Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
laraworld

2015. november 24.

2015. nov. 24
Frissítés kettő: felpontozom, szokatlan, hogy ennyire ingadozik a tapasztalatom egy parfümmel. Közben váratlan módon kaptam belőle mintát, így tovább tudtam vele kísérletezni. Szintén nem jellemző, hogy nyak közelébe szórnék parfümöt, de a gyengébb(nek hitt) tartósság miatt odahelyeztem és így új életre kelt. Rajtam így most szépen működik, szolid, de hívogató is. A férfiaknak úgy tűnik tetszik.

Frissítés:
Az újabb 2 próbakör rácáfolt az első véleményre, az első pár perc kellemessége után elkezdődik a lejtmenet, a leszáradás kifejezetten diszharmonikus, szétesik a kompozíció és zavaróan szúrós katyvasz marad a bőrömön.

Elgondolkodtatott, hogy miként lehet, hogy elsőre mégis tetszett... a fura megoldás úgy tűnik, hogy közben kezet mostam és az első próba a kézfejemen volt, a mai pedig a csukló alsóbb részén. Úgy tűnik, hogy eképp megszelíditve egy kellemes komfort illat marad hátra.

2015. augusztus 4.:
Végre egy újabb szépen koreografált, sejtetőbb reklám, ami érzéki lett, kicsit több mint a Reveal (Calvin Klein) félék, ahol egyetlen funkció betöltést látjuk a nőtől... Azokkal sincs gond, de már roppant zavaró, hogy a szexi szó árad mindenhonnan, igényesebb forrásokból is, mintha a vonzó, érzéki stb. jelzők kitörlődtek volna a szótárból. Pedig a különbség akkora köztük, mint egy szájcsücsörgetős celeb szelfi és egy Vouge címplap között (nekem legalábbis).

A reklám egyébként kifejezetten félrevezető, mert tüzesebb illatot sugall, ez pedig maga a tiszta nyugalom. Persze talán izgalmas kontraszt, ha egy női James Bond (vagy Csodanő, ha már Gal Gadot következő filmes munkáját nézzük) erőteljes kisugárzása mellett zen illatot áraszt. Valahogy Amal Alamuddin ugrott be a reklám láttán, mint hasonló karakternek tűnő nő.

Még majd alakul a pontozásom, az első találkozás kellemes volt, egyáltalán nem biztos, hogy ez megismétlődik, eddig a legtöbb vélemény lehúzósabb volt pl. a Fragrantican is. De egyelőre az egyediség hiánya mellett is kellemes élmény volt a bőrömön a kerek, teás, forrástiszta illat körüllengése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

2015. nov. 24

Frissítés:

2015. augusztus 4.:

elinor666

2015. november 24.

Közepes, mert valakinek azért bejöhet még ez az illat..... Valamire valóban nagyon hasonlít, de sajnos ez is tucatillat lett. Én már 3-4 illat közül sem ismerném fel, tehát felejtős... A neve, az egész megjelenése nagyon csábító és különleges, viszont a beltartalom nagyon lemarad ezektől. Ennyi pénzt biztos nem adnék érte. Hol az egyediség, a kreativitás? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

szisz5

2015. október 30.

Nem értem a hype-ot körülötte, semmilyen kis illat, nem tartós, gyakorlatilag alig van hatósugara. Egyszerűen semmi, egy nagy név mögé dugva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Fanika

2015. október 24.

Nekem most az új kedvenc. Na persze a Gucci II után ... :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 24.

Nekem most az új kedvenc. Na persze a Gucci II után ... :-)

Farfalina

2015. október 2.

Elsőre furcsa volt ez az illat de nem mondanám hogy rossz.....csak mindig intenzivebb parfümöket választottam!
Másnap mar szerettem minèl többet használom annál jobban tetszik!
Nem egy intenzív illat inkább szolid olyan selytelmes de karakteres!
Aki a visszafogott nem tul harsány parfümöket szereti mindenképpen ajànlom!
Egy igazi visszafogott de még is különleges illat! Fiatalos és friss!
Nem az életem legjobb parfüme de tetszik szerethető illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Másnap mar szerettem minèl többet használom annál jobban tetszik!
Nem egy intenzív illat inkább szolid olyan selytelmes de karakteres!
Aki a visszafogott nem tul harsány parfümöket szereti mindenképpen ajànlom!
Egy igazi visszafogott de még is különleges illat! Fiatalos és friss!
Nem az életem legjobb parfüme de tetszik szerethető illat!

anile

2015. szeptember 19.

A napokban fújtam magamra a Douglasban. Maga az illat nekem tetszik, viszont nagyon bőrközeli és hamar elillan. Egy olcsóbb parfümnél ez még bele is férne, na de egy Gucci huszonezrekért? Skandallum!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Quebeck

2015. szeptember 19.

Szóval! Amúgy sem vagyok valami nagy gucci fan, na de ez? Elsőre még csak-csak, kb. 10 percig azt gondoltam hogy na végre a gucci ház nekem is kreált egy illatot, de NEM. Ez kérem büdös, lehet hogy csak rajtam, de tényleg valami nagyon fura szaga lesz. Próbáltam rájönni melyik összetevő lehet a ludas, de az igazság az hogy minden összetevőjét szeretem külön-külön, sőt jellemzően jelen vannak saját parfümjeimben. Végül arra jutottam, hogy ez így együtt egy katyvasz. Nem jött be, bár az üveg szép és elég tartósnak is tűnik. Tőlem csak 2 csillag. Bocsi Gucci!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Sz. Csilla

2015. szeptember 10.

Az elején van az az iagzi tömény parfüm illata, amit annyira nem szeretek, de utána pedig marad az a csodálatos élmény illat, ami a gyermekkoromból idézi fel a nagyim nyárikonyháját. Nem tudom, hogy ott a szappannak volt-e olyan illata vagy csak a sok ribizli vagy málna evés miatt hozza fel azt a helyet az emlékeimben. Valami van benne, de nem tudok rájönni, hogy minek is az illata. La Fee írta, hogy dejavuu élményt okoz, hát abszolút!!! Ha valaki réjön mi az, akkor írja le!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Lory

2015. szeptember 8.

Na jól van,megnyugodtam,hogy nem az én orrom ment tönkre :) El sem hittem,hogy egy Gucci divatház ilyen semmike,komfort illatot képes kiadni...Sajnos az ígéretes alapokból,mint vanília,szantál.ámbra-nem sokat érezni.Az Ylang-ylang és a narancsvirág érződik,amitől egy hiper egyszerű kis fehérvirágos illat lesz,kb olyan amit simán tud egy Avon is. :D Csalódás nekem ez a parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

ligetaudit

2015. augusztus 25.

Sajnos nekem nagyon tetszik ez az illat, és ráadásul még tartós is. Így aztán meg kellett vegyem, és kellett egy utántöltő is hozzá, hogy mindig legyen velem egy pici belőle! Rajtam nem megy át semmilyen rossz változáson, végig élvezhető. Az üvege nagyon szép, azt is szeretem, ha a parfüm üvege is attraktív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.