Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Biancah

2019. november 21.

Egyszer egy barátnőmön éreztem nyáron beleszerettem. Megvettem, tök jól működtünk együtt, igazi friss nyári illat, totál passzolt hozzám. Amiért le kell vonjam a két csillagot, a tartósság. 30 ml-t elfujkáltam a tőlem szokatlan módon - rosszul vagyok, ha valaki "túl van parfümözve" - 2 hónap alatt. Kár érte, többet nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Frufru3

2019. november 12.

Nekem jobban tetszik,mint a Gucci Bloom változatok.Valahogy nekem nem azok jelentik a virágillatot,olyan Wc-légfrissítő szagúak.
Erről is először ez jutott eszembe,mikor magamra fújtam. Papírcsíkon kellemesen illatozik,jellegzetes illata van. Nagyon emlékeztetett valamire,később jöttem rá,hogy az Avonos Perceive parfümre!! Úgy láttam,az ylang ylang a közös összetevő.
Szóval aki olcsóbb alternatívát keres,az jó megoldás lehet,vagy a j.fenzi dupe illatok nagyon kellemesek szoktak lenni.
A sok furcsa parfüm után sokszor felüdülés egy egyszerű friss illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

A sok furcsa parfüm után sokszor felüdülés egy egyszerű friss illat.

KamiNagy

2019. október 24.

2-3 éve beleszerettem, azóta néha soknak érzem és csak ritkán használom. Tartós és többen dícsérték, talán én változtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Neyerdua

2019. szeptember 9.

Rossznak épp  nem rossz. Szintetikus jókedv-illat... :)

Friss, zöld, citrusos-virágos, édeskés, majd édes, púderes-virágos kis semmiség... Főleg a liliomot és a bergamottot érzem (édesen narancsosnak, de épp elég fanyarul kesernyésnek). Egyik illatjegy sem kiabál, pont kellemes arányban vannak jelen.

Kissé műnek hat ugyan ez a kompozíció, de valahogy számomra hangulatjavító... és végülis tetszik...

Nem érzem különlegesnek vagy egyedinek, csak egy kis hétköznapi, vidám, "láthatatlan", tavaszi illatnak.

Szillázsa és tartóssága meglehetősen gyenge rajtam. Mint egy szappanbuborék... Szép-szép, de csak röpke ideig... Az áráért keveset tud! Kár érte!

(Talán "szégyenlőseknek" való, akik nem szeretnének kitűnni a környezetükből...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Rossznak épp  nem rossz. Szintetikus jókedv-illat... :)

Anie

2019. szeptember 4.

Néhány éve egy plázában dolgoztam és egy házaló ügynök fújta a csuklómra, már akkor tudtam, hogy ez az illat az enyém. Akkor még nem éreztem magam elég kifinomult nőnek ehez az elegáns illathoz. Tegnap végre megleptem magam vele, és most itt ülök egy selyemblúzban és ezt az illatot viselem. Mindent lehet csak akarni kell :). A tartóssága még teszt alatt van, de egyenlőre szerelem a négyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Nari

2019. július 6.

Lányomtól ajándékba...azt mondta, hogy amikor ezt megszagolta, érezte benne az összes eddigi parfümömet...ebben mind benne van, és még én is :) Szóval hát mit mondhatnék ezek után? Személyes az ügy :D
Első kifújásra kissé megrémültem, hogy akkor ez most így elrendeltetett, nem találom én-azonosnak, és kissé erős is...és most már akkor is használnom kell, hiszen tőle...Azután az történt, hogy jobban megismerkedtünk, és hamarosan tetszett, később pedig már csak érte nyúltam ha elmentem itthonról... Annyit azért bizonyosan leszögezhetünk, hogy friss, virágos, kissé illékony, és hogy szép és jó fogású az üvege.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

crazy724

2019. április 22.

Friss, könnyed, nőies illat, rajtam picit fűszeres, de a legkevésbé sem tartós. Megszerettem az illatát, de a tartóssága hatalmas csalódás, az újrafújkálás miatt baromi gyorsan fogy. Én csak tavaszra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

mona82

2019. március 19.

Kíváncsiságból vettem mintát belőle, és milyen jól tettem hogy csak mintát! Ahogy felfújtam, egyből visszajött a gyermekkorom- utoljára akkor éreztem ilyen illatot, nagymamám ruhásszekrényében :D Gyöngyvirág szappan ( pedig nincs benne gyöngyvirág) és mosószer. Nem szeretnék nagyi ruhásszekrény illatában fürdeni :) Tartóssága kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

smilery.adri

2019. február 22.

Látom, nagyon megosztó ez az illat :) Egyébként megértem, mert tényleg annyira egyéni, hogy a bőrre fújva kinek mi válik be. Személy szerint nekem a kedvenc illatom, főleg, mert imádom a fűszeres illatokat, viszont ezek között kevés az, ami nem nehéz és "cukorkás". Ebből én leginkább a szantálfát érzem ki, amit nagyon szeretek és kevés jó illatú női parfümben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

maniac78

2019. február 15.

Nem a kedvencem, DE, akkor viseltem először, mikor egy állásinterjúra mentem. Az állást megkaptam, azóta is a cégnél dolgozom. És mivel babonás vagyok, ezért minden munkával kapcsolatos nagy és fontos napon ezt használom. És minden alkalommal újraélem az izgalmat, amit ez első interjú alkalmával éreztem..El is neveztem a siker illatának. De barátságunk csupán üzleti. Nem több. A kémia nincs meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.