Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra:

• Csökkenti a hajtöredezést
  • Javítja a haj belső sérüléseit
  • Mélyen ápol és regenerálja a hajszerkezetet
  • Intenzív ápolás az egészségesen fénylő, rugalmas hajért

Ár: 800 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 2-3-szor próbált, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
virdzsi

2013. március 28.

Évek óta a kedvenc hajpakolásom, mindig visszatérek hozzá, mert ő a legjobb. Első (!) használat után érezhetően puhább a hajam, könnyű kimosni belőle, könnyű kifésülni, kevésbé töredezik... szóval tényleg szuper! :) Sőt, a fodrászom, aki soha nem használ drogáriás termékeket, legutóbb ezt tette a hajamra, felismertem az illatáról és mondta, hogy igen, valóban ő az ;) Amióta ezt használom gyorsabban nő a hajam és rengetegen megdicsérik, hogy milyen szép, szóval csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Manó93

2013. február 8.

Csak ezt használom, már több éve. Nekem nagyon szépen rendbe tette a hajam, pedig nagyon durván töredezik. Ezzel a hajpakolással is, de tized annyira, mint más hajpakolásoknál. Ez puhává tette a hajam, előtte teljesen sprőd volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Lujza1104

2012. december 26.

Bementem a fodrászkellékesbe, hogy akkor én most valami ultra szupi jó hajpakolást szeretnék, amitől nem törik a hajam (a törött részt korábban levágattam, csak megelőzésképpen akartam egy jobb pakolást). A kellékes csaj rögtön az orrom alá dugta ezt a tégelyt, hogy ez a legjobb, legkirályabb, összeragasztja az eltört végeket és még az illata is jaj de szupi jó. Volt amit nem hittem el neki, de gondoltam, ha már ő ilyen elégedett vele, akkor kipróbálom, biztos jó. Első használat után: jó lett az illata a hajamnak, de tök ragacsos lett az egész, alig tudtam kifésülni. 2. használat után szintén és ez így ment minden egyes hajmosásnál, míg 1 hónap használat után észrevettem, hogy ugyanúgy elkezdett töredezni a hajam, mint máskor ennyi idővel vágás után. Tehát: nem használt semmit. Reménykedtem nagyon, hogy fog, hiszen azért nem pár száz forintért vettem és olyan sokáig sem tartott ki az egy tégely. De egy illatos hajvégen kívül mást nem kaptam. Amiért mégis adok neki 1 csillagot az alap egy mellé az 2 dolog: 1 az illata tényleg jó, 2 egy bolti pakolás sem vált be végül a hajamra, egyedül a házi olajos pakolások.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

timcsike1989

2012. december 3.

a sárga társával együtt szereztem be. a sárgát kezdtem használni ami borzalmas csalodás volt abbol a szempontbol h rohadt nehéz kimosni a hajbol. igy ehhez se füztem tul sok reményt de szerencsére csalodnom kellett. puhább állagu mint a sárga és egyszerü kiöbliteni is. a hatása is az illata is tökéletes igy elsö használatra :) sokkal szebbnek látom a hajam végét remélem a tégely végére is ugyanilyen marad a hatása. azért 4 mert nálam még mindig a serical latte a szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

zsóci

2012. november 26.

nemrég kezdem el használni, eddig bevált. különösen tetszik, hogy sűrű, krémes állaga van, valahogy ettől úgy érzem, hogy jobban táplál. (persze ez valószínűleg hülyeség. :D) az illata csodás, ráadásul sokáig érezhető. azt is észrevettem, hogy ha a lemosása előtt megfésülködöm, akkor aztán egyenesre és simára szárad a hajam, holott eddig kezelhetetlen, hullámos, és rettenetesen száraz volt. remélem nem fogja annyira megszokni a hajam, hogy aztán már ne használjon. (sajnos így volt ez az elséve full restore 5 hajpakolással, pedig azt is imádtam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

Nagyon szép és puha lesz tőle a hajam, és olyan illata lesz, mintha parfümmel fújtam volna be! Hajtövekre nem szoktam kenni, mert akkor zsírosodik, illetve minden 2. hajmosásnál használom csak. Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

galagonya

2012. augusztus 1.

Nincs rossz állapotban a hajam, viszont valami különös oknál fogva nagyon érzékeny vagyok rá, vannak ilyen furcsa dolgaim. A terméket megelőzés céljából kezdtem el használni, mert hátha egyszer majd történik valami, ami károsodást idéz elő, és akkor biztosan összetörök teljesen. Az illata nagyon jó, puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam. Nekem nem zsírosodik tőle gyorsabban, teljesen elégedett vagyok vele. Nem utolsósorban ez tartja fent a lelki békémet is, így nyugodtan és ragyogó hajjal ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

lilla93

2012. június 27.

Szerintem nagyon jó, a hajam selymes lesz tőle, nem nehezedik el. Nehéz kimosni, de maximálisan elégedett vagyok vele, újra fogom vásárolni. Az illata is isteni, valamint nem látszik meg, hogy töredezett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

petra07

2012. május 19.

Egész jó volt, bár nekem a sárga pakolás jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Egész jó volt, bár nekem a sárga pakolás jobban bejött.

claudia

2012. május 16.

Puha, fényes lett tőle a hajam de a töredezést ez sem állította meg :) Első használatkor gyönyörű lett tőle a hajam, de utána már nem érte el ugyanazt a hatást (mint nálam általában minden termék, nem tudom miért...). Hát kipróbálni jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.