Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
TVeda

2019. február 13.

Elegáns, kifinomult, jellegzetes illat. A citrusos vonal elvonulta után igazi nőies finomság marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

movedtoaustria

2018. november 9.

Kellmes, elegans illat. Nem tolakodo. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Kellmes, elegans illat. Nem tolakodo. Nagyon szeretem.

Eszter555

2018. október 27.

Szeretném szeretni, de valahogy nem megy. Olyan semmilyen illat, nem tartós s
emmi különleges nincs benne, főleg az árához képest. Semmi finomság, lágyság, nem is tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Szeretném szeretni, de valahogy nem megy. Olyan semmilyen illat, nem tartós s

martissima

2018. szeptember 19.

Könnyed, friss és nőies illat, én szeretem. Viszont sajnos a tartóssága minimális. Egy hónap alatt elfogyott az üveg fele, mert folyamatosan újra kell fújni. Így egyébként sokan megdícsérték rajtam, de folyamatos fújkodás nélkül csak a barátom sejti hogy van rajtam valami, kizárólag nagyon-nagyon közelről lehet érezni (én nem is érzem). Irodai illatnak jó, bár nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Lencseee

2018. május 29.

hosszú idő után az első gucci illat, amiben látok fantáziát és esélyt arra, hogy egyszer levegyem a polcról és hazavigyem...még tesztelem, tesztelem (a tartósságát), hogy nehogy megbánjam...most 4 csillag, még jövök vissza;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

oti78

2018. április 14.

Nekem ő a "jóidős illatom." Sokáig keresgéltem, de megérte. Könnyű, tavaszias, tartós. Nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Ahhoz képest hogy eau de parfüm nekem elég könnyed illat, elsőre szinte meglepett hogy milyen friss ,, füves,, virágos illat,igazi tavasz, vagy hűvös nyár emlèkèt idèzi, nekem nagyon tetszik. Én pár óra elteltével már nem érzem,de volt aki azután is megdicsèrte rajtam. Most fog elfogyni egy üveg,ha tartósabbnak èreznèm gondolkodás nélkül újravennèm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

nagybvivien

2018. március 20.

Bonzee jól leírta, amit akartam :) "Ismét egy illat, amit valamiért nagyon szeretnék szeretni, de valamiért újra és újra visszapattanok róla. "
Megvettem 1,5 éve, és valamiért nem bírok megbarátkozni vele, pedig előtte 1x teszteltem Müllerben, és akkor bejött. Az ylang-ylangot érzem benne nagyon.. és azt nem szeretem :(
Mondjuk a tartósságára nincs panasz, nem bírom levakarni magamról :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Mondjuk a tartósságára nincs panasz, nem bírom levakarni magamról :D

Bonzee

2018. március 16.

Már vagy hat illatmintát szereztem az elmúlt tíz hónap során. Reggel felöltöztem szépen, magamra spriccentettem Őt, elmentem dolgozni - és este sugárhajtással rohantam haza, hogy végre ledobhassam, lesikálhassam magamról a maradékot.
Vagy ebédidőben az illatszerboltba ugrottam be célirányosan (legutóbb éppen tegnap), csuklón hintve magam Vele. Egy, maximum másfél órán belül olyan klotyószagú penetrává változott a bőrömön, hogy addig mostam-töröltem-mostam-töröltem, amíg elhalványodott (javára legyen mondva: nem könnyen).
Ennek az illatnak az esetében fix, hogy az én kémiámmal van a baj. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Ennek az illatnak az esetében fix, hogy az én kémiámmal van a baj. :(

evul

2018. március 15.

Eloszor pici mintat probaltam. Az eros citrus illata zavart. Azt hiszem a narancsot erzem magamon kozvetlenul felfujas utan. Viszont kis ido multan allandoan szimatolnom kellett a csuklom, egyre jobban tetszett, ahogy az illat kezdett kibontakozni. A narancs eltunt es ami maradt az nagyon bejon.. Kellemes, friss, ude illat. Meg is vettem es kisebb kiszerelest.
Ugy altalaban a citrusos illatokat nem szeretem, ez megis megtetszett. Erdekes erezni magamon, ahogyan az illat valtozik, telepedik, hozzam igazodik vagy hogyan fejezzem ki magam :-) es vegul annyira kellemes..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.