Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
Ár: Keresem, bármilyen formábn :) , Eladó: Hanna27
Állapot: Fújós vagy üveges, Helyszín: --, fizetés: --
adri.szekeres

2014. május 26.

Ez a parfüm egy igazán csajos, szexis, dögös illat. Ajándékba kaptam, de sajnos nem tudtam megbarátkozni vele, mert én a romantikus, rózsás parfümöket szeretem, sajnos nem tudok azonosulni ezzel az illattal pedig próbáltam vele megbarátkozni a különféle tesztelések folyamán a drogériákban :(
Éppen ezért szeretnék megválni egy új bontatlan 75 ml-es példánytól áron alul adnám. Ha valakit érdekelne keressen bátran:
adri.szekeres93@gmail.com

A 4 pont azért jár ennek a parfümnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

adri.szekeres93@gmail.com

A 4 pont azért jár ennek a parfümnek.

sztinke

2014. április 15.

Nemrég tértem át erre a parfümre. Órákig szaglásztam a parfümöket, mire végül emellett döntöttem. Mikor hazaértem és megszagoltam a csuklómat, elfogott a félelem, hogy nem a nekem való illatot választottam, de újabb fél óra után ismét biztos voltam a döntésemben. :) Gyakorlatilag óránként más illata van rajtam és mind tetszik, csak más hangulatba hoznak. Mikor magamra fújom, friss, igazi dögös, nőcis illatot érzek, később komolyabbnak, egy igazi határozott nőnek érzem vele magam, újabb idő elteltével hatalmába kerít a nyugalom. És ez így megy a nap folyamán. :) Nagyon kedvelem, de az igaz lehet, hogy nem mindenkinek áll jól, és a hatása teljes mértékben attól függ, hogy kinek a bőrével hogy harmonizál. Nekem szerencsére bejön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

adawhore

2014. március 17.

Csodálatos parfüm. Nem kedvelem az ilyen illatokat, de ez maga a tökély. Szerintem picit púderes, de könnyű, nőies, mégis friss. Gyönyörű az üvege, még a doboza is és tényleg hihetetlenül jó illata van. Nagyon tartós, jól harmonizál a bőrömmel és a párom is imádja. Ez a parfüm benne van a top 3-ban nálam, ha fogyóban lesz, egyből megyek, hogy vegyek egy másikat, mert beleszerettem. Lenyűgöz, hogy milyen tökéletes parfümöket tud gyártani a Gucci. 5****

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Babooca

2014. január 26.

Most próbálom emésztgetni a 2ml-s mintámat. Hát, komolyan... Ez katasztrófa egy ilyen nevű és árú illathoz képest. Olyan illata van, mint egy régi 500 Ft-os Avonos virágos parfümöcskémnek, aminek összesen 2 összetevője volt, a víz és egyetlen fajta fonnyadt virág alkoholos keveréke. Nagyon elszomorító. Sohasem vágynék rá, ilyen áron azért sokkal nívósabb és tartalmasabb parfümök is vannak. Az illata egy fél órája van rajtam, de határozottan irritál, és hányingerem van tőle :( Tudom, hogy nem téli parfüm, de ilyen külsőhöz én legalább azt reméltem, hogy alkalmi elegancia is társul. Hát nem éppen. Csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

ansu

2014. január 17.

A női nem súlyos félrevezetése a Premiere kampánya. A Gucci divatház szégyellheti magát amiért megengedi magának, hogy minden egyediséget nélkülöző mainstream cuccokat dobjon a piacra. Mindezt mézzel-mázzal bevonva. Ebben a kisfilmben minden arany: arany ruha, arany haj, arany lift, arany korlát, arany üvegcse...mindenből a luxus, elegancia árad, lehet hogy egyesek szerint kicsit erőltetve:D Na de, ami biztos nem folyékony arany, az az üveg tartalma. Hogy lehet egy ilyen "mázsás aranytömbben" ilyen kevés karát?! De most komolyan....ki számított egy virágos szappanillatra??? Ezt a kisfilmet látva én egyszerűen nem jutok szavakhoz...ma teszteltem mintát és komolyan mondom veszek a Guccinak egy "ássátok el magatokat szettet". Elnézést amiért így kikeltem magamból, de újra csalódást okoztak és muszáj volt leírnom.
Egy leheletnyi virágos, kicsit citrusos szappanos illat vintage beütéssel ami jó esetben 2 órát bír ki. Hol van a fás-bőrös alap?!!! Elbújt..a dög!
Annyit tudnék a védelmében felhozni, hogy legalább nem egy 5 méteres hatósugarú vegyipari rettenet, szóval nem bánom ha valaki a villamoson mellettem őt viseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

BubuMaczko

2013. december 30.

Gucci megválaszolta hogyan lehet egy illat irritáló, mégis jellegtelen. Borzalmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Kodi

2013. november 13.

Koszorús házi parfümköltőnk, Medora, milyen szépen elmondtál róla mindent. Annyit tennék hozzá, hogy dupla 0 ez a parfüm (aki 007-esügynök(nő)nek képzeli magát, önbizalom van, s mi is bevesszük a mesét, hátha tud valamit ez a lány... esetleg egy licence to kill... Pedig nem.... kipukkadt a lufi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

stylespiration

2013. november 1.

Mikor a Cavallimat vettem el pillanatra elcsábított a reklám meg a csomagolás, és az első pár percben még tetszett, de aztán olyan szimpla virág illat marad utána, ami nem ér meg ennyi pénzt. Plusz nem is illik hozzám.

Update: adtam neki egy újabb esélyt és végre rájöttem mi zavar valójában.. ha kifújás után nem saját szememmel látnám az eladó kezében a Gucci üvegcsét, azt hinném, hogy húsvét van..persze máson lehet, hogy sokkal különlegesebb oldalát mutatja:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

trixi.horvath

2013. október 29.

Érdekes mennyien nem szeretitek, pedig én nagyon szeretem. Már elsőre megtetszett az illata, aztán a netről meg is rendeltem, mert azt elismerem, hogy elég borsos ára van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Csibecsont

2013. szeptember 29.

Elég nagy klisének érzem, olyan nő illat. Nem tudom egy emlék, vagy mi idézi ezt bennem, de számomra annyira egy átlag nő illata, másként nem tudom kifejezni. Arany középút. Semmi túlbonyolítás, semmi feltűnés, semmi extra. Számomra ennyit jelent. Semmit. A három csillagot azért megkapja, mert nem negatív, de pozitívnak sem tudnám mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.