Gradiens

Ár:   670 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lowely, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Seborrheás, pattanásos arcbőr kezelésére kiválóan alkalmas készítmény, mely megszünteti az arcbőr egyéb lokális gyulladásait is.

szikoraevelin

2017. március 10.

Nagyon jól kezeli a pattanásokat, én herpeszre is ebből szoktam kenni, és hamar elbánik vele! Ha herpesz előjeleit érzem és felkenem ezt a pasztát ki sem jön a herpesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

evelin-95

2014. január 30.

Elég jó termék. Éjszaka a nagyobb pattanásaimra felkenem,és reggelre leviszi a duzzanatot. A szaga nekem túl mentolos ,és nagyon csípi a szemem,általában még könnyezem is tőle. Az egész arcomra nem tudnám felkenni. Inkább csak nagyobb foltokban ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Dana1983

2013. október 20.

Én éjszakára használom ezt a terméket. Úgy a legtutibb ha este felkenjük egyszer a pattanásokra, megvárjuk míg megszárad, lemossuk, felkenjük még egyszer és így fekszünk le aludni. A kifejlett/gyulladt/piros pattanásokkal már nem sok mindent tud csinálni (de valamit azért mégis, mert jól szárít), de ha időben "elkapjuk" a rohadékokat akkor nagyon szépen lehúzza a gyulladásokat reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 20.

Cicka

2013. május 10.

Menyem használja 1 hónapja,17 éves.Valamit javított a ragyáin,de nem sokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 10.

Menyem használja 1 hónapja,17 éves.Valamit javított a ragyáin,de nem sokat.

orsolyanovak

2013. január 24.

Fura, de a nagyobb kiszerelésű sokkal hatásosabb volt nekem. Úgy emlékszem, hogy annak a színe is barnás volt ez meg fehér, bár már régen használtam. Enyhítette a gyulladást, de a gyógyszertári készítményekkel szemben nem tudta felvenni a versenyt. Sokáig elég lenne egy ilyen kis tégely, ha nem száradna be. Herbáriában vettem anno és úgy emlékszem, hogy pár száz ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

lady3nn

2012. július 17.

Csak éjszakára szoktam a pattanásra kenni, reggelre szépen leszárítja, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

bius9988

2012. február 18.

Nekem használt, ha éjszakára felkentem a pattanásokra, reggelre szépen leszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract