Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
Szillamilla

2015. szeptember 30.

Kellemes, enyhén édeskés illat, próbáltam megszeretni, de nem sikerült... Ha valakit érdekel, írjon, kb. 10 fújás hiányzik belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 30.

reksi26

2015. szeptember 15.

Kicsit csalódás volt az illat, a reklámok után.. de megvettem azért még így is szerettem ezt is, bár tényleg egy nem minden nap használom parfüm. a tartóssággal tényleg voltak problémák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

krisztina.bachman

2015. augusztus 29.

Èletem első felsőkategóriás parfümje. Kellemesen jó illata van. Nem túlzó és nem kirívó illat, inkább ad némi pluszt az eleganciához. Nem egy rohangálós naphoz illő illat, hanem inkább egy nívós eseményre való. :) én nagyon szeretem :) a tartóságával mondjuk vannak problémák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

klaris171

2015. július 22.

Nem értem, hogy lehet ezt az illatot ennyire alulpontozni?? Ízlés kérdése, hogy tetszik-e vagy sem, de hogy jellegtelen semmiség és nem méltó a márkához, azt határozottan cáfolom! Szerintem nagyon kifinomult és az hogy nem hivalkodó, az pont az elegancia és a luxus megtestesítője, hogy pont annyira van jelen, hogy feltegye a pontot az i-re egy szép, izgalmas nőnél.
Nekem az egyik kedvenc illatom, a bergamott csodálatosan érződik, na jó amúgy is elfogult vagyok, évfordulós ajándék volt. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

diesel22

2015. július 16.

Módosítom a véleményemet erről a parfümről. Továbbra sem egy luxus illat jut róla eszembe, mint amit az üveg és a reklám sugall. Helyette egy totál komfortillatot kapunk. Ez a parfüm aztán biztosan nem fog megbotránkoztatni senkit sem, nem egy harsogó, erőteljes illat, csendben megbújik (de azért érezhető). Tartósságával nem igazán vannak gondok, de ár-érték arányban nem a legjobb választás, szerintem hasonló komfortillatokat olcsóbban is lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

HevesPetra

2015. július 1.

Könnyed, nyárias illat. Tavaly kaptam a születésnapomra, de mivel nem volt túlzottan tartós rajtam, így megvettem a testápolót hozzá. A kettő együtt már remek, szépen tartja az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

starkadri

2015. június 23.

Nem értem miért húzza le mindenki ezt az illatot... :O Én személy szerint nagyon szeretem, 2 éve karácsonykor mintát kaptam belőle, aztan 1 évre rá egy egész üveget. Már az első illatolásra nagyon tetszett. Kerestem egy könnyű, légies illatot tavaszra a Versace- Bright Crystal helyett. Nagyon könnyed, isteni finom illat. Rajtam viszonylag tartós. Tőlem 5csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

EvaCs

2015. május 27.

En ezt a parfumot ajandekba kaptam. Eloszor kicsit feltem, mert en a Gucci parfumjeit nagyon eros, karakteres illatnak tartom, en a konnyedebb illatok hive vagyok. Ami meglepett hogy ez az illat annyira nem eroteljes, ket fujas utan par percig erzem magamon, kellemes illata van es hamar elillan, en ezt szeretem. Az uvege gyonyoru, nem szeretem az aranyat de ez nagyon kis csinos. Ketlem hogy megvennem magamnak, de igy hogy kaptam szivesen elhasznalom. A baratnom Gucci Florat hasznal es azt nagyon eroteljes illatnak talalom, ha a ket parfumot kene osszehasonlitanom, eg es fold... Megertem a megoszto velemenyeket, sokan eurosebb illatot varnak ennyi penzert, nekem tetszik hogy egy konnyebb illatot is kihoztak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Vaslady

2015. május 20.

Ha valaki kezembe nyomta volna a mintát,felirat nélkül,próba után azt válaszoltam volna,hogy az avon megint bepróbálkozott valami kis semmiséggel.Meg sem fordult volna a fejemben,hogy ez egy gucci.
Próba után,5 perccel,már semmit sem érezni a bőrömön,csak egy kis nagyon halvány fuvallatot,pedig szándékosan csak ezt az egy parfümöt próbáltam,és illatoltam meg,hogy ne keveredjen semmivel,és még véletlenül sem parfümériában,hanem otthon a szobában.
Csalodás mindenképpen,tartossága nulla.
A fragrantican kellet megnéznem a pontos összetevőket,mert egyszerűen még azt sem tudom behatárolni,mert nem érzem.
Mivel csak a taszitó illatokra adok 1-es szavazatot,igy ő legyen 2-es,mert szép az üvege,de remélem a gucci ház összeszedi magát,és a márkához méltő parfümöt fog kiadni...ezt meg elsüllyeszti a süllyesztőben....:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Csalodás mindenképpen,tartossága nulla.

JudithBeauty

2015. május 15.

Az illata nem valami tartós, de nagyon kellemes. Szerencsére nem túl erős, és az üvege is csini. Kár, hogy az üvege kicsit nehezebb, ezért ridikülbe nem tudom magammal vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.