Guerlain

Ár:   30 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   30 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

FÚJÓS! Guerlain Insolence EDP
Ár: 1400-2500 Ft plusz posta , Eladó: pirolusz
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Szeged, fizetés: személyesen újszeged v. posta

NyBetti

2021. április 17.

Itt vettem egy 10 ml-es fújóst, már az új, méhecskés üvegből (eredetit nem ismerem, sose szagoltam). Nekem ezek a cuki méhecskés üvegek nagyon tetszenek egyébként, sokkal jobb mint az eredeti volt.
De ez😍. A legcsodálatosabb cukros ibolya, amit csak elképzelni tudok. Nagyon visszaadja magát a virágot, mintha ibolyamezőn sétálnék fagyit nyalogatva.
Tartóssága szuper, lemosásig bírja.
Ebből bizony üveges vásárlás lesz, bár még kitartok amellett, hogy csak akkor jöhet új, ha valamelyik elfogy. Aztán ki tudja meddig bírom😅

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Tartóssága szuper, lemosásig bírja.

AvonCica

2021. április 8.

Nagyon érdekes és egyedi illat, az biztos. Az alapvető probléma szerintem az, hogy rengeteg véleményt olvastam már róla, láttam több YouTube videót, és gyakorlatilag elkonyveltem magamban, hogy ez lesz a legvarázslatosabb illat, amit valaha életemben szagolni fogok. Egy gyümölcsös-ibolyás gourmand illatélmény. Egy "fairy soap", ahogy az egyik youtuber jellemezte. A szappan figyelmeztethetett volna, de így meg pláne csak azért is rendeltem egy-egy mintát ebből és a tesójából.
Számomra nagyon hasonlít a két illat. Szillázsa, tartóssága rendben. De nem tudok elvonatkoztatni attól a ténytől, hogy első kifújáskor gyakorlatilag egy minőségi szappanra emlékeztet. Nem a gagyi, olcsó, közvécékben használt, de attól még szappan. Amihez sokan a tisztaságot, ápoltságot társítják, ami rendben is van. Sajnos nálam inkább az "öreges" és a "divatjamúlt" szinonimája. Úgy gondolom ez azért lehet, mert amióta eszemet tudom, mi folyékony szappant használtunk otthon, fürdéshez pedig habfürdő/tusfürdő dukált. Csak a nagyszüleimnél, és más idős embereknél (a legnagyobb tisztelettel) találkoztam hagyományos szappannal, és a mai napig kerülöm, amennyire tudom. Nem szeretem használni, nem szeretem az érzést, amit a bőrömön hagy, és ebből kifolyólag (vagy teljesen függetlenül ezektől) az illatát sem. :/
Sajnálom, mert RAJONGOK a lila színért, és azt gondolom, tényleg egyedi illat, tetszik az a kis édesség, ami előbújik leszáradáskor, de valahogy mégis van egy zavaró aroma benne ami nem tetszik. Ettől függetlenül elhiszem, hogy máson jól működik, szép illatnak tűnik, szép az üzenete, az üvege (főleg az eredeti milyen gyönyörű!!!), úgyhogy 4+ csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Lina6

2021. február 14.

Nagyon tartos, nagy hatosugaru, cukrozott ibolyas illat.
Egysiku

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Nagyon tartos, nagy hatosugaru, cukrozott ibolyas illat.
Egysiku

cicafun

2020. szeptember 24.

Szerelem volt első szippantásra. Azt hiszem, 33 év után megtaláltam benne az IGAZIT. Klasszikus, nem egy mai tucatillat, felnőttes, de nem Öreglányos, feltűnő, de nem harsány, egyedi kreáció. Mámorító ibolya illat, púderes, édeskés, de nem a cukorkás fajtából. Kiváló minőség minden szempontból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Noemi1976

2020. július 11.

Körülbelül 15 éve egy Elle újságbeli illatosított kis lehúzható reklám tasaknak köszönhetem találkozásunkat, amiből rögtön szerelem lett. Egészen odáig csak ámultam azokon a nőkön, akik megtalálták életük illatát és képesek voltak évekig ugyanazt az illatot viselni, kizártnak tartottam, hogy ez velem is megtörténhet, pláne úgy, hogy sosem vadásztam illatokra. Ő talált meg engem és akkor és ott az én sosrsom megpecsételődött, teljesen belehabarodtam és ez a szerelem azóta is tart. :D Férfi ismerőseim rajonganak érte. Nem tudok nélküle élni, teljesen a részemmé vált, volt EDP-m és EDT-m is. Az EDT picit citrusosabb, karcosabb, mindkettő borzasztóan tartós. Kicsit sajnálom, hogy már nem az eredeti üvegben fogom a következőt vásárolni, a mostani 50 ml EDP nekem 3 éve tart úgy, hogy mást nem is használok mellette. Elegáns, romantikus, szerintem érzéki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

emb1p3

2020. január 13.

Az ibolya fejemben élő ideájával nem sok kapcsolatot mutat, ez inkább ibolyás cukorka és púder, tehát már feldolgozott késztermék, nem maga a virág friss, derűs, törékeny lelke. Inkább egy elegáns nőt ábrázoló festmény, nem pedig maga hús-vér ember, ahhoz kellene egy kis kimelegedett-izzadt libabőrt idéző ELDO-s pézsmás aláfestés. Ahhoz képest, hogy pipere- és budoárillat, kegyetlen a hatósugara és a szillázsa, pedig ehhez a hangulathoz (számomra) nagyon nem illik ez a brutális fortissimo. Szóval nem rossz illat, látom, hogy bizonyos célokra jó, de itthonra nem kellene. Na de igazából amiért nekiálltam véleményezni, az az, hogy valaki ajánljon már nekem egy szép ibolyaillatot, ne legyen porcukros-púderes, mint ez és az Annick Goutal (még ők is, pedig ők aztán tudnak flórát és faunát lepárolni és üvegbe zárni), se pézsmás-púderes mint az ELDO-k, se túl édes, mint az Ormonde Jayne szignatúrája. Legyen maga a friss fűben rejtőző virág, szellős, rebbenős illata. Van ilyen egyáltalán?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

svivko

2019. szeptember 17.

Rajtam Lush Snow Fairy, csak nem csámpás és nincs saját Holddal rendelkező gravitációs tere (= benga hatósugár)!
Hát micsoda remekmű már!!!!!
El vagyok olvadva a cukorka illatomtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Hát micsoda remekmű már!!!!!
El vagyok olvadva a cukorka illatomtól.

googles

2019. szeptember 8.

Regen probaltam ezt az illatot, meg az elozo, kerek uvegeben (kicsit bugocsigas nekem). Akkor nem fogott meg. Vagy valtozott az illat, vagy en valtoztam nagyon.

Ez most kifejezetten kellemes, ibolyas, puderes es nincs benne szamomra zavaro jegy. Tavaszi vagy oszi kedvenc lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Simba

2019. augusztus 30.

Nagyon kulonleges es szamomra egyedi az illata. Az biztos, hogy nem surun jon veled szemben az utcan. En akkor hasznaltam eloszor amikor megjelent es most ujra vettem. Egyaltalan nem bantam meg, sot most talan meg jobban illik hozzam ez az illat. Rendkivul tartos, inkabb viragos (ibolyas) parfum. En imadom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szilvi0103

2019. május 25.

Jó jó de nem sorolnám a legek közé .Nem húz csikot maga után.Annyira nem tartós mint várná az ember.Nyárra szerintem tökéletes nem túl hivalkodó, lágy édeskés.Mondennapos használatra jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)