Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra:

• Csökkenti a hajtöredezést
  • Javítja a haj belső sérüléseit
  • Mélyen ápol és regenerálja a hajszerkezetet
  • Intenzív ápolás az egészségesen fénylő, rugalmas hajért

Ár: 800 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 2-3-szor próbált, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
suxxx94

2013. augusztus 26.

Ez tényleg csodaszer!Mikor először használtam nem éreztem különösebben a hatását,de most 1 hónap után elfogyott a tégely és ha csak sima samponnal mosok hajat akkor is érződik hogy rendesen feltöltötte előtte a hajamat!Én azért 20 percig fent szoktam hagyni biztos ami biztos és gönyörű,omlós a hajkoronám még msot is hogy el fogyott. :) Biztosan újraveszem csak az ára a necces nálunk 1500 Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

czakovaleria

2013. augusztus 22.

Nagyon szeretem! Hamar elhasználtam a hosszú szőke hajamra. Az illata nagyon jó volt: finom, édes, kellemes. Puha lett tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

mrnn

2013. augusztus 6.

Éppen ehhez írok,de bármelyik gliss kur hajpakolóhoz ugyanezt tudnám írni : imádom! Selymes,puha,könnyen kezelhető lesz tőle a száraz, göndör hajam. Nem kell sokáig rajta hagyni,valóban egy perc után hat! A hajamban szinte öblítés alatt kibomlanak a kócok,csomók! Az illata kellemes,a tégelyes kiszerelés pedig fogyasztó barát,biztos hogy semmit nem dobsz ki a végén :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

bambi023

2013. július 23.

csodát nem fog tenni, de karbantartáshoz és megelőzéshez a legjobb pakolás a piacon, a fodrászom is ezt ajánlotta a fújóssal együtt és bevált. szerintem ez a gliss kur legjobb termékcsaládja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

sziszikeee2

2013. július 10.

Imádom az illatát, az állagát, gyorsan használ és jót tesz a hajamnak, bár nagyobb változást nem idézett elő, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

nurich

2013. április 27.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Persze nem szabad sokszor használni és elég belőle kevés is, de a hajam mintha új erőre kapott volna. Használtam már rengeteg márkájú balzsamot, de ettől nem csomósodik össze a hajam, hanem egyből sima, fényes és kifésülhető lesz. - pontot azért kap, mert a tégelyből kiszedegetni minden hajmosásnál elég macerás, ráadásul ki is csúszik sokszor a kialakítása miatt a kezemből. Egyébként minden igényt kielégít szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Ina15

2013. április 26.

A dauerolt és száraz hajamra kiváló volt semmi gondom nem volt vele sose. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

A dauerolt és száraz hajamra kiváló volt semmi gondom nem volt vele sose. :)

pinkiieee

2013. április 24.

Én ezt használom és nagyon jó a száraz hajvégeimre és az illata is nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 24.

Lolita

2013. április 22.

Az illata egész jó, és a hatása is, szép lesz tőle a hajam. Viszont nagyon elnehezíti a loboncom, bármennyire alaposan is öblítem ki. Anyukám viszont erre esküszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

hidethiep

2013. április 9.

Nagyon kellemes illata van. A dobozra az van írva, hogy egy percig kell rajta hagyni de én tovább szoktam. Egy héten egyszer szoktam használni. Selymesebb lett tőle a hajam de a töredezést nem állította helyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.