Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
meaviolet

2016. augusztus 17.

Lehetek kegyetlenül őszinte? Ennek olyan illata van a bőrömön, mintha valaki bement volna előttem a wcre elvégezni a dolgát, aztán befújt volna még emellé valami ritka büdös fás-citrusos illatú légfrissítővel. Uhh. Nem. Nekem legalább is nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

nyarigabi

2016. július 31.

Könnyű, friss, virágos, a bőröm felmelegedve bekrémesedik, a név és az üveg is tükrözi az illatot. Nem nagy durranás, hétköznapi illatnak rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

laracroft

2016. július 30.

Levett a lábamról.
Magamra fújva az első szimatolásra konkrétan egy alig érezhető liliomos illatocska. Kell neki legalább fél óra, hogy kibontakozhasson. Hatalmas meglepetés ért, hogy miután egy Mülleres szaglászás során leírtam magamban, hogy ennél lejjebb már nincs........hazafelé pedig majd' megőrültem, hogy mi ez az isteni illat rajtam, mire eszembe jutott, hogy Gucci Bamboo.
Másnap rohantam vissza. Magamra fújtam. Semmi. Jellegtelen, nem érezni semmit. Sokáig bóklásztam a sorok között, mire ismét felsejlett rajtam az a dögös fás-citrusos-púderes, határozott illat. Beleszerettem. Nem édes, nem geil, rajtam egész egyedi és tartós is, 6-8 órát simán bír.
Szerintem egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Levett a lábamról.
Szerintem egy próbát megér.

egyedszilvi

2016. július 10.

Engem nem győzött meg semmiben.Citromos olyan semmilyen szúrós lötty,nulla tartóssággal.Szerintem felvenné a versenyt bármelyik avon parfümmel.Nem is értem hogy adhattak ki ilyen illatot.Az üvege szép.Ezért kap pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

Gigike

2016. június 9.

Nem sok Gucci-val volt eddig dolgom "Guilty Intense", de ennek finom kellemes, nőies illata van!
Citrusos, élesen-puha illat egy leheletnyi púderességgel ami mindig viselhető, nincs évszak vagy napszakhoz kötve vagy akár korhoz.
Tartóssága elég jó bőrön is és egy erős közepes az intenzitása :)
Egyedi kis édesség, van benne valami vonzó...
Kifejezetten tetszik, kellemes csalódás volt, de ő érte lehet nem adnék ennyit ki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Tartóssága elég jó bőrön is és egy erős közepes az intenzitása :)
Egyedi kis édesség, van benne valami vonzó...

Erina

2016. május 17.

Pixiben volt mintaként. Nem fogott meg az illata. De az üvege nagyon tuti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Pixiben volt mintaként. Nem fogott meg az illata. De az üvege nagyon tuti :)

Anthaval

2016. április 28.

Mivel szeretem a fas illatokat, igy kiprobaltam. Az uvege mar az elso pillantasra megvett kilora, de ugye a lenyeg benne van.
Papiron taszito es borzaszto alkoholos. Ennek ellenere valami belso, egeszen morbid kesztetesre magamra fujtam (aznap parfumproba napot tartottam). Boron se gyozott meg, megprobaltam mas illatokkal elnyomni a tolakodasat.
Egy fel ora mulva viszont egy nagyon kellemes illatra lettem figyelmes, ami aztan orakent valtozott, mint egy szeszelyes no: hol bujt, hol tamadott, maskor pedig hatarozott es markans volt. Nem tudtam, hogy biztosan ezt a parfumot ereztem, igy ma visszamentem es kiprobaltam. Teny, hogy masodjara is borzaszto volt az elso benyomas, de a tobbi mindenert karpotolt. Egyelore azert meg nem egy szerelem illat es csak 4-5 oraig ereztem a kezemen, viszont szerintem o lesz a kovetkezo szerzemenyem. Kivancsi leszek, hogy alakul a kapcsolatom ezzel a "dramaqueen"-en.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Timo21

2016. április 27.

Tartóssága nem éppen a legjobb, többször újra kell fújni magam a nap folyamán. De nagyon nagyon jó illata van. Az ára húzós azért, de 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

borbasemese

2016. április 19.

Én úgy tudnám jellemezni, hogy egy tetszetős, szép üvegben egy kellemes illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Én úgy tudnám jellemezni, hogy egy tetszetős, szép üvegben egy kellemes illat.

ylexe

2016. február 16.

Kisgyermekes anyuka, aki próbál szexinek látszani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Kisgyermekes anyuka, aki próbál szexinek látszani.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.