Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Mano1234

2016. február 7.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszik.:-) A tartóssága is rendben van, este is érezni lehet. Kifújáskor friss citrusos, később narancsvirágos vaníliás illat lesz rajtam. Az ára miatt nem fogom megvenni, egyébként is szeretek mindig újat kipróbálni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

elisa78

2016. január 29.

Lassan elhasználom az 50 ml-es kiszerelést és nem értem, mi ez a sok negatív vélemény?! :S Nekem abszolút tetszik az illata, nem erőteljes, nem tolakodó, de friss, nőies és édeskés. Arany középút, hétköznapokra tökéletes. Alkalmakra pedig maradt az YSL Black Opium.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

kessi91

2016. január 13.

Pixiboxban kaptam mintát belőle én is. Szerintem egy kellemes, finom, nőies illat, de a tartóssága miatt mínusz 1 csillag, a másik csillag meg azért tűnt el, mert ez egy abszolút felejthető illat. Elfújkálja az ember, és tényleg finom, de amúgy nem jut eszembe utána nyúlni, nem vágyódom utána, nem pattanok ki izgatottan reggel az ágyból, hogy beburkoljam magamat vele.
Tud ennél a Gucci jobbat is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Tud ennél a Gucci jobbat is szerintem.

skin

2016. január 13.

Pixiboxban volt minta belőle. Sajnos azt kell mondjam ,semmi extra. Ami pedig a tartósságát illeti az -1 csillag. ennél többet vár az ember egy Guccitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

csill87

2016. január 12.

Ruhán lehet hogy tartós, azt még nem próbáltam, de bőrre fújva egyszerűen nevetséges a tartóssága. Ez ilyen áron egy vicc. Az illata egyébként nekem tetszik és örülnék ha néha legalább megérezném magamon. Én a csuklómra szoktam fújni az új parfümöket, pont azért, mert ha napközben esetleg sok lenne, vagy mégsem tetszene, le tudjam mosni könnyen. Hát ennél nincs ilyen veszély, mert kb 3 óra után már akkor sem érzem az illatát ha közelről szagolom meg a csuklómat. Szerintem ez ilyen ár mellett felháborító. Három csillagot azért kap, mert az illata azalatt a rövid idő alatt kifejezetten kellemesnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Missglamorazzi

2016. január 12.

Különleges parfüm, nem tömegtermék, ezért is vált ki ennyire ellentétes véleményeket. Személy szerint engem megnyert. Virágillat valami frissességgel keverve az én bőrömön. Valami kis édeskés esszenciát még hiányolok belőle (nem vattacukros értelemben), de ennek ellenére nagyon jó parfümnek gondolom. Ráadásul extra tartós - tegnap fújtam a kabátomra, és még mindig érződik. Most pont egy új tavaszi parfümkereső időszakban vagyok, és lehet, hogy a Bamboo lesz a kiválasztott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

petoandika

2015. december 28.

Nekem nagyon bejön, finom édeskés illata van, de nem az a tolakodó fajta.
Ugyan csak mintát kaptam belőle, de még azon is elgondolkodtam, hogy lehet megveszem, annyira bejött. :)
Az illata nekem tartós, és nem is kell belőle sok. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nekem nagyon bejön, finom édeskés illata van, de nem az a tolakodó fajta.
Az illata nekem tartós, és nem is kell belőle sok. Nálam 5*

zoenik1

2015. december 26.

Nemrég kaptam meg elsőre nekem se tetszett az illata, de egy két nap után mar nagyon szerettem.
Nekem tartós az illata.
Szerintem jo kis cucc, bár igen személyiségtol is függ, hogy tetszik e valakinek vagy sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

Nekem tartós az illata.

vasilissa

2015. december 23.

Én nemrég kaptam, imádom az illatát és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Én nemrég kaptam, imádom az illatát és tartós is.

balogh.andrea

2015. december 22.

Amikor először próbáltam, a kifújás után meg kellett néznem még egyszer az üveget, hogy biztos jót vettem-e le a polcról.. Mert nem akartam elhinni, hogy ez egy Gucci.. És még most sem akarom elhinni, hogy ez egy Gucci.. Egy Eau de Parfum II után?? Egy Gucci by Gucci után?? Egy Envy Me után????
Nem is értem.. Ez a darab az a bizonyos "büdös parfüm". Egy nagy összevisszaság; sehol a liliom, sehol a szantál, hogy a vaníliáról már ne is beszéljünk... Unalmas, butuska, még egy drogériás parfüm is szégyellhetné magát ilyen "produkcióval". Nopláne Gucciék.

Azzal vigasztalom magam, hogy hátha nem is gondolták komolyan, csak vicceltek ezzel..

Nem is értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Nem is értem.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.