Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Gagabi92

2017. január 18.

Olyan helyen dolgozom, ahol viszonylag olcson be tudom szerezni a parfumoket. Mar masodik eve rabja voltam az Armani Si-nek, aztan amikor kifogyott, gondoltam kiprobalom ezt, sokan dicsertek, de sose vonzott. Tettem magamra 2 fujast, es a nap vegere ugy voltam, hogy nem birok neki ellenallni, muszaj megvennem, meggyozott! Imadom! Egyedul talan annyi szol a rovasara, hogy nem tul tartos. Ujra kell fujni napkozben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 18.

ramonanagy0669

2017. január 8.

Páromtól kaptam karácsonyra, nem is láttam meg nem is hallottam még erről a parfümről, és mikor megláttam kicsit féltem, hogy milyen illata van és hogy fog működni a bőrömön, de az első fújásra megtetszett az illata. Azóta is ezt használom mindennap mert imádom. Nekem elég tartós a bőrömön szóval ha reggel felkerül még este is kicsit érezni. :) És plussz pont a páromnak hogy így eltalálta és tudja hogy mi az illat világom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

benke767

2016. december 24.

Ez az illat (sajnos) igen erősen bőrfüggő. Nagyon keveseknek áll jól, de úgy is fogalmazhatnék, hogy kevés azon hölgyek száma, akiknek a bőrén érvényesülni tud ez az illat. Az értékeléseket olvasva egy kicsit félve próbáltam ki az ünnepek előtti ajándék vásárlások közepette. Nem is tulajdonítottam neki nagy szerepet, ráfújtam a csuklómra és mentem tovább. Kb. 1 óra múlva megcsapott egy nagyon kellemes, nőies, ugyanakkor visszafogott, friss, fás-citrusos illat. Magam is meglepődtem rajta, mivel nem számítottam rá. A csoda még késő délután tartott. Ezek után gondolkodóba estem, lehet ő lesz a következő ....:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 24.

Ariel001

2016. december 23.

Ismerem és szeretem a Gucci illatokat, többet használok is közülük, még a sokak által unalmas és semmilyen Envy me is egyik kedvenc, én szépnek érzem, a maga módján felismerhető és különleges illat nekem. Na de ez...akár katalógus illat is lehetne töredék áron...olyan semmi xtra, olcsó hatású illat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Timi8

2016. december 22.

Sajnos rajtam semennyire nem működik, egyszerűen nem kompatibilis a bőrömmel. Nem tetszik semennyire. Többször is teszteltem mert pàrom nagyon szereti a friss, friss-fàs illatokat, (rajtam is azokat szeretné érezni leginkàbb), sokszori unszolàsàra tettem csak a Bamboo-val pròbàt. Eddig csak tesztcsìkon illatoltam, nem hagyott bennem mély nyomot, neki viszont tetszett. ...de mùltkor kb.màr féltem, hogy nehogy nagy tanàcstalansàgàban majd ezt tegye be nekem a fa alà, ìgy a csuklòmra fùjtam majd kis idő elteltével az orra alà dugtam. Nagyon nem tetszett neki sem rajtam! Végre! Egyébként nyilvàn nem szeretnék megbàntani senkit akinek ez a kedvence, de szerintem sikerülhetett volna jobban is, vagy csakis jobban sikerülhetett volna! Gucci-ként lehetne olaszosabb, mélyebb, hatàsvadàszabb, figyelemfelkeltőbb, kihìvòbb. Gondolom vmi letisztult illatot akartak piacra dobni, a mostani illattrenddel ellenkezőt létrehozni.(mondjuk Gucci "letisztult -kategòriàban" az Eau de Parfum II. férfi-női pàrosa felülmùlhatatlan), ìgy ez nem is lehetett olyan jò. Pedig valahol azt olvastam, hogy a Top10-es téli illatok eladàsi listàjàn méltò szereplő. Nem is értem.
Elsőre őszintén megvallva nekem is vmi tavasz-imitàtor légfrissìtő ugrott be... A pontokat az üvegre adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

TimeaS

2016. december 22.

Felejthető :( Használgatom ha már megvettem, de eléggé megbántam, hogy annyi pénzből erre a parfümre esett a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

mustyi

2016. december 9.

Nagyon finom, nőies illat, akcióban igen kedvező áron hozzá lehet jutni. Sajnos a tartóssága elég gyenge, ezért nem vásárolom újra, pedig direkt az EDP- t vettem. La vie est belle EDP amit jobbnak találok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

angryculture

2016. november 5.

Elsőre nem jött be, de magammal vittem a tesztcsíkot. Napokig szagolgattam és utána megvettem. Imádom az illatát, visszafogott, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 5.

SzTellsIt

2016. október 26.

Nagyon nyári, virágos illata van, pacsulinak érződik néha. Kb. fél óra mire letisztul. Nagyon hétköznapi parfüm, korrektnek nevezném illata alapján. A tartóssága borzalmas! 4 órát sem bír ki újrafújás nélkül. Azért ez egy EDP-től elég gáz. Tesztert próbáltam ki belőle, egy napig volt fent, de nem venném meg amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Zafina

2016. augusztus 28.

Semmi különleges sincsen benne. Én csak tömény citrom illatot érzek rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Semmi különleges sincsen benne. Én csak tömény citrom illatot érzek rajta.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.