Glory

Ár:   490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richardsp55, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szappanok

Különleges, tiszta olívaolajat és Holt tengeri iszapot tartalmazó szappan. Rozmaring kivonatot tartalmaz, mely természetes összetevőként járul hozzá a bőr puhaságához, selymességéhez. Az olívaolaj kitűnő bőrpuhító, nem okoz irritációt, nem szárítja ki a bőrt, miközben a Holt-tengeri iszap tisztítja, feszesíti és megfiatalítja a bőrt. A különleges kombinációnak köszönhetően a bőrnek rugalmas külsőt és kellemes érzetet biztosít.

Kiszerelés: 120 g

forgacsjuli

2019. december 1.

Régóta kerestem iszapszappant, végül rátaláltam erre a dm-ben, gyorsan csekkoltam itt a véleményeket, és meg is vettem.
Lassan 1 hónapja használom már, nagyon jók a tapasztalataim vele kapcsolatban, kombinált bőröm van, a pattanásokat gyönyörűen eltünteti (akár egyik napról a másikra), ennek ellenére nem szárít, sőt, puha tőle a bőröm, és az elhalt hámsejteket is szuperül eltávolítja. Arcon kívül bevált a meleg következtében kipattogott bőrfelületeken is.
Közvetlen tisztítás után húzódik a bőröm, de az ilyen jellegű szappanoknál ez természetes.
A szaga valóban kissé agyagos, de engem nem különösebben zavar.
Az árát bőven megérte szerintem.
Az egyetlen negatívum, ami miatt csak 4 csillagot adok neki, az a pálmaolaj és a parfüm, mint összetevők.

UPDATE: Azóta vegetáriánus lettem, a bőröm sokkal szebb, és ez a szappan túlságosan szárította rendszeres használat mellett, úgyhogy mostanában csak 1-2 hetente egyszer használom radírozáshoz. Hidratáló mindenképp kell mellé (főleg hideg időben)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

A szaga valóban kissé agyagos, de engem nem különösebben zavar.
Az árát bőven megérte szerintem.

Reni666

2019. augusztus 24.

Jó kis termék .
-Nem szárit .
-Nem irritált .
-Illatmentes.Legalabbis én nem éreztem az illatát.
-csodaszép lett a böröm töle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Jó kis termék .
-Nem szárit .
-Nem irritált .
-Illatmentes.Legalabbis én nem éreztem az illatát.
-csodaszép lett a böröm töle.

sztich

2019. március 28.

Picit szárít, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Picit szárít, de nem vészes.

Kriszti1107

2018. július 5.

Imádom! Első használatra hagytam ra szaradni az arcomra kb4-5perc volt.elegge csípett de ugye a holt tengeri cuccoknal ez a lenyeg! Szépen tisztít,eltávolítja az elhalt bőrt,2honapja használom és sokkal szebb a bőröm a miteszerem kevesebb! Heti egyszer iszap maszkolok is (kizárólag bio boltban vasorltat!) már fürdeni is ezt használom és eltüntette az ekcemam is! Egyáltalán nem szarít, illatot nem hagy de a hatása magáért beszél tuti,hogy egész életemben használni fogom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Qassam

2017. december 28.

Arcomat mosom vele. Első használat után sokkal szebb, simább és frissebb tőle az arcom. Szerintem és úgy tapasztalom, hogy csökkenti a szem alatti karikákat és valóban megfiatalitja a bőröm. Inkább száraz bőrtipusom van. Ez nem irritál ami nagyon fontos. Tetszik, hogy teljesen natúr. Nagyon elégedett vagyok és a többi Glory termékekre is kíváncsi vagyok. Ezt a szappant 640ft-ert vettem bio boltban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

bizsa

2017. május 26.

Régebben telefonos értékesítőként dolgoztam, az iszapszappant is árulta a cég, és nagyon sok pozitív visszajelzést kaptam a szappannal kapcsolatosan, azután láttam hogy Ti is 5 csillagos értékeléseket adtok neki, gondoltam akkor miért ne :D
Egy bioboltban vettem 650 forintért.
Az illata nekem nagyon tetszik, kicsit zsíros a bőröm és már az első használat után éreztem a változást :)
Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Egy bioboltban vettem 650 forintért.
Csak ajánlani tudom :)

tiborkekesi

2017. január 12.

A családban többek kaptak karácsonykor Glory termékeket és eddig nagyon pozitív visszajelzéseket kaptunk róla. Szerintem mostantól nem csak ajándékozással lesz egybekötve a megvásárlása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

trstimea

2016. augusztus 2.

Amikor megláttam a teszkóban, rögtön tudtam, hogy be kell szerezném, persze csekkoltam azért gyorsan mit írtok róla krémmánián, ami még inkább csak megerősített. Az összetevői között szereplő parfüm az egyetlen negatívum amit el tudok mondani róla. Én az arcomra használom és a bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Zaynab

2016. április 28.

Dórival egyetértek, mert ez a szappan nem drága, ugyanakkor valóban multifunkcionális.
Kellemes használni.
Számomra az illatanyag zavaró, nem szeretem az illatosított termékeket.
A szappan illata agyagos egyébként.
Az én arcbőröm nem zsíros, de én is szeretem használni ezt a szappant, mert a használata után száraz, de nem "csikorgósan" száraz a bőröm.
Tiszta érzete van a bőrömnek miután megmosom ezzel a szappannal, de mégis hidratált, vagyis tisztít, viszont nem szárítja ki a bőrömet mégsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Kellemes használni.
Számomra az illatanyag zavaró, nem szeretem az illatosított termékeket.
A szappan illata agyagos egyébként.

dori96

2016. március 16.

tescoban is kapható, kb 550 forintért. arcra használom.
szerintem látványosan tisztít és frissít, már az első alkalomtól. és nem szárít.
több kozmetikai terméket ki lehet váltani vele. úgyhogy szerintem nagyon megérti.
lehet hajra is kipróbálom majd egyszer. ha igen, arról jön majd update,hogy bevált -e oda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

tescoban is kapható, kb 550 forintért. arcra használom.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.