Gucci

Ár:   20 500 Ft, 27 600 Ft és 36 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   20 500 Ft, 27 600 Ft és 36 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Alberto Morillas

Fejjegyek: fekete szeder,rózsabors

Szívjegyek: bolgár rózsa, cypress, citromfű

Alapjegyek: indiai pacsuli, ámbra

Ár: 12500 , Eladó: viragder
Állapot: több mint 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: rugalmas vagyok, de foxpost célszerű
Ár: 13000 , Eladó: bodzaszorp24
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost

racheldawes

2019. július 31.

Mintában kaptam a Douglas rendelésemhez. Tartóssága ellenére nem illik hozzám, úgy érzem, túl fiatal vagyok még ahhoz az illatvilághoz, amit ez a parfüm képvisel, és amúgy sem szeretem ezeket a "szúrósabb", fűszeres, kissé maszkulin illatokat. Talán ősszel vagy télen kevésbé érezném tolakodónak (nekem egyértelműen téli illat), mindenesetre nem hozta meg a kedvemet a megvásárlásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

ivor

2019. június 25.

Én leginkább a rózsaborsot érzem magamon belőle amit imádok, főleg ilyenkor nyáron, nagyon frissítő érzés hordani ezt a jó kis, eleinte fanyar, fűszeres, majd puhábbá szelidülő illatot.
Amióta megvan- köszönöm az eladójának- nincs is kedvem mást magamra fújni, ami nálam nagy szó, mert mindenkiből kiábrádulok kb. egy hét alatt. De ez egy hosszútávú kapcsolat lesz, már látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

tiinanemeth

2019. június 7.

A kedvenc illatom már hónapok óta. Rajtam is inkább gyümölcsös, szedres illatú főleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

havana74

2019. május 24.

""Jószagú málnabokor""
Az utóbbi 10 év felhozatalából a nekem leginkább tetsző illat, kifújástól leszáradásig hibátlan, tartóssága reggeltől estig bírja, szilázsa sem csekély. Erdei gyümölcsök pacsulis csavarral megbolondítva cukrosság nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

""Jószagú málnabokor""

Vaslady

2019. március 23.

Ez a parfüm egy mély pacsulis illat,de cseppet sem unalmas.
Rajtam is a szeder és a rózsa a domináns jegy a pacsuli mellett.
A téli hónapokban tudnám viselni.
Készülőben a beszerzése :-D.
A gucci azt hiszem jó irányba halad,mert már a guilty sorozat is a kedvencem,bár még a fekete szinű Guilty black pour femme,még nincs beszerezve csak mintában.
Aztán jött a bloom,ami nem hozott számomra kéjes érzést,hogy azonnal a parfümériába rohanjak vásárolni.
De a Nettare! a legfiatalabb kistesó,nálam is áttörte a gátat,és mindent elsöprő erővel felugrott a kivánság listám elejére,tavaszi illatnak(remlem lesz jövőre tavasz,nem úgy,mint idén).
Szeretem a gucci illatok zömét,és ők is szeretik a bőrömet :).
5 csillagocskát tudok adni :)
2019.03.23
Ma újra teszteltem,és ez egyszerűen szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Ez a parfüm egy mély pacsulis illat,de cseppet sem unalmas.
Rajtam is a szeder és a rózsa a domináns jegy a pacsuli mellett.
A téli hónapokban tudnám viselni.
Készülőben a beszerzése :-D.
Szeretem a gucci illatok zömét,és ők is szeretik a bőrömet :).
5 csillagocskát tudok adni :)
2019.03.23
Ma újra teszteltem,és ez egyszerűen szerelem!

BlindedByLipstick

2019. február 20.

Unokahúgom használja, és már én is azon gondolkodom, hogy veszek egy üveggel különlegesebb alkalmakra. Fantasztikus illat, ami kellemesen lengi körbe viselőjét: erős és sokáig tart, de nem fullasztja az embert. Határozottan komoly parfüm, nem a sarki kisboltba leugrós, még munkahelyre sem szívesen fújnám. A Bloom után kellemeset csalódtam benne, nem gondoltam volna, hogy ennyire rabul tud ejteni egy Gucci. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

6vilag

2018. december 31.

Milyen jó barangolni néha az illatok világában. Besétáln a parfümériába, leemelni a polcrról valamit, ami ki tudja miért, mágnesként vonzza először a tekintetet. Oda lépek, és mikor előszőr fogom kézbe ismeretlenűl, próbálom elképzelni, hogy milyen lesz. Soha nem láttam, nem szagoltam és nem is hallottam róla. Tiszta lappal indul nálam, nincs más véleménye még a fejemben, nincsennek sztreotípiák róla, így most nem is befolyásol végre senki és semmi.
Barátkozom a küllemével és megpóbálom kitalálni, hogy milyen lehet. Egy fújás. Hm. Teljesen másra számítottam. Nagyon mély gyümölcsös illat az első szippantás, ami nem is igen tetszett. Itt még nagyon tömör gyümölcsösséget árasztott. Olyan intenzív, hogy szinte érzem a sötét bogyós gyümölcs ízét a számban.Érdemes várni, mert leszáradáskor ez valahogy csitul, és egy mély, finom virágos, rózsás illat lesz.
Nem tudom, hogy honnan, de esküszöm, ki tudtam találni ki tervezte. És igen! Utána olvastam, és be is igazolódott.
Alberto Morillas. Mindent elmond. Nem ismerem minden munkáját (sőt csak egy töredékét), de amit igen, az eddig mind bejött.
Visszamentem a drogériába, már ismerősként emeltem le a polcról. Istenem. Szerelem volt első illatolásra. Másodjára is. Várom az új találkozást. Addig is megfertőztem vele a kollegákat, elsőre, ismeretlenűl nekik is bitangul tetszett a minta, amit elvittem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 31.

szeliger

2018. november 4.

Szeretek úgy parfümöt próbálni, hogy nem tudok róla semmit. Itt sem volt nagy a reklámhadjárat, legalábbis én kimaradtam belőle, úgyhogy vakon teszteltem. Az első gondolatom az volt, hogy azta, de dögös pacsuli ez! Itt már el is dőlt a sorsa, a pacsulirajongók, mint én is, kedvelni fogják. Aztán szépen előbújt a szeder, a rózsa és rajtam ez a három illatjegy maradt a meghatározó. Mély, sötét illat, most úgy gondolom, hogy november-december az ideje, amikor az éjszakák is hosszabbak és egyre inkább merülünk bele sötétségbe. Ha már hasonlítjuk, felmerült itt korábban a Mure et Musc Extreme, rajtam az lightosabb, transzparensebb, pont ezért a L'Artisan illata nekem jobban bejön, ugyanakkor ez is nagyon tetszik, lehet, hogy még lesz üvegem is belőle. Kellemes meglepetés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

VickyV

2018. szeptember 25.

Meglepődtem amikor láttam, hogy semmi vetiver nincs benne! Rajtam a gyümölcsök helyett először fűszerek mutatkoznak, majd ez a finom rózsás-szedres mix. Nagyon magyon tetszik, de mégsem vettem még magamnak, mert nem elég tartós rajtam. Pedig hogyha az lenne, ez lehet, hogy életem parfümévé avanzsálná magát. Az a gyümölcs, ami mellé nem az édes társul, hanem a fűszeres-virágos, és ez a lehető legjobbat teszi vele!
Nem tudom nem megemlíteni, hogy a kisvideója Jared Letoval sem kutya:D
Ott a kis listámon, de mindig találok másikat, amire lecsapok. Szóval még várat magára, de ami késik, nem múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Nem tudom nem megemlíteni, hogy a kisvideója Jared Letoval sem kutya:D

Lilly92

2018. szeptember 25.

Nagyon karakteres, fűszeres illat, rengeteg gyümölccsel. Szerintem egy kicsit uniszex is, legalábbis én el tudom képzelni férfin is. Nagyon tartós is, pedig az én bőrömön nem sok parfüm marad meg hosszabb ideig. Viszont hozzám sajnos egyáltalán nem illik, pedig szerettem volna szeretni, de ez nem az én illatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.