Gucci

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2009-es Flora EDT megjelenése után a Gucci 2010-ben az EDP változattal is előrukkolt. A két parfüm illatjegyei megegyeznek.

Fej: citrusok, mandarin, bazsarózsa

Szív: rózsa, osmanthus,

Alap: pacsuli, szantálfa, rózsaszín bors

diesel22

2015. december 17.

Érdekes illat. Néhány napja teszteltem, azt hittem nem lesz tartós, de sokáig rajta maradt a kézfejemen, igaz a hatósugara nem túl nagy. A leszáradása nagyon kellemes, enyhén sárgabarackos-bőrös-virágos. Talán inkább tavaszra és őszre való, télen szerintem túl kevés, nyáron meg már túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Frézia

2015. november 15.

Nagyon nagyon nem. Lehet, hogy a bőröm a hibás, de rajtam egy szúrós, néha kicsit cukros virágos, néha kicsit kesernyés - ez felváltva, jó hosszan leszáradásig (sajnos a cukros virágos rész jóval kevesebb ideig), mert tartósnak aztán tartós volt. Reggel magamra fújtam, aztán elmentem dolgozni, és az egész napon rémálom volt, lemosni is lehetetlen. Miért van az, hogy azok az illatok, amik nem tetszenek mindig a legtartósabbak? Pl. a Gucci Premier egész jó lenne, ha fél óránál tovább is érezhető lenne :(

update:
Még sem adtam el kis mintámat, újabb próbát tettem vele, és most egészen jól működött, megéreztem valamit a fülledt édes virágos rét jellegű illatból, amire rátelepszik a pára, kissé fojtóan, de mégis szépen illatozott, a fojtó pára és füstösség még egy kis izgalmas csavart is kölcsönzött neki. Látom többen véleményezték úgy az illatot, hogy egyszer gyönyörűen szép, egyszer szúrós rémálom. Ez a kettősség nálam is jelen van ezek szerint.
Egyenlőre feljavítom szegény lehúzott illatot egy hármasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 15.

update:
Egyenlőre feljavítom szegény lehúzott illatot egy hármasra.

EvaO93

2015. november 11.

Meglepve látom, hogy csak ennyi vélemény van hozzá. Őt is éppen tesztelem. Igen érdekes illat. Először túl édesnek találtam, de szerencsére a citrusok egy picivel később jobban előtérbe kerültek, aztán kicsit előjön benne a rózsa, csak éppen meglapul az illatjegyek között. Alapvetően rajtam egy édes illat, kissé mézes töménységű és ez az egyetlen, ami picit elvesz az értékéből sajnos. De összességében egy szép és nőies illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Seahorse82

2015. október 26.

Fantasztikus tartós illat. Szerintem kortalan. Bárkinek akinek jól áll, aki szereti az édes gyümölcsös-virágos illatokat.
Az egyik kedvencem! Én ősszel használom, mert számomra ehhez az évszakhoz passzol a legjobban. Rajtam egész nap tart, pedig száraz a bőröm, és nem sok illat marad meg rajta. Gyönyörű alkotás a Gucci háztól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

wdorika

2015. augusztus 22.

Majnem 2 hónapja használom, nagyon finom rajtam, mások szerint, én sajnos nem érzem. Szerintem nagyon hamar elmegy az illata, pedig hát EDP! Amikor magamra fújom, még érzem, és úgy gondolom, nagyon illik hozzám, könnyű, virágos, finom kecses, nőcis, de 5 perc múlva már nem érzem az illatot sajnos. Amúgy egy nagyon szépen megkomponált, igényes parfüm, bárcsak érezném magamon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

nyarigabi

2015. június 2.

Rajtam a kezdeti citrusosság után rózsás, édes, fűszeres. Gyönyörű illat. A legnagyobb kedvencem most, ha "kimenőm" van, csak ő jöhet számításba. A legtöbb dicséretet erre az illatomra kaptam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)