Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
Ár: Keresem, bármilyen formábn :) , Eladó: Hanna27
Állapot: Fújós vagy üveges, Helyszín: --, fizetés: --
sephora

2013. július 13.

Egy 2 ml fújós illatmintát kaptam belőle, azt tesztelgetem. Hááát.... nagy csalódás. A csodaszép üvege, a "Premiere" elnevezés nekem egész más üzenetet közvetít. Azt hittem, hogy ez egy kimondottan alkalmi, karakteres illat lesz, ehelyett egy teljesen átlag illatot kapunk horror áron, gyönyörűséges üvegbe zárva.
Parfüm létére, rendkívül hamar elillant, a bőr jegyeket nem éreztem sehol, csak egy szimpla, harmonikus virágillat kompoziciót, amely nem hagyott bennem mély nyomokat.
Rendkívül túlárazott, átlagosnak mondható, nem tartós parfüm. Véleményem szerint valóban pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Dinart

2013. június 5.

szerintem gumi illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

szerintem gumi illata van.

Ina15

2013. április 27.

Szerintem nagyon nőies, káprázatos illat. Kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Szerintem nagyon nőies, káprázatos illat. Kellemes, nem tolakodó.

biki-ni

2013. április 23.

Könnyed, hétköznapra viselhető illat. Ez nekem kevésbé tartós, mint a Guilty vagy a Flora, de az is lehet, hogy már megszokta az orrom, mert mások-ha megkérdeztem- érezték rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

mimi49

2013. április 4.

Ajándékba kaptam egy excentrikus brazil professzortól, én szerintem nem ezt választottam volna (pláne nem ennyi pénzért), de megkedveltem. Nem csábító illat, de nem is tolakodó. Ha Brad Pitt-tel lenne randim, akkor nem ezt fújnám magamra, de okmányirodába, háziorvoshoz stb nagyon kellemes.
Tényleg nem nagyon tartós.
Most tavasszal előjött belőle egy kis kesernyésség, ami nekem még vonzóbbá teszi. (Csak bebeszélem magamnak, vagy tényleg más-más illatuk van a parfümöknek a különböző évszakokban?)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Tényleg nem nagyon tartós.

Ricky001

2013. február 5.

Parfümben a Gucci az, ami engem mindig meg tud lepni. Van néhány illata, amivel a Wc-t sem fújnám be, de általában nem ez a jellemző. Szerintem egy nagyon klassz nappali illat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

eyeye

2013. január 21.

Finom, kellemes illat. Hétköznapokra tökéletes. A férjemtől kaptam,bár én a Rush-ra próbáltam neki célozgatni de már az is félsiker, hogy a márkát megjegyezte. :) Nagyon szép a csomagolása, szeretek ránézni. Sajnos nem túl tartós. Egy Chanel tetszett még neki, remélem az is jön hamarosan. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

GlamourAndStyle

2013. január 10.

Kár, hogy ez a csodálatos üveg ilyen egyszerű 12 egy tucat illatot rejt. A masszív, arany csomagolásról azt hittem, hogy valami krémes, édes, karakteresebb illat lesz, ehelyett egy kellemes, egyszerű kis virágillat fogadott. Tényleg jó illat, hétköznapokra is pont megfelelő, de ennyivel ennyi, tartósnak sem mondanám kifejezetten. Felejthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

subria

2012. december 10.

Egyszerű kis gyümölcsös illat szép luxus üvegbe zárva nem éri meg az árát csalódtam azt hittem egy mély fás bőrös illat:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

bagotaizsoltne

2012. november 12.

egyszerűen imádom :) most ez a kedvenc, és én még 1 óra után is érzem magamon, a barátnőmmel együtt próbáltuk ki és az utcán csak úgy húzta maga mögött az illatot , kellemes virágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.