Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Testápolás

Természetes nyomelemek magas koncentrációját tartalmazza, amelyek fontosak az öregedő bőrsejtek regenerálásához. Finomítja a ráncokat, a bőr láthatóan egészségesebbé és fiatalosabbá válik. Testápoló krémet is tartalmaz. Leghatásosabb természetes bőrfeszesítő faktor, a test bőrét simábbá, feszesebbé, rugalmasabbá teszi. Természetes segítség például reumára, hátfájdalmakra, pattanásokra, bőrkiütésekre, különböző bőrhibákra, pikkelysömörre, ekcémára; bőrfertőzésre. Hatékonyan serkenti a vérkeringést, ezáltal nyújt felfrissülés a fáradt testnek.

Sándor777

2014. április 7.

Egy masszőr ismerősömnél találkoztam ezzel a termékkel. Kissebb kiszerelésben már láttam a Medi Line üzletében is. Mindenkinek tudom ajánlani, megfiatalítja és rugalmassá teszi a bőrt.. Illetve bőrbetegségek kezelésére is kimondottan alkalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 7.