Gucci

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: Georgina, Módosítva: 2013. április 16.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci Guilty és a Gucci Guilty Intense után újabb taggal bővül a Guilty-család, amely a megszokott Guilty-életérzést provokatív fűszerességgel dobja fel, fényes, lakk-hatású, fekete-piros csomagolásban.

Kiadás éve: 2013

Alapjegyek: pacsuli, ámbra

Szívjegyek: málna, barack, viola, orgona

Fejjegyek: piros gyümölcsök, rózsaszín bors

Illatcsalád: orientális-virágos

Ár: 12.000Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 50 ml pár fújás hiánnyal, Helyszín: Szolnok, fizetés: Csak foxpost automatába vagy házhoz vagy Mpl automatába

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anitkaa

2016. december 6.

Piros gyümis, kicsit fűszeres de mégis elegáns illat. 3 éve télen a férjemmel elmentünk Sopronba pár napra és akkor kaptam tőle ezt a parfümöt. (Azt hiszem abban az évben jelent meg ez az illat). Nagyon tetszett nekem is, neki is, minden alkalomra megállta a helyét. Annyira nőies ez az illat. Csak szép emlékeim fűződnek hozzá. Sajnos elfogyott :(( Azért nem vettem újra mert szeretek új illatokat kipróbálni. Mivel most sok parfümöm van ezért nem biztos, hogy újraveszem, de nagyon hiányzik most hogy itt a tél.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Cilike

2016. szeptember 10.

Finomsáááág <3 <3 <3 Egy csere útján sikerült hozzájutnom. Nem ismertem, de a cserepartnerem azt mondta, ha szeretem a Gucci Guilty Intense-t, akkor ezt is imádni fogom. Hallgattam rá, mert előbbi számomra az idei év felfedezettje, szerelem! A Black változat piros bogyós-gyümölcsös-krémes, édes kuriózum. Rajtam nagyon tartós, és maga az illat rendkívül különleges, felismerhető. Őszre és télre tökéletes választás lesz, bár már most sem tudom megállni, hogy ne fújkáljam :) Megadom neki az ötcsillagot! *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

rocknrose

2016. július 7.

Tetszett az illata, rajtam tartós is volt, de sajnos van benne valami amitől megfájdul(t) a fejem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Craka

2016. május 12.

Annyira imádom ezt a parfümot. Igazi csajszis. Nagyon finom virágos, krémes, lágy illata van. Én napkozben szoktam használni tavasszal és ősszel. Tartóssaga szerintem sem a legjobb. 2 fujast szoktam hasznalni ezzel el vagyok kb. 4-5 óráig. Az üvege is nagyon csinos. 5 csillag!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Guffyyy

2016. április 28.

Imádom! Ajándékba kaptam, miután a kedvenc parfümömet kivonták a forgalomból. Szeretem, hogy 2 fújással is kitart egész napra, diszkrét mégis érezhető, fiatalos illatú. Számomra nagyon tartós, így az árát sem találom vészesnek, biztosan elhasználok még belőle pár üveggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

mplaura89

2016. április 7.

Imádom! A sima Guilty nekem borzasztó öreges, de ő egy isteni finomság. A háttérben benne van az anyaillat, de olyan jót tesz neki a málna és a piros gyümik, hogy teljesen jó egyveleget alkotnak így hármasban:) Nagyon jól eltalált kis illat, tipikus bulizós, csajos parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Marcsi66

2016. január 4.

Úgy látszik már a parfümök is készülnek a farsangra,egyértelmű hogy ő Batman-nek öltözött,...sajnos ez így sikerült. A látvány ne riasszon el senkit,mert a tartalom már egész másról szól.Finom elegáns illat,kifújáskor sok,de aztán szépen lágyul,.Jók az összetevők,inkább a málnát érzem ki belőle,és az orgonát,végül a borstól lesz egy kis karakter,,,kellemesen édes,őszi-téli.inkább,..közepesen tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 4.

spavanilly

2015. november 24.

Ajándék formájában került hozzám, szeretettel szánták nekem. Sajnos már az első illatoláskor úgy éreztem, ez nagyon nem én vagyok, de bíztam az idő szépítő erejében. Egyedi, karakteres, fűszeres illat, nekem edt-je van meg, annak tartóssága közepes. Nekem nem lett kedvenc illatom, alkalmi használója lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Ferita

2015. október 30.

Kolléganőm illata! Reggel mindig befújja magát és az öltözőben sokáig bennmarad az illata. Az üvegét nekem adta,hagyott benne egy próbára valót,hogy magamon is tesztelhessem. Nagyon nagyon tetszik magamon is! Télre meg kell vennem! Nagyon tartós!

Azóta megvettem és nagyon-nagyon szeretem.Tartós,sokáig érezem magamon.Valószínű ez is állandó tagja lesz a parfümcsapatomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

senskin

2015. július 14.

Elképesztően egyedi. Annyira piros-gyümölcsös, de van benne valami édes lágyság, ami körbevarázsol és ezt eddig egy parfümnél sem éreztem. Azért hozza Gulity a formáját, mert a bors csak csak ott van benne. Emiatt olyan Guccis, fűszeres, különleges és meghatározhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.