Gucci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: bergamot, narancsvirág

Szív illat: fehér virágok, pézsma

Alap illat: fás jegyek, bőr

Gucci Premiere EDT 50ml - új
Ár: 7900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+685 Ft)
Orsyna

2012. október 28.

még sajnos nem illatoltam én sem, de a reklámban a zene az tetszett és szerintem Blake L.is szép szerintem legalábbis nem egy különleges csaj az igaz.
Bár tényleg nem erőltették meg magukat a reklámban.Lehet tényleg jobb a csomagolás mint ami benne van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

isetev

2012. október 8.

Nagyon finom szappanos, lágy , tiszta illat, megfogott elsőre. De milyen kár, hogy kb. 30 perc után már szinte semmit sem érzek belőle magamon. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

annapanni

2012. október 6.

nem láttam a reklámot, Blake L. egyetlen szerepére sem emlékszem, azt sem értem amerika mit eszik rajta. pont alkalmas volt ehhez az illathoz, egyszerű és semmi szenzáció. de én felpontozom a parfümöt, mert a Creme 21 testápolóra emlékeztető kellemes tiszta illata van. tartóssága közepes, órákkal később is érezni belőle valami édeskéset. a doboza és az üvege pont olyan mint egy hollywoodi szép hazugság, többet ígér mint amennyi benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 6.

bogibooo

2012. október 2.

ELőször az az iszonyatosan tingli- tangli, ócska zene ami a reklámjában megy (no de én wájtfülű vagyok és "stílusfasiszta" -ahogy a férjem mondaná) zökkentett ki a nyugalmamból,másodszor Blake semmilyen arcberendezése (nem érthetem mit esznek ezen a nőn, a szomszéd lány szebb és érdekesebb). Mondom ezt illatozni kell...hát mit ne mondjak, a Guccinál örülhetnek ha Lively kisasszony gázsija visszajön, mert ez olyan semmitmondóra sikeredett ahogy pl a Burberry Body. Legalábbis az én orromnak. Ellenben ugyanolyan levakarhatatlan,szóval a tartósságára kapja az egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

babyface

2012. október 2.

engem nem ért csalódás mivel amúgy sem rajongok a gucci illatokért. anyukám birtokában van egy gucci by gucci alig bírja magára erőltetni... talán már el is ajándékozta. azért a müllerben énis kíváncsi voltam mit tud ezért fújtam, fújtam, de szinte semmit nem érezni belőle és amit lehet az is elég jellegtelen... az élményt a nina ricci nina fantasy-hoz tudnám hasonlítani ott is vadásznom kellett az illatot, hogy egyáltalán érezzem... nem csoda hogy blake lively olyan unott fejet vág ha ezt használja... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

momo

2012. október 2.

Mivel az üvege alapján a Gucci by Guccira asszociáltam, igencsak nagy meglepetés ért, amikor a papírcsíkot az orromhoz emeltem. Számomra ez egy fantáziátlan, minden merészséget nélkülöző, hétköznapi rohangálós illat. A fás jegyeket szinte nem is éreztem sajnos. Ki fogom próbálni bőrön is természetesen, de van egy olyan gyanúm, hogy a Guilty után ez lesz a 2. nagy csalódásom a hőn várt Gucci illatoknál.

Nos, el is felejtettem frissíteni a véleményemet, miután bőrön is kipróbáltam. Kb. ennyire volt meghatározó az élmény. Rólam nagyon gyorsan eltűnt, csak egy kis virágos semmiség maradt a csuklómon. Viszont D-ban többeknek is elnyerte a tetszését, úgyhogy biztos megörvendezteti a célközönségét. Ki kell mondjam, a Gucci elment kommersz, megtérülő irányba. Nekem legutóbb a Gucci by Gucci keltette fel az érdeklődésem, azóta semmi. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

andrea.horvath79

2012. október 1.

Ilyen jellegtelen parfümöt már rég nem éreztem! Vagy dehogyis nem, az új Boss ugyanilyen semmilyen. Engem picit a Florára emlékeztem, háát..., az sem egy mestermü, akárcsak ez.
Guccitól a Rush örök szerelmem, Envyt is használtam sokáig, azon kívül más parfüm nem nyügözött le tölük.

Ps.: Ha esetleg valaki a héten Franciaországban jár, feltétlenül ugorjon be a Marionnaudba, rengeteg 30 ml EdP 29 euroba kerül. Én jól bevásároltam,most nagyon boldog vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

albertinablogg

2012. szeptember 18.

Jellegtelen? Minden csak az nem. Nagyon elegáns, nőies, kifinomult illat, a párom imádja rajtam. Persze nem olyanoknak való, akik a Prada Candy-t és az ahhoz hasonló vattacukor illatú pacsulikat használják. Nálam 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Kmanci

2012. szeptember 10.

Számomra meg pont felüdülés a többi Gucci után. Igaz én 18 éves vagyok, és hozzám a többi túl komoly, egyáltalán nem én vagyok. Ez viszont szerintem fantasztikus. Illatmintán mindenképp. Legközelebb magamon próbálom ki, de addig is jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

moncsi29

2012. szeptember 10.

Nekem nagy csalódás ez a parfüm.
Ahogy Momo is írta,fantáziátlan,jellegtelen illat.
én még arra sem pocsékolom az időt hogy magamra fújjam.
Mostanában nem tetszenek a Gucci illatai,remélem egyszer még alkotnak majd egy olyan csodát mint a Rush.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Nekem nagy csalódás ez a parfüm.
Ahogy Momo is írta,fantáziátlan,jellegtelen illat.
én még arra sem pocsékolom az időt hogy magamra fújjam.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.