Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
svivko

2019. szeptember 17.

Rajtam Lush Snow Fairy, csak nem csámpás és nincs saját Holddal rendelkező gravitációs tere (= benga hatósugár)!
Hát micsoda remekmű már!!!!!
El vagyok olvadva a cukorka illatomtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Hát micsoda remekmű már!!!!!
El vagyok olvadva a cukorka illatomtól.

googles

2019. szeptember 8.

Regen probaltam ezt az illatot, meg az elozo, kerek uvegeben (kicsit bugocsigas nekem). Akkor nem fogott meg. Vagy valtozott az illat, vagy en valtoztam nagyon.

Ez most kifejezetten kellemes, ibolyas, puderes es nincs benne szamomra zavaro jegy. Tavaszi vagy oszi kedvenc lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Simba

2019. augusztus 30.

Nagyon kulonleges es szamomra egyedi az illata. Az biztos, hogy nem surun jon veled szemben az utcan. En akkor hasznaltam eloszor amikor megjelent es most ujra vettem. Egyaltalan nem bantam meg, sot most talan meg jobban illik hozzam ez az illat. Rendkivul tartos, inkabb viragos (ibolyas) parfum. En imadom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szilvi0103

2019. május 25.

Jó jó de nem sorolnám a legek közé .Nem húz csikot maga után.Annyira nem tartós mint várná az ember.Nyárra szerintem tökéletes nem túl hivalkodó, lágy édeskés.Mondennapos használatra jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 15.

Emlékszem ezt a parfümöt vakon rendeltem,és izgatottan vártam,hogy megérkezzen.A lelkem mélyén tudtam, éreztem,hogy nem követtem el hibát a választásommal.Sok értékelést elolvastam,és tudtam,hogy kell nekem.Mikor megérkezett,már az első fújásnál tudtam,hogy igen,ez rám várt,megtalált.
Visszarepített a gyerekkoromba,éreztem azt a gondtalan örömöt,és boldogságot,meghittséget,amit talán csak egy kisgyerek tud érezni az Anyukájához bújva,és amit titkon egész életünkben keresünk.Nekem ezt nyújtja ez az illat,bár mindig egy kicsit szomorúvá is tesz.Remélem a családomnak ugyanazt tudtam,tudom adni,amit én kaptam egykor.Ez az illatélmény nekem száz pontot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 15.

Erynnis

2019. február 10.

Amikor először megjelent, akkor vettem és sokáig használtam. Nagyon erőteljes illatnak tartottam, ami első fújásra tényleg kissé fejfájdító volt. Ahogy múltak az órák, úgy váltott egyy finom púderes, szantálos illattá. Nem tudom, hogy az összetevők változtak-e meg, vagy mi történt, de most inkább édeskés - Ibolyás valami. Ami amúgy nagyon kellemes, bajom nincs vele. Sőt, sokan dicsérték is, hogy mi ez a kellemes cukorka illat? Valaki szájából még a "mennyei" jelző is elhangzott. Lehet, hogy a mennyeihez nem is kell más, csak egy kis finom púderes cukorkaillat?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Ritus33

2019. január 30.

Ő egy finom ibolya illat! Tartós, leszáradása kellemes, gyümölcsöket érezni, isteni finom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Pünyike

2019. január 22.

Még mindig kedvenc. Azt hiszem, ez az örök szerelem. Nem tudok meglenni nélküle, próbáltam, de nem megy. Szantál-ágyon ébredező, tonka-takaróba burkolózó ibolya. Közepes hatósugarú, tartós illat.
Engedjetek meg egy idézetet Petőfi Sándor verséből, mely tökéletesen leírja ezt a parfümöt. "Itt a tavasz, virít a föld, virágillat s a zengő madarak dala eget-földet betölt".
2015. 04.21.
Imádom ezt az illatot. Szeretem, hogy ennyire ibolya, ennyire lila, ennyire tartós, ennyire egyedi. Nagy kedvencem ez az illat is! Fiatalabb, érettebb hölgyeknek egyaránt tökéletes választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

2015. 04.21.

Andyca

2019. január 17.

Gyönyörű szép íriszes - púderes ibolya!!
A legszebb ibolyás parfüm nekem.😊
Túladagolni szigorúan tilos! Reggel 2-3 fújás estig érződik rajtam!
Ezt az illatot minden nőnek ki kellene próbálni, kevesen lesznek, akik nem szeretnek bele 💜
Nekem a régebbi változat, a szebbik üveges van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Gyönyörű szép íriszes - púderes ibolya!!
A legszebb ibolyás parfüm nekem.😊
Túladagolni szigorúan tilos! Reggel 2-3 fújás estig érződik rajtam!
Nekem a régebbi változat, a szebbik üveges van...

Melcsibabyke

2018. december 31.

Ibolya és púder, rajtam nem érződik semmi a málnából. Elegáns, nőies illat, sőt, leginkább a komoly szóval jellemezhető még. (Ez nem azt jelenti, hogy ne viselhetné bármely korosztály.) Kifújáskor nagyon erőteljes illat, szinte megfájdítja az ember fejét. De ez pár perc elteltével szerencsére megszűnik. Számomra nem minden napos használatra találták ki. Olyan napjaimon fújom magamra, amikor, hogy is fogalmazzak, nincs jó kedvem. Szinte búskomorságot sugároz. Komoly, szomorkás, elegáns, szerethető illat. Viszont rajtam 2-3 óránál tovább nem érződik, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)