Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Anett0721

2018. február 14.

Virágos tavaszi illat kutatásban voltam, a sok vaníliás cukorfelhőm és tömény nagyágyúm mellé, hogy legyen mit felfújnom könnyedebb hangulatomban.
Számos reménységet megnéztem: Gucci Floral, Bloom, Chloé-k, DKNY Bloom, stb. Egyik sem volt az igazi. Én azokat veszem meg, amiktől kiráz a hideg, fizikai értelemben és szó szerint! Szóval felfújtam ezt mert tetszett a neve, üvege....és lám, instant tavasz! Friss, éles virágos, vad de mégis könnyed, fanyar, de nem citromosan, édes, de nem cukrosan. Még aznap (azaz ma délelőtt ) megrendeltem, 6 órája van az illat a kézfejemen, ugyanolyan intenzíven. Imádás első szaglásra! Ettől tavasziasabb illat számomra nincs.

Upd.: ez az illat számomra tökéletes! Annyira tavasz és annyira üde, vidám, mégis simulós és puha! Most így tél vége felé is úgy felvidít hogy hihetetlen....megszagolom és mosolyognom kell, olyan bájos és "jókedvű" illat! Mégis nőies hiszen kellemes virág (leginkább liliom), semmi szúrósság vagy uralkodni vágyás. Ráadásul ugye nálam ez ritka hiszen a parfümjeim 90%-a a tipikus "nehéz fűszeres dög" vagy az "ünnepi cukorfelhő" kategória, ő pedig mint finom kisasszony libbent be a nehézbombázó üvegcsék közé. Könnyed kis csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

kvin

2018. január 9.

Jaj, hát nem nagyon tudok mit mondani róla. Szimatolgatom, szimatolgatom... olyan zöldes-fás, sőt füves, igen, tényleg természetközeli, bambusznád illata van, egy környezettudatos öko-vega állatvédő hippi csaj jut eszembe róla, aki hátizsákkal megy gorillákat menteni az őserdőbe. Nem hűsítően zöld, hanem fülledt-izzadósan zöld, mint a dzsungel, csak vadak nélkül, maga a nagy ZÖLDség.
Nem rossz, nem rossz, de nagyon "lájti". Pedig EDP. Hogy megosztó lenne? Nem annyira karakteres, hogy az legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Marietta1977

2017. november 13.

Számomra ez egy tökéletes illat, sok helyen olvastam róla megosztó véleményeket, valaki vagy nagyon szereti, vagy rühelli.
Én szerencsés voltam, nekem bejött. Egy illatmintám volt belőle és elhatároztam hogy megveszem. Jól tettem, jó tartós rajtam, szeretem, nem tolakodó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Nixa

2017. október 25.

Kell, kell, kell! Eddig még csak egy ismerősömét próbáltam ki egy fújás erejéig, de nekem nagyon bejön. Olyan kis vadóc, szexi, nőies és kifinomult illat. Imádok az ilyeneket! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Carrie

2017. október 21.

Azt hittem végre megtaláltam a parfümömet. Jól passzol a bőrömmel, visszafogott illat, de sajnos annyira, hogy egy óra múlva nem érzem magamon és más sem érzi rajtam.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

csevi22

2017. október 15.

Imádom ezt az illatot! Nálam ez teli találat, friss és üde, de mégis fűszeres kicsit.
Mivel parfümről van szó, azt nehéz megmondani, hogy ki fogja szeretni az illatot, de megszagolni mindenképpen érdemes szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

alycethetyger

2017. október 8.

Ez a parfüm egész egyszerűen olyan, mint egy márkás táska, amit újonnan veszel - hazaviszed, imádod, szagolgatod (!) és odáig vagy érte, aztán egy hét múlva már imádkozol azért, hogy 'felvegye a szagod', magyarán fejezze be a "boltban mutogatom magam, hogy megvegyél" fázist, és kezdje meg az "éljünk együtt" dolgot. A következő pár hét múlva meg már utálod, mert nem is ilyen táskát akartál, csak elkábított.

A csodálatos felütés után, borzasztóan émelyítő, olcsó tömegillat lesz - akárhányszor beleszagoltam, nem tudtam kiverni a fejemből a plázák világát az összes műanyagszagával és műmájerkedésével. Velem nem hajlandó arra a bizonyos együttélésre sem, amikor kipróbáltam, olyan volt, mintha egy másik entitás nőtt volna ki az alkaromból. A tartóssága rajtam szerencsére elhanyagolható volt, kb 3 óra után lecsengett.

Nagyon kevés ez egy Guccitól, ráadásul ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Nagyon kevés ez egy Guccitól, ráadásul ennyiért.

januariszilva

2017. szeptember 28.

Nagyon kellemes citrusos nyitán után rajtam hirtelen valami förtelemmé változott.
Kérdeztem is a páromat, hogy érzi-e, amit érzek, és igen. Erős poloska illatot éreztünk, mintha azon a területen összenyomtam volna egy bogarat. Ezek után kíváncsian vártam milyen állattal találkozom, de persze nem jött más, kellemes illattá alakult, viszont ami maradt az nekem túl mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Ildiko9

2017. augusztus 20.

Nem hiszem, hogy létezik jó vagy rossz illat. Találkozni kell a "viselőjével", aki meg tudja testesíteni :). Néhány hónapja vettem meg de IMÁDOM. A bőrömön akár 6-8 órát is simán kibír és leszáradáskor is végtelen kellemes (zuhany után is érzem).
Most egy 30 ml-es van, de biztos hogy a következő nagyobb lesz..:D :D :D.
Az ára pedig? Szerintem mindenki talál magához és a pénztárcájához való illatot, igaz?
UPDATE:
legnagyobb csodálatomra több mint 40 fokban adta ki az igazi arcát. Itt nálunk (egy mediterrán szigeten élünk) a 40-45 fok az állandó a nyári időszakban, ami áprilistól - novemberig tart. Használom, mert imádom, és nem egy apuka kérdezte már meg a szalonban, mi ez a mennyei illat? Mintha sétálna egy mediterrán eső után...friss és üde, de mégis meleg és biztonságot adó:)
Nyáron 8 órát lazán kibír, és még este zuhanyzáskor is érzem. Imádás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Most egy 30 ml-es van, de biztos hogy a következő nagyobb lesz..:D :D :D.
UPDATE:
Nyáron 8 órát lazán kibír, és még este zuhanyzáskor is érzem. Imádás :)

reaC30

2017. augusztus 13.

Szerintem nagyon kellemes illat, és üdítő volt a sok-sok egyforma újdonságok között. Azonban valóban nem tartós és hát ennyi pénzért már az ember ilyesfajta igényeket is felállíthatna. Szóval jó-jó, de valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.