Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
La-Fee

2015. július 25.

Rögtön bőrre ment, nem vacakolunk illatpapírokkal, nálam az sosem hoz eredményt. Semmi extra. Kis finom üde tucatság.. Kis séta, majd hazafelé az autóban nyugtázom a férjemnek, hogy megnyugodhat, nem lesz új szerelem ez sem.. De ahogy a karomra nyomtam az orrom, hogy figyeljen és ő is tegye ezt...hát uhh, nagyon jó lett! Nem jövök rá mire hasonlít, de imádom az ilyen "valamire emlékeztet" illat dolgokat! Nagyon perzselő, élő lett rajtam, igen bátor és szexuális illat ez. Kérem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

redheadvrouw

2015. július 21.

Dél-Olaszországban nyaraltam és egyszer belefutottam a reklámjába a tv-ben, ami tényleg elég menő: egy barna szépség határozottságát, erejét ugyanakkor kifinomult lágyságát sugallja. No, nem mintha reklámokra sokat alapoznék, de amúgy is útba akartam ejteni egy D-t, üres kézzel nem megyünk haza, igaz?:)
Az illatról: hmm, hát-hát. Nem hordozza azt az erőt és csábító vehemenciát, amit képzeltem. Citrusosan-babásan/frissen indul és utána egy az egyben fehér liliom. Meg egy kis szantál. Végig. Rajtam nem változott aztán semmit. Akik szeretik a fehér virágos illatokat, mindenképpen tegyenek vele egy próbát. Nem tudom elképzelni, hogy ebből 50 ml-t ellocsoljak, de minta jöhet. Még párszor biztos próbálgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.