Green Pharmacy

Ár:   668 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 680 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: N.A., az összetevőket feltöltötte: blackspot, Módosítva: 2015. február 24.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 680 Ft

Gyengéden tiszítja és hidratálja a bőrt, valamint pH semlegessége miatt védi is. Bőre nagyszerű illatú lesz.
A Muscat rózsaszirom olaja nyugtat és regenerál. A zöld teában lévő polifenolok védik a bőrt és semlegesítik a szabad gyököket, ezzel elősegíti a bőr fiatalos megjelenését.

Ár: 668 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

viragerdelyi

2019. május 4.

Kellemes illatú tusfürdő, ami nem szárít. Nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Kellemes illatú tusfürdő, ami nem szárít. Nekem nagyon bejött. :)

Erika80

2019. április 24.

Nagyon nagyon finom rózsaillata van! Nem szárít, kellemes vele fürdeni, különösen annak tudatában, hogy natúrkozmetikum és nem tesztel állatokon! Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Vestara

2019. március 30.

Igazi, friss rózsa illat <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Igazi, friss rózsa illat <3

Hana05

2019. március 14.

Mivel a rózsát és a zöld teát is imádom, nem kérdés, hogy ez a tusfürdő is belopta magát a szívembe. Az új kedvencem ❤️ Abszolút megéri az árát, és olyan illat terjeng tőle a fürdőszobában, mint egy rózsakertben ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Imádom az illatát. Tescoban találtam, több illatban is fellelhető volt, de mivel imádom a rózsát és az illatát is, egyértelmű volt, hogy ő jön haza velem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

wildrose

2018. augusztus 2.

Csodás, valódi rózsaillatú, halványrózsaszín, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Nagyon jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Krisztocska

2018. július 3.

Színtiszta, frissen vágott kerti rózsa. Nincs több mondanivalóm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

Színtiszta, frissen vágott kerti rózsa. Nincs több mondanivalóm. :)

Nessy

2017. április 15.

Finom, természetes üde rózsa illatú tusfürdő. Engem nem szárít, sőt picit mintha puhítana is. Nem drága, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

HontiAgi

2017. február 8.

Szerelem szerelem SZERELEM!! (nem, most nem a csapot most tényleg :D ) Mindig ha bárhol rózsát írnak valami kencén/parfümön/szappanon/tusfürdőn/kiskutyán/akármin rohanok rögtön illatot csekkolni, mert imádom a rózsát...ami az itthoni kertekben nyílik. Tudjátok, azt a selymes, puha, édes virágillatot, nem azt a furcsa sós beütésűt (nekem az valahogy mindig olyan mű hatást keltett, el se akartam hinni, hogy virágnak is lehet olyan illata amikor egyszer kaptam egyet abból a fajtából). Mindig lefagyott a reményteli vigyor az arcomról és kirázott a hideg ha a tucat sósrózsa illat fogadott valahol.
Az a vicces, hogy ezt nem is kerestem...fogalmam sincs miért vettem le a polcról, és lehet hogy nem is őt szimatoltam meg elsőre a Green Pharmacy tusik közül, mert végigszaglásztam mindet és ennél egyszerűen megálltam és leesett az állam. 500 ml csupa csoda ott volt a kezemben, és gyors utánaszámolással még olcsóbbra is jött ki mint akármelyik 250 ml-es tipik tusfürdő (bár megjegyzem 999-ért vesztegették a sparban, nem tudom hogy az itt szereplő ár-e az elavult vagy a spar dolgozik durva árréssel, de még ennyit sem sajnáltam érte.)
Pár napja próbálgatom, eddig nem vettem észre hogy szárítana, az illata mennyei és egy kicsit még később is érződik, a kiszerelés pedig biztos kiadós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Rice

2017. január 17.

Ajánlom megvételre! Ez a termék teljes mértékben hozza, amit ígér. Kellemes, lágy rózsaillata van, ami néhány óráig még érezhető a bőrön, de egyáltalán nem olyan tolakodóan tömény illatban, mint az néhány tusfürdőnél szokásos. Szeretem használni, nem csak a természetes illata miatt, de számos tusfürdővel ellentétben ez nem szárít, hanem inkább finom puha lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.