Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra:

• Csökkenti a hajtöredezést
  • Javítja a haj belső sérüléseit
  • Mélyen ápol és regenerálja a hajszerkezetet
  • Intenzív ápolás az egészségesen fénylő, rugalmas hajért

Ár: 800 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 2-3-szor próbált, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
Flora1024

2014. július 6.

Nem rég vettem meg de csak ma próbáltam ki és isteni végre nem kellet gumbancos hajat fésülgetnem hajmosás után..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

galagonyanya

2014. június 30.

Amikor hosszú hajam volt, hetente használtam, és imádtam. Fantasztikusan kisimított minden egyes szálat, a hajam tapintása mint az álom. Az illata is imádnivaló. És azt szerettem benne, hogy kevés is elég volt belőle, és a nagy tégely csak lassan-lassan apadt. Mindenkinek ajánlom, aki álomsörényt szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

horzso

2014. május 27.

Nekem nagyon bevált az a pakolás. A samponjával együtt használva remekül lágyítja, puhítja a vastag szálú, száraz hajam. Az illata is tökéletes, és megmarad a hajon egy darabig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 27.

AliciaS

2014. május 24.

Az illatát imádom, a töredezettség is kevesebb, sima, fényes és puha haj.Bár, kicsit még száraznak érzem a hajam tőle.De jó kis termék.Joy kuponnal vettem, szóval olcsó volt.Lehetne jobb is, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 24.

2014. március 31.

Régebben használtam, amikor szőkítve volt még a hajam, és emiatt eléggé száraz volt a hossza. Szerettem, jól ápolt, megfelelően táplált, nem zsírosított, ha valaha megint szükségem lesz erősebb táplálásra szerintem újra ezt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

yareyare

2014. március 31.

Huh! Ajándékba kaptam (egyébként a 7 olajos változatot használom), és le vagyok döbbenve. A használata után sokkal teltebbnek érzem és látom a hajam alsó részét, szó szerint reklámsörényem lett tőle - és az ápoló-regeneráló hatását még nem is említettem! Számomra egy csoda (az illata is!). Ha a raktáraim kimerülnek, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

LiviaEvelyn

2014. március 23.

A hajam puha és selymes lett tőle! Festett hajamat kiválóan helyre teszi. Már elhasználtam az első tubust és megvenném újra ! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

PrincessTurquoise

2014. január 9.

Viszonylag régóta használom, a kedvenc hajpakolásom, ami teljesen "hozzámnőtt"! Klóros víz, nonstop napozás, szőkítés, bármi is vágta épp tönkre a hajam, mindig segített újra élettel telivé és puhává tenni. Az illata miatt valósággal élmény használni, nem tudom megunni.
Bár általában akciók idején vagy kuponnal igyekszem beszerezni, szerintem az eredeti árát is megéri. Sok hónapig elég, bár mostanában már csak a hajvégekre teszek belőle. A többit megoldotta, már nem seprűs a hajam többi része, csak a végekre fér rá az erősítés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

csalogany18

2014. január 7.

Nagyon jól hidratál és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Viszont nekem nagyon zsírosította is, ezért nem vettem újra, hiába meg voltam elégedve vele. Ezzel sajnos már három napot is épp, hogy kibírt a hajam... két hajmosás közt. Esetleg a hajvégekre még jó lehet, de arra már jobb a kis pici fehér hajvégápoló termékük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

eszteRTM

2013. december 27.

Nagyon puha tőle a hajam és selymes, de szerintem a fekete testvére jobban teljesít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.