Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
Tina6

2018. április 17.

Imádom! Nagyon finom, nőies illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Imádom! Nagyon finom, nőies illat.

simbenz

2018. március 11.

Mintát rendeltem belőle, úgy volt szerencsém tesztelni. Már az első pillanatban megfogott az illata, úgy éreztem hogy van benne valami különleges jelleg, amitől az egész ragyogóvá válik. De sajnos hamar jött a kiábrándulás! 1 óra múlva már semmit nem éreztem belőle, a tartóssága a 0-val egyenlő. Nagy kár érte. Egy Guccitól azért többet vár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

HDR

2018. február 23.

Kifújáskor nagyon gyümölcsös, aztán jönnek a virágok és úgy is marad egy kis öblítő-jelleggel körítve. Az elején talán szexi és kissé nagyasszonyos, utána csak simán katalógusos a végén pedig egy stabil "anyuka-illat". Azt fixen nem mondanám meg róla, hogy márkás illat, de ezt a nézőpontot véve nem ő az egyetlen ilyen parfüm. Összességében egyébként szívesen hordanám, főleg egy olyan napon amikor kb. semmit nincs kedvem magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

kiisviirag

2018. február 13.

Szerintem ez az illat télen és ősszel tud igazán csábítani, inkább szenvedélyes sötétebb tónusú nőknek válhat be igazán. Kell hozzá tartás, és kis huncutság. Nekem a tartóssággal nincs gond. Nagyon érzéki illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

cukorróka

2018. február 4.

Bajban vagyok ezzel a parfümmel. Nagyon tetszik az illata és nem csak papírra fújva, hanem a saját bőrömön is. Amikor befújom magam érzem, hogy jól működünk együtt. De olyan hamar elillan... és emiatt olyan csalódott vagyok. Pedig tényleg azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes hétköznapi melóba járós kellemes parfümömet, de attól tartok tovább kell keresnem :( a 4. csillag azért jár mert csak egy Gucci-ról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Bogyóka

2017. október 16.

Kis mintát vettem, és valahogy annyira tetszett eleinte, aztán valahogy elillant az érdeklődés a kellemes illat pillanatok alatt tovaszállt. Rajtam egyáltalán nem tartós. Valóban nem a gucci-től megszokott illatkreációt kaptunk.
A legutolsó ami tetszett a házból az a Flora volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

A legutolsó ami tetszett a házból az a Flora volt

Tlill

2017. július 19.

Ajándékba kaptam ezt a kicsikét és már akkor megfogott az illata. Nagyon elegáns és figyelemfelkeltő, ugyanakkor találkoznia kell a megfelelő bőrrel, hogy igazán ki tudjon bontakozni mert akkor ez a parfüm egy csoda. Az én barátom egyszerűen imádja, mindig újra és újra veszem mert számára ez a tökéletes illat. Számomra egyetlen negatívuma amiért nem kapja meg az 5 csillagot az az, hogy nem olyan tartós mint pl a the one d&g parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

angelina69

2017. május 6.

Ha már a drogériában a Gucci polcnál ragadtam, hát ezt is kipróbáltam. És... Nahát!!! Ez bizony szép illat. Sokat erre mondanák, hogy olyan jókislányos. Lehet. Akkor én biztos abba a kategóriába tartozom... vagy ki tudja, éppen olyan hangulatban talált az illat. Szóval, miért is találom szépnek? Először is nem vág orrba. Kellemes citrusos nyitány, de nem a limonádé irányú. Aztán előbújnak az édeskés-virágos jegyek, amelyek nem nehezítik el, nem teszik élessé ezt az illatot. A végén pedig szép édeskés-fás lecsengés. Nekem a bőr jegyek nem jöttek elő. Ez az illat számomra harmóniát sugárzott, megnyugtatott, ellazított. Nem tudnám a téli hidegben viselni, max. otthon. A tavaszi napsütés még fokozta az illat nyújtotta érzést. És gondolkodó ejtett, egy kisebb méretű fújós beszerzését illetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

ludri97

2017. március 16.

Ajandekba kaptam, bar elotte mar szemeztem vele. Nagyon finom puderes illat, kifinomult es elegans:) igaz ,egy ido utan elillan es ujra kell fujni de ez belefer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

julcsikababa

2017. március 4.

Nekem nagyon tetszik , mondjuk én nyáron szeretem vele magamat fújogatni... igaz ami igaz nem tart sokáig és egy nap többször kell magad frissiteni vele de engem ez annyira nem érdekel... biztos van akinek fő szempont hisz valljuk be nem egy olcsó parfüm . Mindennapokra szuper , irodába, dolgozni, kirándulós programokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.