valamelyik akció keretében :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

auberginecat

2015. május 20.

nagyon jó kis termék, de nekem nem éri meg ilyen kis adag pakolást ennyi pénzért megvenni, ugyanis a derekamig érő, ultrasok hajamra kb egy hónap alatt elfogy egy tégely. szerettem, de inkább váltottam serical lattéra, most pedig kallost használok. az ára miatt -*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Mariann88

2015. február 24.

Anyukámé ez a pakolás én csak kölcsön vettem. De megtetszett. Nem zsírosítja a hajam, nem nehezíti el, viszont jól esik neki az a kis plusz amit ad. Egyelőre a balzsam elegendő amit használok, de lehet legközelebb én is fogok venni egyet magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

starflo

2015. február 17.

Abszolút kedvenc hajpakolásom! Imádom az illatát, puha lágy lesz tőle a hajam és végre a hajvégeim sem töredeznek ami nálam felér egy csodával :)
Akiknek gyorsan töredezik a hajvége mindenképp tegyenek egy próbát vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Akiknek gyorsan töredezik a hajvége mindenképp tegyenek egy próbát vele.

engelfeuer

2014. július 27.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, ezért elég sokat vártam tőle. Annak ellenére, hogy alaposan kimosom a hajamból, rákerül egy ilyen fura réteg, amitől elnehezül a hajam, és megszárítani is alig tudom. Persze az tök jó, hogy könnyen ki lehet fésülni mosás után, dehát erre képes egy olcsó hajbalzsam is, nem nagy dolog. Valamivel ápoltabb a hajam, ami meg nagyon tetszik, hogy az illata mesés, és több napig is érezhető. Összességében pedig egy erős közepest tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

eandi

2014. július 11.

Hosszú hajra használtam. Növeszteni kezdtem a hajam (ami már hosszúnak számított előtte is) és erre elkezdett nagyon gubancolódni és töredezni az egész hajam. A Dm -ben vettem egy alkalomra való mintát és nagyon megtetszett, ezért megvettem a teljes kiszerelést. Nagyon selymes tapintásúvá, könnyen kifésülhetővé tette a hajam. Én csak a végekre használtam, mivel zsírosodásra hajlamos hajam van. Nagyon puha és kellemes illatú lett tőle a hajam, amit másnap is éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

szabocinti93

2014. július 8.

Festett szőke hajam van és emiatt is hihetetlenül száraz, töredezett a hajam. Megvettem ezt a terméket, hátha. Az illata tényleg jó, meg pár napig puha marad tőle a hajam de a töredezettséget nem csökkenti, azt se mondanám, hogy fényes lett tőle a hajam. Pozitívum csak annyi, hogy jó az illata, meg könnyen kitudom fésülni a hajam utána. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

sebokfati

2014. július 8.

Nem rossz, sokáig használtam, de váltotta, az e betűsre, jobban hat. De azért egy 4est érdemel

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.