Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
kitti9797

2015. március 13.

Az illata nagyon tetszik, viszont nem vmi tartós :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

Az illata nagyon tetszik, viszont nem vmi tartós :/

szamira

2015. január 26.

Nem tudom hányadán állok ezzel a parfümmel. Elég nagy csalódás a Gucci - Gucci Edp után. Jellegtelen és savanykás rajtam. Az arany, csillogi-villogi csomagolás egyáltalán nem illik hozzá. Mi ez kérem?? Mi ez?
DE! igen, itt jön a de: Sógornőm ezt kapta a vőlegényétől esküvő előtt azzal a kéréssel, hogy ezt viselje a nagy napon. És rajta működik! Virágos, tiszta, friss - amilyennek egy menyasszonynak lennie kell.
Akit nem érdekel a fecsegés, az itt abbahagyhatja az olvasást :)
Nem hiszem, hogy valaha megint magamra fújom, de ez az illat már emléket hordoz - Arab öböl. Gyönyörűszép sógornőmet öltöztetem a szálloda bride's suit-jában, az arany színű Premiere üvegcse hűvösen simul a kézbe, az illat, a várakozás, az izgalom, a boldogság. Minden rezdülését érzem, átélem vele. Amikor először megpillantja a vőlegény a fehér ruhában és percekig nem tud betelni vele :) Én meg nem tudom abbahagyni a vigyorgást :)
Aztán a gyűrűhúzás után az első tánca az esküvőjén, és óóó, ahogy egymásra néznek - libabőr - ráfonja a karjait a férje nyakára - nekem meg folyik a könnyem :) Pedig nem is vagyok érzelmes típus, de tényleg :)
Na, nekem ez nekem megér egy ötöst!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Akit nem érdekel a fecsegés, az itt abbahagyhatja az olvasást :)
Na, nekem ez nekem megér egy ötöst!!!

vgyhugi

2015. január 25.

Eddig csak pár alkalommal használtam, ráadásul első körben csak mintát szereztem be, hogy kipróbálhassam, mielőtt megveszem. Mindig kaptam egy pozitív dícséretet az illatomra :) Én abszolút megszerettem, rajtam tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

AdriannaKiara

2014. december 19.

ajandekba kaptam neha tetszik neha nem....de azert jo illat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

ajandekba kaptam neha tetszik neha nem....de azert jo illat

galagonyanya

2014. október 14.

A nagy Gucci alkotások között oly jellegtelen ő, mint a rózsakertben megbúvó pitypang. Azt hiszem, az EDT változatára most annyira nem vagyok kíváncsi... Nemhogy ezer közül, háromból sem ismerném fel... és ez nem engem minősít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

szeliger

2014. szeptember 8.

Az új edt-t akartam kipróbálni, de nem volt az üzletben, így ha már ott voltam, ebből fújtam a csuklómra. Az első egy-két óra édeskés virágillatban telik, ez még el is megy valahogy, de két óra múlva a fás alapjegy felerősődik, az én bőrömön nagyon szúróssá válik. Mintha olcsó alapanyagokból dobták volna össze, harsány illat, nekem nem tetszik. Ilyen árkategóriában ennél sokkal többet várok, ezt megvenni szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

hulcsi

2014. augusztus 15.

Gucci nem Gucci ez rajtam egy nagy nulla. két bajom van vele. Az egyik, hogy a bőrömön nem érezhető...semennyire. Pik-pak elillant, eltűnt, csak valami kis foszlány maradt, hatósugárról nem is beszélhetek. A másik a maradék foszlány..."se íze se bűze" ha filmből idéznék. Kis édeske, de bármelyik 100 ft-os boltos illat ugyanezt mutatja...csak erősebben. Hát, többet várnék. Jellegzetességet, karaktert, egyediséget....ez ebben az illatban nincs. Fehér virágok? Bőr? Jesszus!...olyan illatok vannak ezekkel az összetevőkkel, hogy megszólalnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

nyarigabi

2014. június 30.

Nekem olyan, mint a világoskék Nivea testápoló. Nagyon tetszik, pedig nem az én világom, eddig az üvege miatt nem is teszteltem. Nem használnám, de egy visszafogottan elegáns nőn nagyon ütős nappali illat lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

naomivonl

2014. június 23.

Az arany színű üveg tökéletesen ötvözi a parfüm mondanivalóját.
Varázslat, fényűzés és tökéletesség összessége.
Úgy gondolom ez az egyik legkiemelkedőbb alkotás az illatok világában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Az arany színű üveg tökéletesen ötvözi a parfüm mondanivalóját.
Varázslat, fényűzés és tökéletesség összessége.
Úgy gondolom ez az egyik legkiemelkedőbb alkotás az illatok világában.

totheszter09

2014. május 27.

Különleges, szexis, nőies illat! Ezer közül is felismerném! Ha elfogy a 30 ml-esem akkor biztosan veszek egy nagyobbat! Tartós, én egész nap érzem magamon, és a párom is nagyon szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.