Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
Ár: Keresem, bármilyen formábn :) , Eladó: Hanna27
Állapot: Fújós vagy üveges, Helyszín: --, fizetés: --
hedjulaa

2017. február 15.

Igényes mindennapra való illat. Imádtam, és tartós volt az illata, csak gyorsan fogyott a kis kiszerelés miatt. Jó kis befektetés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

toxicdoll

2017. február 9.

Nem mondom, hogy nem volt még ennél tartósabb parfümöm. Ettől függetlenül számomra egy olyan illat, amit bármikor szívesen viselek. Biztosan nem túl hivalkodó, inkább olyan kellemes, mindennapokra való finom illat. Számomra az üvege is megnyerő. Nőies és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Konczt

2016. november 27.

Kellemes lágy nőies illat, szeretem h puder illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Kellemes lágy nőies illat, szeretem h puder illata van.

tina30

2016. szeptember 29.

Kb.1 éve volt szerencsém ehhez a parfümhöz,szerintem igen kellemes,ekegáns,kifinomult illat,de kb.1 óra múlva már szinte semmit nem lehetett érezni belőle.:-(
Kár,mert nagyon szerettem volna szeretni..:-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Kár,mert nagyon szerettem volna szeretni..:-(

tothszilvi75

2016. február 29.

Édesanyumnak vettem valamelyik karácsonyra. Tetszik, tetszik... de nem az igazi.. Komfortos, kellemes, de a kutya meg nem mondja, hogy Guccit viselsz. Nagyon lepontozni nem akarom, de nekem a Rush volt az utolsó szerethető Gucci illat.

Kap még egy pontot, tegnap fújtam egy csöpit belőle- a tartósságába nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 29.

viktoria1201

2016. február 24.

Az illata átlagosnak mondható, egyáltalán nem mondaná meg az ember, hogy Gucci termékről van szó. Ami viszont felháborító, hogy egy ilyen árkategóriájú és presztízsű márka parfümjét 1,5, azaz másfél órával fújás után nem, vagy csak nagyon halványan érezni a bőrömön. Egy csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Fancsaaa04

2016. február 3.

Csodás illat.. Nem túl hivalkodó de nőies.. Szerintem eléggé tartós is, de ez bőrfüggő hogy kin mennyire marad meg.. :-) Nem mindennap használom, eseményekre inkább :-)

Már nem tombolnak a mínusz fokok és most bontakozik ki a legjobban. Friss de érzek benne egy édes kis lecsengést, nőies illat.. Az utóbbi időben megfeledkeztünk egymásról. Tavasszal és nyáron leszünk a legjobban😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

magyaredina

2016. január 3.

Biztonsági illat.
Lányosan nőies, nem karakteres, én nem ilyen vagyok, nem illünk össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Biztonsági illat.
Lányosan nőies, nem karakteres, én nem ilyen vagyok, nem illünk össze.

0808

2016. január 2.

Rajtam túl fanyar, hűvös illat, melyben nagyon dominánsak a fás jegyek, ezért nem lett a kedvencem. Alapvetően egy magabiztos céltudatos, határozott, középkorú nőn tudom elképzelni, aki a letisztult elegancia híve és mintegy ékszerként koronázza őt körbe a Premiere.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

amika82

2015. december 17.

Nekem,hiába h Gucci,nagyon nagy csalódás volt ez az illat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Nekem,hiába h Gucci,nagyon nagy csalódás volt ez az illat....

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.