Gucci

Ár:   20 500 Ft, 27 600 Ft és 36 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   20 500 Ft, 27 600 Ft és 36 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Alberto Morillas

Fejjegyek: fekete szeder,rózsabors

Szívjegyek: bolgár rózsa, cypress, citromfű

Alapjegyek: indiai pacsuli, ámbra

Ár: 12500 , Eladó: viragder
Állapot: több mint 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: rugalmas vagyok, de foxpost célszerű
Ár: 13000 , Eladó: bodzaszorp24
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost

lenochka

2018. március 10.

Csábítóan édes, bogyós gyümölcsök és virágok aromáját tökéletes összhangban egyesítő illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Cloudberry

2018. március 8.

Süteménysütés közben mindig elméláztam, milyen lehet egy kádnyi piros bogyós gyümölcsben megfürdödni, hát, kb ilyen :D És örülök, hogy már a markomban van ennek az elképzelésnek a megvalósítója is. Nyárra jó lesz. Mint már írtam a Bloom-nál is, nagyon örülök, hogy ilyen újdonságokat ad ki a Gucci. Ha belegondolok, nem is nagyon van más gyümölcsös parfümöm, mind musk van fehérvirágos, borsos az összes. Ez más. És jó. Viszont a tartóssága lehetne több, nekem azért estefelé már annyira nem érződik. De ez csak a megszokás. Az üvege tetszik, az ára azért hagy némi kívánnivalót maga után, nekem szerencsém volt, mert még megjelenés előtt megkaparintottam egy üveges maradékot (köszi Timi :)!) Bár nem lesz a signature illatom, de boldogan el fogom fújni. Amúgy szerintetek nem pasis egy kicsit a lecsengése? Rajtam kicsit az. De nem bánom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

egyboszorka

2018. március 8.

Szerintem is jó az irány! Nekem a Bloom is tetszett, ez az újdonság is bejön, bár hogy mennyire újdonság, az azért relatív. Kifújáskor erőteljes friss- borsos fullra tekert szeder és rózsa, amiből aztán a rózsa kihátrál, a szeder pedig édeskés ámbrával duózik, a pacsuli nem igazán mutatja magát rajtam, a citromfű féle picit savanykás stich felzárkózik. Leszáradáskor jócskán puhul az illat, kicsit elkezd Guilty Intense irányba gyalogolni, de a piroslámpánál megáll és másik irányt választ. Kevésbé mély, kevésbé offenzív, nem amolyan felkiáltójeles " nézd csak, itt vagyok! " formátumú, inkább bőrbe simulós, kellemesen jelenlévő illat. Scara jegyezte neg a Bloom- nál, hogy Artisanék Lepkehajszájára hajaz, na ez pedig olyan Mure et Musc Extreme- es, kicsit tompított kiadásban, nélkülözve a pézsmás jegyet. Kimondottan nőies tavaszi illat, egy próbát mindenképpen megér, vacillálok rajta magam is, egyelőre a Guilty Intense jobban bejön, meglátjuk....

Friss. Simán megy az ötödik csillag is. Ebben a tavaszeleji időben nagyon szép. Rajtam édes- szedres, picit rózsás tünemény. Amit fentebb írtam a Mure et Musc Extreme- mel kapcsolatban, azt tartom, ellenben ráleltem egy olyan illatra, ami még inkább hasonlít rá....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

leila0803

2018. március 2.

Ízlések és pofonok. Finom, elég jól összerakott illat, de semmi extra benne a számomra. Ennél sokkal izgalmasabb és szebb a sima Gucci Guilty, ez abszolút nem fogott meg: egy újabb piros gyümölcsös illat... De túl fűszeres és nehéz, talán az ámbra és a pacsuli a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

Tiziana

2018. február 25.

Kipróbáltam, és 5 perc múlva tudtam hogy meg fogom venni! Nagyon erős felindulásból történt,
ilyenkor aggódom kicsit, mert nyúltam már mellé így néhányszor.Minden benne van amit szeretek,
könnyedség, elegancia,és fanyar humor.Az azért kicsit letaglózott hogy valaki a Fragr.-án
köhögés elleni szirupnak titulálta,de mindegy mert rajtam működik, egyszerűen öröm viselni!
Szinte kötelező hozzá a rúzs, (ilyen-olyan berry) valahogy jobb az összhatás.
Nem azért jó mert Gucci, hanem mert A. Morillas.
(Nézzétek meg, hány igazán jelentős parfümöt kreált már) Lehetne tartósabb, de nem lehet mindent egyszerre!
update:ha ez így megy,az 50 ml-st egy hét alatt el fogom csapni!Elillan, eltűnik nagyon hamar :(((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Szinte kötelező hozzá a rúzs, (ilyen-olyan berry) valahogy jobb az összhatás.
Nem azért jó mert Gucci, hanem mert A. Morillas.

csakmoni

2018. február 24.

Érdekes illat, nem hasonlít semmihez, amit eddig szagoltam. Nem vágyom rá, de igazán karakteres, fanyar, fűszeres és nagyon tartós illat. Nagyon is el tudom képzelni a trendekre fütyülő, erős egyéniségű nőn. Igazi hangulatillat, különleges, színes ruhákra, egyedi, nagy, színes bőrtáskára és méregdrága bőrcipőre asszociálok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

nyarigabi

2018. február 24.

Rég éreztem ennyire jó bogyós gyümölcsös illatot. Kissé likőrös először, de szépen előjön az alapillat, ami egy nagyon meleg, valóban sötétlila. Érzésre Guerlain LPRN család, hasonló koncepció, bár eltérő illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

audreyenn

2018. február 22.

Ma szagoltam, úgy hogy nem láttam és nem hallottam előtte semmit róla...és ta-dammmm..: rég éreztem ennyire finom illatot. A fej illat erős, karakteres, de mégis különleges, én bírtam volna tovább magamon :), pár óra elteltével, enyhébb kifinomult, abszolút felismerhető, luxusillat. Köszönjük Gucci.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

senskin

2018. február 17.

Milyen aranyos ez az illat, igazi meseerdő: pajkos gyümölcsökkel, rózsaszín szirmokkal körbeölelve belépni a paradicsom kapuján a kedvessel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

momo

2018. február 11.

Itt illatozik rajtam kb. két órája. Kicsit cukrozott, kicsit karctalanított La Panthere, ezért az én szívemnek kedves. Sokkal jobb, mint a sima Guilty, én attól megyek a falnak. Az árát viszont nem vagy csak nagyvonalú vásárlóknak éri meg, ha ezen a vonalon szeretnénk maradni, a Cartier még mindig jobb ár-érték-minőség-egyediség viszonylatban. Egy próbát mindenképpen megér, mert nem az az idegtépő gagyi, ami mostanában a retail szekcióból ömlik. Kezdem visszanyerni a Gucciba vetett hitemet, amit a Gucci by Guccinál szereztek meg és a Bamboonál veszítettek el. Csak így tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.