Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Ár: 15000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Lory

2015. szeptember 8.

Na jól van,megnyugodtam,hogy nem az én orrom ment tönkre :) El sem hittem,hogy egy Gucci divatház ilyen semmike,komfort illatot képes kiadni...Sajnos az ígéretes alapokból,mint vanília,szantál.ámbra-nem sokat érezni.Az Ylang-ylang és a narancsvirág érződik,amitől egy hiper egyszerű kis fehérvirágos illat lesz,kb olyan amit simán tud egy Avon is. :D Csalódás nekem ez a parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

ligetaudit

Korcsoport: >54
2015. augusztus 25.

Sajnos nekem nagyon tetszik ez az illat, és ráadásul még tartós is. Így aztán meg kellett vegyem, és kellett egy utántöltő is hozzá, hogy mindig legyen velem egy pici belőle! Rajtam nem megy át semmilyen rossz változáson, végig élvezhető. Az üvege nagyon szép, azt is szeretem, ha a parfüm üvege is attraktív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Forster

2015. augusztus 14.

Az illat nem heves és kecses, ahogy a leírásban szerepel, hanem egy nagy nulla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Az illat nem heves és kecses, ahogy a leírásban szerepel, hanem egy nagy nulla

Ferita

2015. augusztus 14.

Abban a röpke 1 órában amíg lehetett a bőrömön érezni még tetszene is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Abban a röpke 1 órában amíg lehetett a bőrömön érezni még tetszene is...

erika81

2015. augusztus 12.

Amikor megláttam képen az üvegét tudtam hogy meg kell szagolnom! Ma végre eljutottam egy parfümériába, így volt alkalmam tesztelni.
Igazán finom, nőies illat!!! Sajnos nem vagyok jó az illatok leírásában, így azt meghagyom másnak. Délután fújtam magamra és még most, fürdés után is érzem! Nagyon tetszik! Nem fullaszt meg, inkább körülölel.
Mostanában nem tervezem új illat beszerzését, de felkerült a későbbiekben beszerzendők listájára! Addig is tesztelgetem amikor lesz rá alkalmam! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

2015. augusztus 12.

Amolyan édeskés, virágos-picit vizes illat lesz a bőrömön, óriási piros pont azért, hogy nem trendicuki vonal, de nem igazán tudott megmozgatni bennem semmit. Picit hasonló karakterében mint a Boss Woman (a fehér-szürke dobozos), nem maga az illat, hanem abban is ezt az édeskés, kicsit vizes jelleget érzem. Utóbbit amúgy szívesen használtam a 20-as éveim elején, de most 15 évvel később már kevés nekem, valahogy jellegtelen, hiába kellemes. Az üvege tetszene ha a kupakja nem lenne ilyen dugóhúzó-formájú. Nem tudom, hány pontot adjak, mert nem rossz illat, de olyan kis átlagos.Mopdern Muse-hoz rajtam semmi köze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Svetlana

2015. augusztus 7.

Nagyon tetszik. Megjegyzem, aki a neve alapján a bambuszra asszociál, az csalódni fog. Aki a frissen vágott bambusz illatát akarja, az válassza a Molecule 01-et. Virágos-szantálos-vaníliás illat, bőrközeli, komfortillat, mégis tartós. Nekem nyárra ebben a kánikulában sok, télen kevés lenne, de őszre ez lesz az illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

vanillacaramella.sweet

2015. augusztus 6.

Csak a kíváncsiság hajtott, fragranticás összetevők alapján nem igazán fogott meg, de meglepődtem, egész kellemes virágos illat.
A bergamott, a narancsvirág ad neki vmi üdeséget, és pic fásságot éreztem tegnap rajta. Könnyed, virágos illat, semmi szirup, sem gyümi,de még a vaníliát se érzem ki. Bájos, nőies, visszahúzódó szerintem.

Fej:
Bergamot

Szív:
Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap:
Ámbra, szantálfa, Tahiti vanília

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Fej:

Ámbra, szantálfa, Tahiti vanília

cicababa

Korcsoport: >54
2015. augusztus 4.

Ma délelőtt fújtam magamra egy parfümériában, hogy kipróbáljam. Elsőre kellemes, friss, érdekes, nem tucat illat. Az üveg szép, nekem nagyon tetszik. Később a finom friss illat erősen fojtóvá, púderessé, nehézzé válik. Nem vártam volna az indítás után. Nagyon nem tetszik (de ez ízlés dolga természetesen). Estére eltűnt a porossága, finom testközeli illattá vált. Most megint tetszene, csak közben nem bírom elviselni.
Nekem nem az esetem, de a neve valóban találó. Bamboo - fojtó, fülledt trópusi levegő, dzsungel -
Irodába, hétköznapra szerintem túl nehéz, de kétségtelenül különleges illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Irodába, hétköznapra szerintem túl nehéz, de kétségtelenül különleges illat.

diesel22

2015. augusztus 1.

Nos, a Gucci többi illatához képest mérföldekkel jobb (egyiket se kedvelem eléggé) ez se lesz nagy favoritom, mert érzek benne egy kis koppintást más parfümöktől (engem nem a Modern Muse-ra emlékeztet, az klasszisokkal jobb ennél is, holott azt se tartom valami baromi eredeti illatnak, mert azt meg egy Narciso Rodriguez koppintásnak érzem, de még így is jobb, mint ez a parfüm). Summa: 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.