Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
balogh.andrea

2015. december 22.

Amikor először próbáltam, a kifújás után meg kellett néznem még egyszer az üveget, hogy biztos jót vettem-e le a polcról.. Mert nem akartam elhinni, hogy ez egy Gucci.. És még most sem akarom elhinni, hogy ez egy Gucci.. Egy Eau de Parfum II után?? Egy Gucci by Gucci után?? Egy Envy Me után????
Nem is értem.. Ez a darab az a bizonyos "büdös parfüm". Egy nagy összevisszaság; sehol a liliom, sehol a szantál, hogy a vaníliáról már ne is beszéljünk... Unalmas, butuska, még egy drogériás parfüm is szégyellhetné magát ilyen "produkcióval". Nopláne Gucciék.

Azzal vigasztalom magam, hogy hátha nem is gondolták komolyan, csak vicceltek ezzel..

Nem is értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Nem is értem.

Mundow

2015. december 19.

Kellemes, púderes, virágos, de nem igazán tartós rajtam az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Kellemes, púderes, virágos, de nem igazán tartós rajtam az illat.

verucicc

2015. december 17.

Sokan leszòltàtok ezt az illatot, de véleményem szerint nincs jó vagy rossz illat. Mindegyik parfüm személyiséget tükröz,amit viselünk. Amennyiben egy illat nem harmonizál a lényünkkel, úgy az nem is fog tetszeni. Igaza volt az elöttem szólónak, nekem is egy hüvös, távolsàgtartó, ugyanakkor önbizalommal teli nö jut eszembe az illatròl. Ami tulajdonképpen tökéletes leíräàsa a személyiségemnek. Nekem nagyon tetszik az illat magamon, a lecsengése még jobban, mint az elsö percek, mikor befújom magam.. Eddig nem szerettem egyik Gucci illatot sem, de ez nagyon magàval ragadott.. imàdom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

CeCeDrake

Nyár elején vásároltam.
Egy virágos, vaníliás, kicsit szantálos illat. Eléggé bőrközeli, ez nem fordul be velünk a sarkon.
A picit hideg, határozott és távolságtartó nők illataként gondolok erre.
40 fokban viszont felejtős, olyan 30 fokig jó volt, afelett zavart, annak ellenére, hogy nagyon szeretem.
Egy kicsit hajaz a Premiere-re, csak virágosabb.
Még van egy fél üveggel, tavasszal előkerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Nyár elején vásároltam.
A picit hideg, határozott és távolságtartó nők illataként gondolok erre.
Egy kicsit hajaz a Premiere-re, csak virágosabb.
Még van egy fél üveggel, tavasszal előkerül.

makeupmaniac

2015. december 14.

A guccitól sokkal többet vártam , a névhez és az üveghez sokkal karakteresebb illatot képzeltem el, ennek a parfümnek semmilyen személyisége nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

erika830104

2015. december 14.

Egy Legenda úgy szól,miszerint ez az az illat amit egy Ffi a Nő nyakán érezni óhajt,és amikor lehúzza a fehérneműjét!
Ennek a parfümnek nem a figyelemfelkeltés a célja és nem is az,hogy egy spriccentéstől már kilométerekről beazonosítsuk a viselőjet.
Az intimitás a mondandója,csak akkor érezhetsz,ha falaimat lebontva,bizalommal közel engedlek,hogy érezz,ez vagyok Én!
Semmiképp sem simulékony természetű Nőknek lett alkotva,hanem inkább azoknak a tisztes távolságot tartó Nőknek akik csak akkor engednek be valakit a kis világukba amikor elnyerték a bizalmat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Black Fairy

2015. december 11.

Kellemes, tartós, kényelmes illat, különleges, mégis klasszikus...de számomra túl...karót nyelt? Nem tudom...nem oreges, de annyira kötött, egyszerűen nem érzem jól magam benne...anya viszont szereti...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

Ciiska

2015. december 10.

Nagyon tetszik az illata, de nem valószínű, hogy gyakran fogom viselni, mert kissé komoly, erős illatnak tűnik hozzám képest. Jobban kedvelem a virágos, könnyed illatokat. Elég tartós rajtam egyébként, úgyhogy ez nálam plusz pont, a legtöbb EDP/EDT elég hamar elillan a bőrömről és már én sem érzem, de ez 6-7 óra múltán is érezhető volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

HevesPetra

2015. december 9.

Ma is kipróbáltam, mert annyira szerettem volna, ha összeillünk, azonban eldőlt: ő nem lesz az enyém. Az első illat, amit hagyott maga után valami iszonyatosan finom illat volt, aztán amit mások is írtak az a szappan volt, és ez elég sokáig maradt is. Imádtam, mert nagymamámnál volt ilyen illatú szappan, és neki volt ilyen illata, de hogy melyik volt az, sajnos nem tudom már tőle megkérdezni.

Kb. négy-öt óra múlva hűlt helye van a bőrömön, tényleg semmi sem marad. Ez nem a szokásos én megszoktam már és nem érzem, de más még ha finomabban is, de mégis érzi, hogy valahol körülöttem ott van. Tényleg semmi.

Ettől függetlenül amiért a használatakor ilyen élénk gyerekkori képeket hozott elő, imádom. Ha másért nem az emlékeim megőrzéséért szerintem veszek belőle, de ez számomra olyan otthoni, emlékezős illat lesz (hacsak meg nem találom a renitens szappant).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

vzsm02

2015. december 9.

Az első fújás után azt hittem, hogy beleszerelmesedek, élénk, izgalmas, de nem kirívó, hanem határozottan illatorgia volt, aztán 10-15 perc és enyhe, alig érezhető, visszafogott, másoknak szerintem érezhetetlen illat maradt, erős keresgélés után. Lehet, hogy az én bőröm 'dobja le', de ha tartós lenne megvenném, így nem fogom.Azért még próbálgatom, hátha, mert az első benyomás *****, ezért **** :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.