Gradiens

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: telelle, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A varázsdió kivonatot tartalmazó arctisztító a bőr tisztaságát és egészségét szolgálja. Eltávolítja az arcbőrre rakódó szennyeződéseket és a sminket, frissességet biztosít az arcbőrnek.

mimmike

2017. március 24.

Olyan nagyon rosszul néz ki a csomagolása (szerintem), hogy muszáj volt megnéznem közelebbről. És nem bántam meg. :) Miután radírként jól átdörzsölöm az arcomon, rajta hagyom pár percig, amíg teljesen megszárad, és csak ezután mosom le. Nagyon tiszta és puha lesz tőle a bőröm, egyáltalán nem szárít. Heti 1-2 alkalommal használom, mert a benne lévő szemcsék nekem túl durvák lennének minden nap. Én speciel nem tapasztaltam a "halmazállapot-változást", amiről előttem többen is beszámoltak. Mondjuk én minden használat előtt jól felrázom, talán emiatt lehet... Arctisztító készülékkel nem, csak kizárólag kézzel tudom bedörzsölni (túl gyorsan szárad), amit nem rovok fel hátrányként, mert amire kitalálták, abban nagyon jó. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

zsuzsu20

2016. december 31.

Na akkor nem csak velem fordult elő ez az elkülönülő folyékony-szilárd réteg. Életemben nem találkoztam még ilyen arctisztítóval, hogy egyszer alig lehet kinyomni belőle bármit is, utána meg teljesen folyékony. Mindennapos arctisztításra vettem, de a szemcsék miatt ritkábban használom. Összességében nekem nem jött be, a bőrömön semmilyen változást nem tapasztaltam. Valahogy elhasználgatom, de biztos, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Susu04

2016. október 30.

Én a márka másik 2 terméke utáni pozitív tapasztalattal vágtam neki a kapcsolatunknak, de sajnos vegyült sok-sok üröm az örömbe. Arctisztitót kerestem mindennapos használatra problémás bőrre, de ebben annyi a kis szemcse, hogy napi 2x összekaristolni az arcbőrömet ezzel nagyon rossz érzés még a lelkemnek is. Arról nem beszélve, hogy az állaga valami förtelem: hogy nem habzik az oké, de hogy folyós-, és kb szilárd részre különüljön el a cucc a tubusban, arra nem számítottam! Végül felnyitottam és összekutyultam benne a dolgokat, de még így is nehezen nyomom ki a tubusból. Mikor felkenem, a folyós része szép fehéren folyik végig az alkaromon. Állagából következően én valahogy nem érzem, hogy jól megtisztitaná az arcom, előtte besegítek mással. Viszont hogy jót is mondjak róla: tényleg segít a pattanások/mitteszerek terén (igazából ez itt a lényeg!), szép tőle a bőröm, illetve használat után nem száraz, húzódó, hanem puha. Szóval alapból egy elég hatékony termék ez, csak valahogy a textúráján kéne javítani. Még küzdünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

anitram

2016. szeptember 14.

Ha valakinek pattanásos a bőre, akkor lehet, hogy tudja, miről beszélek, amikor azt mondom: elefánt bőröm van. :) Legalábbis én jobb hasonlatot nem tudok rá, a kozmetikusom is megemlítette már, hogy nagyon nehéz kitisztítani, mert vastag... :( Éppen ezért nekem az átlagnál gyakoribb arcradírozás sem okoz kellemetlenséget, sőt. Ez a termék viszonylag nagy szemcséket tartalmaz, így a nevével ellentétben arcradírnak mondanám, de nekem naponta használva nagyon jót tesz a bőrömnek. Ritkábban jönnek ki pattanások, gyulladnak be mitesszerek, simább és egységesebb lett a bőröm. Az, hogy mennyire szeretem, mi sem bizonyítja jobban, hogy 3 flakon lapul a hűtöben, akciósan (799 forint) elhoztam a polcon lévő öszes terméket. :)))) Egyetlen hátránya, hogy szerintem egy kicsit több kell az alapos tisztításhoz, így gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Negro

2016. szeptember 10.

Nagyon kellemes, kár hogy furi a szaga. De hatásra mindenképp 5 csillag. Kicsit nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Sindy6

2016. május 17.

Megelőlegezem az 5 csillagot, mert már kb 3 hete használom, és szerintem segített a bőröm állapotán. Szeretem a maszkját, ezért lecsaptam rá, mert azt hittem ez is egy mentolos arcradír. Használata közben nem is gondolnám, hogy testvérek. Egy sűrű, radírozó szemcsékben gazdag ,,krémpaszta,, Nem habzik igazán, de nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Kaolin 0 0